martta gün sayanlar buraya

son 3 günüm kaldı..

bende canım pazartesi olucam çok merak ediyorum dün adet olucakmışım gibi kasıklarım agrıyodu heralde erken olcam galiba dedim ama bu gün ne agrı var ne bişey birde bende sinir başladı en ufak bişeye sinirlenip alınıyorum sence normalmi istemeden ümitleniyorum elimde degil bi ara beyaz akıntım geliyodu şimdi oda bitti offf kafayı yicem:uhm:

son gunler gecmek bilmiyo
insallah bu ay husranla bitmez
bendede bi agri falan hic bi belirti yok
yalniz cok tuvalet ihtiyaci duyuyorum SIK idrara cikiyorum.

gurbet gelini canımcım ne zamandır bebek düşünüyosunuz bizim 6 ay oldu ben artık bunalıma girmeye başlıyorum arkadaşlarda hadi yapın artık deyince ne dicegimi şaşırıyorum

gurbet gelini canımcım ne zamandır bebek düşünüyosunuz bizim 6 ay oldu ben artık bunalıma girmeye başlıyorum arkadaşlarda hadi yapın artık deyince ne dicegimi şaşırıyorum

canim bize daha cok olmadi 2 aydir istiyoruz
insallah hemen olur
cok kotu oluyo soruyolar bebek yokmu diye
merakli insan cok.

inşallah canım hemen hamile kalırsın beklemek insanı mahvediyor her ay ümitleniyosun varmı yokmu diye ama sonu hüsran
nekadarlık evlisin

3 günüm kaldı
bugün acayip bir halsizlik bulantı ve uyku hali vardı
kafamı yastıktan kaldıramadım
acaba hamile olabilirmiyim?
ya da grip olucam onun belirtileri de olabilir.offffff gecse 3 günnnn

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart

2)aslı_ist...........14.......mart

3)sanmur06.......14.......mart

4)cıcekcık.........14.........mart

5)mıtharas......16......mart

6)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

7)canangezer..........16.......mart

8)pınar77.........17.......mart

9)demet_yaren.......18......mart

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart

12)nehir67........21.....mart

13)selma41.......22mart

14)dudu............23......mart

15)ermaer..........24........mart

16)AYCANKAYA ......27......MART

istanbulun neresinde oturuyorsun

canım benım ıstanbulun avrupa yakasındayım fındıkzadede oturuyorum capa tıpa yakınım buarada rahım fılmı cektırdım tuplerım acık sımdı ılk asılamam dı bu salı gunu sonucumu alacam ıste ya varım bu lıstede yada bende nısan lıstesıne kayacam nagıhancım buarada cıkmak zorunda kaldım esım gelmıstı dısarı cıktık kayınvalıdeye oyuzden cvp yazamadım

cumartesi sabahı test yapıcaktım ya sabahı bekleyemedim saat dörtte uyandım yarım saat yatakta döndükten sonra eşiminde uyuyamadığını anlayınca kalktım testi yaptım 2. çizgiyi gördüm çok koyu değildi ama görünüyordu tabi sonra sabah akadar uyuyamadık sabah hemen gidip kan testi verdim 3 saat geçmek bilmedi sonucum 275 çıktı doktorumu aradım değerin iyi haftaya gel bakalım dedi ama ben hala tam sevinemiyorum zaten kimseyede daha söylemedik bi şey olucak diye korkuyorum umurım herşey yolunda gider. bu arada sen test yaptır demeseydin ben daha erteliycektim desteğin için çok teşekkür ederim :Saruboceq: :nazar:

sgunus canım çok sevindim gözün aydın:dance: desene hamilelik haberleri almaya başladık ne gibi belirtilerin vardı bende yarın olmam lazımşutarafagitti
yeniden hayırlısı olsun canım içini rahat tut hiç birşey olmaza.s.

sgunus canım çok sevindim gözün aydın:dance: desene hamilelik haberleri almaya başladık ne gibi belirtilerin vardı bende yarın olmam lazımşutarafagitti
yeniden hayırlısı olsun canım içini rahat tut hiç birşey olmaza.s.

teşekkür ederim inşallah yolunda gidicek herşey. bende belirti olarak baş dönmesi, göğüslerim dokununca acıyor karnımda adet olucakmışım gibi çok hafif sancı ama belli belirsiz bide yemekten sonra hafif bulantı. inşallah sende hamilesindir allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin :Saruboceq:

X