martta gün sayanlar buraya

aycankaya nooldu demet beni bitirdi saat 2den beri aynı şeyi tekrarlıyorum

dediğine gülüyorum önce bende öyle sandım listeye baktım ama öyle biriyok sonra sen tünaydın demek istedim diyince anladım ki öyle biir yok sadece tünaydın dmişsin :roflol:

demet seni ben napıyım okumuyomusun sen benim yazdıklarımı sana açıkladım tünaydını

Kızlar istiyorsanız sizi listemize alalım buyrun gelina.s. Orada çok güzel bir listemiz var bakın görün.Hepimiz herkese açığız uğur vermek için. Hamilelerden haberler- soru ve sorunlar- Uğurlu Listemiz var.Görmemiş olabilirsiniz:asigim:

Nehir slm benide listeye ekler misin?yerimseniben regl 16 sı benim ağızda kuruluk ve tatsızlık var,belim 4-5 gündür çatlayacak gibi ağrıyor (regl olmadan ağrımaz normalde),ve 1 haftadır midem bulanıyor inşallah meleğim benimledir:Saruboceq: fazla umutlanmak istemiyorum ama insanın elinde değil ki:çok üzgünüm:

kızlar benim adetim ayın 25 tam on gün kaldı benide lsteye ekleyin ne olur bakalım bu ay ne olacak bendede bel ağrısı çok ama daha belirti için eren olabilir bilmiyoum bakalım nasip

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart

2)aslı_ist...........14.......mart

3)cıcekcık.........14.........mart

4)mıtharas......16......mart

5)prenses_ırem ......16....mart

6)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

7)canangezer..........16.......mart

8)pınar77.........17.......mart

9)demet_yaren.......18......mart

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart

12)betumutlu.....19.....mart

13)nehir67........21.....mart

14)selma41.......22mart

15)dudu............23......mart

16)ermaer..........24........mart

17)burcu1507...25......mart

18)AYCANKAYA ......27......MART

Son düzenleme:
Nehir slm benide listeye ekler misin?yerimseniben regl 16 sı benim ağızda kuruluk ve tatsızlık var,belim 4-5 gündür çatlayacak gibi ağrıyor (regl olmadan ağrımaz normalde),ve 1 haftadır midem bulanıyor inşallah meleğim benimledir:Saruboceq: fazla umutlanmak istemiyorum ama insanın elinde değil ki:çok üzgünüm:

prenses canım benım umarım hamıssındır neyse az kalmıs fazla kendını dınleme ama benden sana tavsıye psıkolojıkte olabılır

kızlar benim on gün var bel ağrısı ve akıntı var böyle oluyormu bilgisi olan varmı ayrıca listeye eklediğiniz için teşekkürler umarım hepimize hayırlı gelir

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart

2)aslı_ist...........14.......mart

3)cıcekcık.........14.........mart

4)mıtharas......16......mart

5)prenses_ırem ......16....mart

6)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

7)canangezer..........16.......mart

8)pınar77.........17.......mart

9)demet_yaren.......18......mart

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart

12)betumutlu.....19.....mart

13)nehir67........21.....mart

14)selma41.......22mart

15)dudu............23......mart

16)ermaer..........24........mart

17)burcu1507...25......mart

18)AYCANKAYA ......27......MART

2-3 gün önceye kadar kasıklarım hastalanıcakmışım gibi agrıyodu erken hastalanıcam zannettim ama agrı falan geçti beyaz akıntım vardı oda geçti şu an hiç bir belirtim kalmadı bu normalmi yaa

slm benide listeye alırmısınız 14 marttı adet tarihim geçti ama korkuyorum kan tahlili ,idrar testi yapamıyorum o kadar çok hüsrana uğradım ki aralık ayında tüp bebek yaptırdım olmadı , ondan dolayı da düzensizlik olabilir diye düşünüyorum beni de listeye eklermisiniz

2-3 gün önceye kadar kasıklarım hastalanıcakmışım gibi agrıyodu erken hastalanıcam zannettim ama agrı falan geçti beyaz akıntım vardı oda geçti şu an hiç bir belirtim kalmadı bu normalmi yaa

ya bundan 2 3 gun once bendede adet olacakmısım gbıı belırtılerım vardı ama carsamba gunu benımde test gunum adet olacakmısım gıbı hıssetmıyorum umarımda olmam ılk asılamamda basarıyı elode ederım

X