Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Benimde bugün 4. Günüm femara da yarın son doktorum 5 gün sabah akşam kullanıp ilaç bitikten iki gün sonra kontrole çağırdı ayrıca ovulasyon testi ile de takip ediyorum günden güne çizginin koyulaştığını görüyorum inşallah gittiğimde yumurtalar güzel büyümüştür ve iğnemi yapar Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Kızlr çatlama iğnemin 12.günü test negatif çıkıyor.ama ateşim sürekli yüksek çıkıyor.bu da beni umutpandırıyor açıkçası.varmı ateş takibi yapan?

Eklentiler

• 33402547-EE27-44C8-96D6-CF7BE11E40BB.png
    66,1 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar merhaba. 9 Mart da adet oldum geçen ay klomeni günde 1 kullanmıştım bu ay ikiye çıkardı doktor günde 2 kullandım. İlaç bittikten sonra kontrole gittiğimde sadece sağda bir yumurtamın olduğunu ve çok yavaş büyüdüğü söyledi doktorum. Sürekli takip etti en son geçtiğimiz pazar günü 16.18 mm olmuş salı günü de yani dün 22 ye çıktığını söyledi ve çatlatma iğnesi verdi hemen vurdur. Geceden beri de sanki kasıklarımda rahmimde bi ağrı var sancı gibi değişik bişey böyle olan oldu mu acaba normal şeyler mi yaşıyorum ilk defa yaşayınca heyecanlandım :)

Ben çatlatma iğnesi hiç olmadım ama öyle olduğunu duydum canım. Ben her ay yumurtlamamı hissederim. Bıçak batması gibi olur. Ben de klomen kullandım 3 yumurta oldu. İkisi istediğimiz boyuta gelemedi. Biri çatladı ama olmadı.

Daha önce yumurtladığımı taa gecen sene ramazanda hissetmiştim çok garip bi duyguymuş ağrı desen ağrı değil sancı desen sancı değil böyle değişik bi his var rahmimde. Benimde sadece 1 yumurtam büyüdü oda zorla büyüdü

Kızlar selam ben çatlatma iğnesini 4 martta olmuştum ama nedense iğneden 11 gün sonra erkencikten adet olmuştum, tekrardan ilaca başladım sağdan soldan yumurtlamışım fakat boyutları farklı o yüzden biri doğal yollardan çatlayacak diğeri içinde yarın çatlatma iğnesi olacağım dualarınızı bekliyorum bu arada eğer ilgileniyorsanız meditasyon, kök ve sakral çakra çalışmanızı öneririm

Çok garip ama 5 gün femara kullanmama rağmen ovulasyon testinde ikinci çizgi bile çıkmıyor. Bugün doktor kontrolüm var endişeliyim açıkçası. İlacın 3. Gününe kadar hafifte olsa çizgi vardı hatta günden güne koyulaşmıştı 5. Gün çizgiler yok oldu başına gelen var mı böyle bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…