Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Selamm, ben de femara + ovitrelle oldum. Çatlatma iğnesini bugün saat 10 civarı yaptılar bakalım hayırlısı 🫢 7 Nisan’da betahcg baktır dediler, bundan sonra gün saymacaa

Kizlar merhaba. Ben adetimin 3.gunu itibari ile 1er adet klomen kullandım 5 gün. Ayin 12sinde ovitrelle çatlatma ignesi vurundum.14ünde de aşılamam yapildi. Bugün 10.gün sabah kaset test yaptım ve negatif çıktı. Sizce pozitife döner mi? Erken mi yaptım?

Kizlar merhaba. Ben adetimin 3.gunu itibari ile 1er adet klomen kullandım 5 gün. Ayin 12sinde ovitrelle çatlatma ignesi vurundum.14ünde de aşılamam yapildi. Bugün 10.gün sabah kaset test yaptım ve negatif çıktı. Sizce pozitife döner mi? Erken mi yaptım?
15 gün sonra genelde test yapın diyorlar bence hala dönme ihtimali var

İğnenin 14.günğ kan testi verin adet olmazsanız eğer bence kan testi daha net

Pcos'lu olduğum için zaten hiç adet görmüyorum düzenli bir şekilde adet de bir belirti değil malesef benim için:KK43:

Kızlar geçen ay klomen kullandığım için 5 cm kistim olmuştu adetin ikinci gününde yapılan muayenede. 13. Gününde yapılan muayenede gittiğini gördük. Bu kistler hamile kalmaya engel değilmiş. En basit kist olarak görülüyormuş. Bilgilendirme amacı ile paylaşıyorum
Adetinizde gecikme oldu mu peki

Ovitrelle 5. Gün ama hala bağırsaklarım sürekli hareket halinde,midem tuhaf,bu iğne etkisi 10 gün sürüyormu acaba böyle🙄

Merhaba kızlar bende daha önce 2 ay klomen ve ovitrelle deneyip negatif sonuç görenlerdenim bu ay hem klomen kullandım hemde menapur iğne vuruldum bugün kontrole gittim 3 yumurta oluşmuş iyi dedi aşılama yapsak mı yapmasak mı başta doktor kararız kaldı çoğul gebelik olabilir diye ama sonra daha yaşın 30 bile değil yapalım dedi bu gece ovitrelle olucam Çarşamba günü aşılamam yapılcak Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰

Merhaba kızlar bende daha önce 2 ay klomen ve ovitrelle deneyip negatif sonuç görenlerdenim bu ay hem klomen kullandım hemde menapur iğne vuruldum bugün kontrole gittim 3 yumurta oluşmuş iyi dedi aşılama yapsak mı yapmasak mı başta doktor kararız kaldı çoğul gebelik olabilir diye ama sonra daha yaşın 30 bile değil yapalım dedi bu gece ovitrelle olucam Çarşamba günü aşılamam yapılcak Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰
Umarım güzel haberlerini alırsın canım ♥️

İnşallah çok istiyoruz 3 senedir evliyiz isteyen herkes en kısa zamanda evladına kavuşur inşallah 🥰

Eklentiler

• 36466C3C-C8D9-404B-B840-C3C5E002932A.jpeg
    36466C3C-C8D9-404B-B840-C3C5E002932A.jpeg
    243,8 KB · Görüntüleme: 68
X