Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

İnşallah canım. Benim de bu ay olmazsa film cekinmeyi düşünüyorum
Ben iki ay klomen ve ovitrelle kullandım olmadı bu ay Dr rahim filmi istedi suan reglimin 5. Günü pazartesi inşallah cektirecegim. Bu arada c life kullanmaya başladım bu ay klomen vermicem sadece rahim filmine bakalım demişti Dr ben de hemen c life aldım fayda eden çok kişi var insallah bana da vesile olur rahim filmi sonrasında doğal yoldan çok gebe kalan varmış ertelenmeden çekilmesi lazımmış Dr um bana beklemeyelim çekelim sonrasına bakarız dedi bende ve eşimde problem yoktu 2 seneye yakındır korunmuyoruz ama olmadı

İnsallah film sonrası herşey yolunda gider güzel haberini alirsin canım

Kızlar selam ben ayın 20 sinde çatlatma iğnemi oldum bugün 12. Günüm ama idrar testimde bi çizgi henüz görülmüyor grupta konuşulan lh testini yaptım aşağıya ekliyorum bu şekilde çıktı. Ama ben Polikistiğim ondan mı acaba. Bi de belirti olarak bel sırt ağrısı göğüs ağrısı kaşık ağrısı belirtilerim var. Adet olcam desem düzensiz zaten .

Merhabalar :) bende bugün femara kullanıp ovitrelle iğnemi vurdum. Ayrıca pikos ilacı kullanıyordum dün doktorum estrofem ve duphaston da ekledi estrofem 5 gün kullanıp bırak duphaston 10 gün dedi bakalimm benimde bekleme sürem başladı hayırlısıyla

Bende femara kullandım canım. Bende Perşembe günü catlatma ignesi oldum. İnşallah guzel haberlere

Bende femara kullandım canım. Bende Perşembe günü catlatma ignesi oldum. İnşallah guzel haberlere
Yaa inşallah ilk denemem benim sadece 18 mm bir yumurtam oluşmuştu cuma günü doktorum cumartesi yap 19 mm olur o zamana dedi birde bebeğin tutunmasini sağlamak için yazdığını söyledi ilaçları çok stresli bir dönemm

Kızlar yardımınıza ihtiyaçım var kararsızım ve kafam karışık doktorlarda ne yapacağını şaşırmış işinin ehli doktor yok artık gerçekten.. kısaca özet geçeyim pko var bende birazda kilo kaynaklı olmadığını söylediler..2 çatlatma denedim klomen+ ovitrelle tutmadı olumsuz .. 3. İğne istedim tutmaz dediler boşuna yapma ben dedim femara denemek istiyorum iğneyle tamam dedi ama tutmaz dedi klomenle aynı diyor bana sizce tutma ihtimali varmı? Bir diğer konu ise hem zayıfla diyor hemde bana tedavi uyguluyor yani madem zayıflamam lazım neden tedaviye ara verilmiyor ? Aşılama yapalım dedi bana aşırı pahalı geldi bide kilodan tutmazsa para boşa gidecek kafa yine Nane oldu benim tecrübeli olan yazsın

Neden tutmayacağından o kadar emin anlayamadım
Ne kadar dedi aşılamaya
Evet mantıken tedaviye ara vermek istemiyor tutacağını da düşünüyor yoksa devam etmezdi kendiyle çelişiyor bence doktor

Neden tutmayacağından o kadar emin anlayamadım
Ne kadar dedi aşılamaya
Evet mantıken tedaviye ara vermek istemiyor tutacağını da düşünüyor yoksa devam etmezdi kendiyle çelişiyor bence doktor
Polikistik overliyim kilo var 10 kilo fazlam var şuan 63,5 kiloyum boyum kısa 55 felan olmam gerekiyor ideal kilo… ben yurt dışındayım bana 600€ dedi sigorta karşılayıp karşılamadığınıda bilmiyorum 2 denemeden sonra baya umutsuz konuştu benimde modum yerlerde yani 3. Deneme Letrazol hap istedim + ovitrelle tamam dedi ama klomenle aynı diyor tutmaz dedi. direk aşılamaya geçelim dedi e ben zayıflım mi aşılama mi yaptırayım ne yapalım bilmiyorum bide öyle bişey ki zayıflamakta zorlanıyorum yani 10 kilo insan veremez mi ya

Kız çok kilon yok Kİ senin verirsin bence çok kasma yavaş yavaş ayda 4/5 kg bile versen kârdır senin için yaparsın yani ya da diyetisyen desteğiyle halledersin belki ona güvenip öyle düşünmüştür doktorun

Ah canım teşekkür ederim gittim diyetisyene onunda bıraktım olmuyor 3 kilo veriyorum yine eski hal alıyor.. sağolsun eşimde hiç destek değil yeme konusunda evde ne pişiyorsa onu yiyoruz sıkıntı yani gerçekten şimdi sence ne mantıklı son bi kez femarayla ovitrelle mı denemek yoksa aşılamaya mi geçmek? Bu ay ara verdim zaten eşim ameliyat olmuştu başka bi rahatsızlıktan dolayı

Bence Allah’ın hakkı 3 tür deyip 3. Yü de dene ben de öyle yapacağım 3 defa çatlatma deneyeceğim hem tutma olasılığı artıyor sonra aşılama düşünüyorum

Bence Allah’ın hakkı 3 tür deyip 3. Yü de dene ben de öyle yapacağım 3 defa çatlatma deneyeceğim hem tutma olasılığı artıyor sonra aşılama düşünüyorum
Hadi bakalım inşallah güzel haberlerle döneriz adetlerde düzensiz benim adeti beklemeliyim bakalım zaman ne gösterecek bize gelişme olursa haberleşelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…