Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Teşekkürler canım çok tatlısınhoşgeldinkalbinden geçen hersey senınle olsun..ne kadar zamandır denıyorsun
Sekiz ay kadar oldu geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim erken belirtilerle öğrenmiştim şimdide öğrendiğim zamanlarda ki belirtilerimi yaşıyorum burada çok okudum kimyasal sonrası sağlıklı gebelik oluşan anneleri Allah ın izniyle onlardan biri olurum inşallah

Kızlar günaydın, ekstra neler yapıyorsunuz bu ay? Ben 37 yaşıma geliyorum artık, geçtiğimiz yıl 2 kurtajim oldu, genetik test sonuclarim normal ama her ihtimale karşı coraspin kullanmami soyledi Dr. Genetik sonuclarim normalse bu düşükler kalitesiz yumurtadan olmuş olabilir mi acaba? Bu ay c life kullanıyorum, bir de inofolic combi HP, bır de bol su ve hafif egzersiz inşallah. Bir de böyle deneyeceğim bakalım. İnşallah hepimiz için en güzeli en hayırlısı olsun.

Kafa rahatlığı kesinlikle adet günüme yumurtlama şu kadr kaldı diyorum arkads ben hiç bilmem adet günümü diyor bende burda adet yumurta hesaplayacağım diye profesör çıktım

Ahh canımmm nasılsınnnn ? Güne silah zoruyla başladım asla işe gelesimm yok ama yine pozitif etkim üstümde
Bende zor geldım bebegm ama bende çok pozitifim hep guzel dusunelım guzel olsunbirazdan ovulasyon testı yapcam bakalım son durum nedır.atarım yapınca.
İnşallah canımhiç merak etme en kısa sürede saglıklı bir minnoş haberı alacaksın,bızımle alırsın ınsallah
Canım gunaydın.evet kalıtesız yumurta neden oluyor bence.avokado cevız kabak cekırdegı tuketmenı onerırım hergun.bırde balık yağı.hadi o gün bugun olsun guzel haberlerını beklıyorum

gunaydın kuşum malesef degerlendirme olmadı artık pik yaptıgımız çalışma tutarsa tutar ondan da pek ümit degilim sende durumlar nasıl

akıntım kesildi canım heralde cuma pikti cumartesi catladı dünde bugünde pek akıntı yok yani

Günaydın canm sıkma canını olacağı varsa tek ilişkiden bile oluyor hayırlısı herşeyin
yok canım hiç sıkılmıyorum çünkü gecen ay 3 günüde degerlendirmiştim yine olmamıştı o yüzden nasip burda duyuyoruz zaten olacagı varsa oluyor ben öncesini degerlendirdim bakalım artık sen ne durumdasın canım başladı mı sende ekşin

gunaydın kuşum malesef degerlendirme olmadı artık pik yaptıgımız çalışma tutarsa tutar ondan da pek ümit degilim sende durumlar nasıl
Piki değerlendırdıysen yeter bebısm ama bugunude degerlendır genede.pıkten sonra 3 gün şans çok yüksek sen bana güvenbu ay relax oluyoruz.bugunu kesın degerlendrı sadece senden tek ıstegım bu

Piki değerlendırdıysen yeter bebısm ama bugunude degerlendır genede.pıkten sonra 3 gün şans çok yüksek sen bana güvenbu ay relax oluyoruz.bugunu kesın degerlendrı sadece senden tek ıstegım bu
canım biliyormusun hiç içimden gelmiyor artık ilişkide soguttu beni ya bide dün tamamen silikleşti yumurta coktan yok olmuştur

Yaptım bebısler.silinmeye başlamış.üstteki dünkü alttaki az önceki.bugun yada yarın çatlayacak bence bu ıkı gunu ıyı degerlendırmem lazım.sakin olcamstres yapmıycamhersey guzel olacak beyons O _okyanus Basakbasak1

Eklentiler

• A181BB74-F9C7-44BC-96DE-671F246D623A.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar ben de regl oldum ve cumartesi günü bitti, hemen çalışmalara başladık . Yumurtlama dönemini nasıl anliycam tam onu kestiremesem de ( bildiğim kadarıyla şeffaf bir akıntı oluyor) her gün deniycez bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…