Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Bebısım bugun kesınkes degerlendır lütfen.atara gerek yok ıkı gunde bır yetıyor zaten.hiiç canını sıkma enerjını düşürme,git gez dolaş eşine hıcbısey deme aksam yedır ıcır sonra huu huuuu kocacııım debu ay sinir yapmıyoruz bak söz verdık kendımıze.Ben dün şehir dısındaydıım o yuzden test yapamadım ama dün pik bence,bugunde böyle çıktı ovü testim kuzum.dün degerlendırmedım.en son gecen pazar degerlendırmıstım,bılerek bekledım bu kez.bugun ve yarını bide çarsambayı degerlendırcem inşallah bı aksılık olmazsa

Eklentiler

• IMG_3191.jpeg
    54,1 KB · Görüntüleme: 45
Evet canım pik hatta dediğin gibi dün pik olmuştur bugünden itibaren çatlamaya geçmiş bugünü mutlaka degerlendir sonrası keyfine kalmış bakalım canım akşam bi aksilik olmazsa deneriz biz hep ilişkiyi kovaliyoruzda olunca tek ilişkiden de oluyor rabbim nasip etsin yeterki bol pozitif enerji diyorum

Askım ben sana bısey soyleyımmı senle benım hsg cekılınce hamıle kalmamızın tek nedenı yolların acılıyor olması,bence bazı kadınların rahmı gerıde hafıf egımlı vs vs olabılıyor,ondan zor hamıle kalıyoruz,o yuzden bızım bıraz daha sık ılıskı yapmamız gerekıyo bence.çünkü başla bir sorun yok.evde varsa kecıboynuzunu kaynat 5 dakıka tadı ıyı olsun dıye karanfılde koy hatta eşine ıcır aksam bebegım.bugunu es gecme ama pikten sonra 72 saate gecıkebılıyor catlama işi,üç gün önemli.bu ay sana aşırı yükseliyorum haberın olsunaksam degerlendırınce yaz mutlaka.

Ben de böyle yiyorum Bi de salatalık domates kapya mor soğan avokadoyu küçük küçük doğrayıp limonla çoban salata gibi yapınca çok güzel oluyor tavsiye ederim

Maşallah bebegımyapma stres tabıkı tadını cıkariyi olmana cok sevındım..

Cuma haber veririm yine kuzum çok korkuyorum ama bir yandan teslim olmuslukta var ne yaparsam yapayım Allah ne derse o olacak tevekkul yapmaktan başka birsey yok Rabbım yipratmadan anneler grubunda bulusturcak senle beni hissediyorum

Cuma haber veririm yine kuzum çok korkuyorum ama bir yandan teslim olmuslukta var ne yaparsam yapayım Allah ne derse o olacak tevekkul yapmaktan başka birsey yok Rabbım yipratmadan anneler grubunda bulusturcak senle beni hissediyorum
İnşallah bebegm ınsallahben ınanıyorum cok guzel ıleryecek hersey merak etme

Pozitif düşünmek gerçekten çok çok önemli, Meryem suresini dinleyebilirsin, meditasyon falan da dinleyebilirsin olumlu dusunebilmek için. Bir de bol su içmeyi ihmal etme

Olursa erkek olma olasılığı yüksek o zaman, hadi rast gele

İnşallah çok guzel ilerler cnm, hiç beta vermişmiydın, unuttum

olur olurrr kuzumm anneannemin bir sözü vardır istettiriver göynünü olmazsa da canın sağolsun yaa senden önemli mi belki de önceki yaptıklarınız tutacaktır zaten deneyimlerimiz o yönde akıntın var mı peki şuan acaba benimde mi dün çatladı bilemedim

Kızlar ikili olanın üstteki dün sabah alttaki dün akşam diğeri bugün sabah. Yorumlama şansınız var mı acaba ? Çatlamış mi bugün yani ?

Eklentiler

• IMG_20240217_235903.jpg
    156,3 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20240218_115310.jpg
    157,7 KB · Görüntüleme: 32
Bu arada kür nedir
adet oldugun gun baslayacaksin yazdiklarima..
Bir sogani kaynat bir kupa ic 10 gun
hergun 2 adet inciri ortadan kes kaynat bir kupa ic
hergun bir tane havucu kes kaynat bir kupa ic
sabah aksam hayit cayi bir bardak

esinde her gun keciboynuzu ozu icecek iliskiye gireceginiz gun iliskiden bir saat once icsin

Çatlamadan önce değerlendirilmiyor mu yav benim kafam karıştı yumurtlamada değerlendiriliyordu bence iki çizgi de koyu olunca diye biliyorum ben
hayir cnm yanlis biliyorsun catlama aninda degerlendiriyorsun .tup bebekteki gibi yumurta catlamaya yakin toplaniyor ve disarda dolleniyir .yani catlamaya basladigi koyulastigi zaman deneyeceksin .catlayan yumurta spermi alacak iceri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…