Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canlarım selamlar bugün ovu testim sanki diğer günlere göre daha belirgin yumurtlama dönemi başlıyor mu şu an bende ya da yanlış alarm mi beni aydınlatır mısınız

hayir cnm yanlis biliyorsun catlama aninda degerlendiriyorsun .tup bebekteki gibi yumurta catlamaya yakin toplaniyor ve disarda dolleniyir .yani catlamaya basladigi koyulastigi zaman deneyeceksin .catlayan yumurta spermi alacak iceri
Tamam işte bende koyu olduğu zaman diyorum ikisi de koyu olduğu zaman pik yani yumurtlama oluyor biri silikse çatlama oluyor buradaki arkadaşlar ikisi de koyuyken değerlendiriyor biri silikken olmaz diye bişey demiyorum tabi ki oladabilir bu arada

Bi kaç gün bekleyip yaparım herhalde bekleyemiyoruömm cevapladığın için teşekkür ederim

Konunuz çok güzel umarım size ve tüm katılanlara uğur getirir Bende varım inşallah marta hamile olarak girebilirim

Kızlar çatladımı yumurtam anlayamadım pek akıntım yok ama sağ kasığımda dış gebeliktede ağrımın olduğu yerde biraz ağrım var sizce daha yeni mi çatlıyordurr değerlendirmedim de bu akşamı napsam bilemedim

Ya canim ben hic bilmiyorum bu ovu ve catlama olayini ben adetten sonraki haftayi 14. Gun baz alip gun asiri olacak sekilde planlanliyorum o sekilde yapiyoruz. Direkt ekşın ben uc gebeligim de de hic ovu testi yapmadim o yuzden bu catmala konularina pek yorum yapamiyorum ovu yapan tecrubeli arkadaslar yardim edecektir

Oooo ne güzel denk gelmiş ama demek ki isabetli olan seninki

Oooo ne güzel denk gelmiş ama demek ki isabetli olan seninki
Nasip kismet canim birde kafanin rahat olmasi onemli sanirim cunku ben ilk evlendigimde bir dergide okumustum genelde 14.gun yumurtlama olur diyordu ama ben adet dongum kac gun bilmiyordum 14.gunu ve oncesini 12,14,16… diye planlayip adet gunune kadar birliktelige devam ettik oglum bu sekilde oldu. 2. Gebeligim de de ayni sekilde planladim ama 12,14 degilde 15.gun birliktelik olmustu sonra gunler bu sekilde bir gun kaydi ama yine adet gunune kadar birliktelik olmustu.Kizim da bu sekilde oldu.
3. Gebeligim de de yine boyle adet sonrasi 12, 14 diye planladim ama yine yumurtlama gunu olamadi ertesi gun birliktelik olunca yine gunler bir kaydi ama bu sefer sadece 3 birliktelik olmustu cunku hasta oldum devam edemedik adete 4 gun kala pozitifi gordum ama gebelik devam edemedi nasip degilmis malesef. Hayirlisi ile zamanini bekliyorum artik. Allah kolaylastirsin, hepimizin gonlune gore versin

Yaa 3. Gebeliğine üzüldüm allah daha güzelini verecektir inşallah evlatlarının sağlığını versin rabbim amiiin amiiin allahım kolaylaştırsın süreçlerimizi çok aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…