Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar beni hatırlayananız var mı? 🥰 geri döndüm. Umarım Mart hayırlı gelir. Hsg sonucunda çoklu polipler olduğunu öğrendim ve geçtiğimiz pazartesi ameliyat oldum. Doktor engelin o olduğunu söyledi. Rabbim inşallah bu ay nasip eder. Hepimize uğurlu olmasını diliyorum💕🙏🏼
Geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda hayırla güzel haberlerini alırız 🤗🤗

Kızlar beni hatırlayananız var mı? 🥰 geri döndüm. Umarım Mart hayırlı gelir. Hsg sonucunda çoklu polipler olduğunu öğrendim ve geçtiğimiz pazartesi ameliyat oldum. Doktor engelin o olduğunu söyledi. Rabbim inşallah bu ay nasip eder. Hepimize uğurlu olmasını diliyorum💕🙏🏼
Ayy kuzuumm hoşgeldiiin🥰🥰dostlar sofrası dıye bosuna demedım❤️🤭hadiii bu ay cok guzel olacakkkk emınımmm ben🥰

evet canım hatırlıyorum seni daha önce hsg cektirmemişmiydin umarım bu ay güzel haberi alırsın 🙏

Ayy kuzuumm hoşgeldiiin🥰🥰dostlar sofrası dıye bosuna demedım❤️🤭hadiii bu ay cok guzel olacakkkk emınımmm ben🥰
Canımmm hoşbuldummm hadi bakalım hayırlısı inşallah çok güzel sonuçlar alalım🥰
evet canım hatırlıyorum seni daha önce hsg cektirmemişmiydin umarım bu ay güzel haberi alırsın 🙏
Yok canım çektiremem iş güç derken bu aya nasip oldu. Hayırlısı inşallah 🥰

Diğer topiclerden hatırlıyorum ismini canm inşallah hayırlı haberleri alırsın.
Poliplerin belirtileri nelerdir cnm

canım biliyormusun hiç içimden gelmiyor artık ilişkide soguttu beni ya bide dün tamamen silikleşti yumurta coktan yok olmuştur 😂
Ben senı oyle ıyı anlıyorumki..bende öyleyim kuruttu bu zorunlu denemeler hepimizi.içinden nasıl gelıyorsa oyle yap mınnosum zaten olacagı varsa tek ılıskıdede bal gıbı oluyor🙏🥰

Hoşgeldin canım geçen sene ocak şubatta falan sanki aynı dönemde femara kullanmıştık ikimizde öyle kalmış aklımda 😂😂😂 gelişinle anneler grubuna geçişin bir olur inşallah 🙏

Hoşgeldin canım geçen sene ocak şubatta falan sanki aynı dönemde femara kullanmıştık ikimizde öyle kalmış aklımda 😂😂😂 gelişinle anneler grubuna geçişin bir olur inşallah 🙏
Evet evet hatta sonra hamile kalmıştım😂 ama kimyasal olmuştu. Bakalım bu ay umutluyum 😂😂♥️
Histeroskopi mi oldun canm
Benmde regli öncesi lekelenmeler oluyor
Evet canım. Hsg sonucu ortaya çıktı

akıntım kesildi canım heralde cuma pikti cumartesi catladı dünde bugünde pek akıntı yok yani
Kuzum benim akıntım var bugün opak gibi çamaşırımda kuruyan kısım bir kısmı ıslaktı silince şeffaftı yinede değerlendireyim mi sence ? Dün yoktu bugün gelmiş anlamadı ben🙈
Yaptım bebısler.silinmeye başlamış.üstteki dünkü alttaki az önceki.bugun yada yarın çatlayacak bence bu ıkı gunu ıyı degerlendırmem lazım.sakin olcam☺️🥰stres yapmıycam🥰hersey guzel olacak🥰 beyons beyons O _okyanus Basakbasak1 Basakbasak1
Kazanan biz olucazz kasım annelerindeyiz inşallah😍 akıntın nasıl kuzum ? Değerlendirelim bu akşam yine inşallah bende dün akşam değerlendirmedim bugün akıntım var😍 ama ne olduğunu anlamadım🙈

Evet evet hatta sonra hamile kalmıştım😂 ama kimyasal olmuştu. Bakalım bu ay umutluyum 😂😂♥️

Evet canım. Hsg sonucu ortaya çıktı
Ya üzüldüm canım onu hatırlamıyorum ben o dönem diş problemlerimin bunalımına girip bu diyarı da terketmiştim martta falan 😂😂 2 3 ay oldu geri döneli . Dönüşümüz muhteşem olacak inşallah 🙄 (
Deyip önümüzdeki sene de aynı cümleleri yazmam inşallah 😂😂))

Kuzum benim akıntım var bugün opak gibi çamaşırımda kuruyan kısım bir kısmı ıslaktı silince şeffaftı yinede değerlendireyim mi sence ? Dün yoktu bugün gelmiş anlamadı ben🙈

Kazanan biz olucazz kasım annelerindeyiz inşallah😍 akıntın nasıl kuzum ? Değerlendirelim bu akşam yine inşallah bende dün akşam değerlendirmedim bugün akıntım var😍 ama ne olduğunu anlamadım🙈
benimde bahsettiğim şefaf akıntı o perşembeden hafta sonuna kadar vardı sonra kesildi dünden beri dediğin gibi opak iç çamaşırda kalan kalıntı yanı ıslaklık vermiyor diğer türlü ıslak oldugunu hissediyorsun dün degerlendırme konusu sana kalmış canım 😍🙏

Akıntım cumartesi çoktu kuzum dün biraz azaldı bugün daha az,ama hala kasıgımdakı agrı gecmedı bence daha çatlamadı benımkı.🥰bugunde degerlendır bence,pikten sonra ben hıc degerlendıremıyorum dogru duzgun,bu kez ınsallah asıl degerlendırmelerı pikten sonra yapacagım🙏

Ben senı oyle ıyı anlıyorumki..bende öyleyim kuruttu bu zorunlu denemeler hepimizi.içinden nasıl gelıyorsa oyle yap mınnosum zaten olacagı varsa tek ılıskıdede bal gıbı oluyor🙏🥰
aynen kuşum ya heralde hamile kalsam ya 9 ay rahat etsek koçişlerin burnunu sürtsek 😍🙏

X