Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar adetime 6 gün kaldı aralıkta kimyasal gebelik geçirdim ama bu ay göğüslerim acıyor kasıklarımda ara ara ağrı oldu yumurtlama günümden beri böyle bugünde belimde ağrı ve kalçamdan bacağıma doğru inen bir sızlama oldu ne zaman test yapmalıyım hamile olabilirmiyim sizce ?

Kızlar 6 gün var adetime yumurtlama günümden beri göğüslerim acıyor kasıklarımda ara ara ağrı oluyor bugün belimde ağrı var ve kalçamdan bacağıma inen bir sızlama oldu ne zaman test yapmalıyım hamile olabilir miyim aralıkta kimyasal gebelik geçirdim

Lh pikinden sonra ne zaman yumurta çatlar ve ne zaman ilişkiye girilmeli biliyor musunuz,?

Kızlar bana yardımcı olun adetime 6 gün kaldı belim ağrıyor yumurtlama günümden beride göğüslerim acıyor yeni üye oldum sizlerden tecrübe kazanmak istiyorum ne zaman tes yapmalıyım
Merhaba belirtileriniz gebelik de olabilir adet habercisi de olabilir adete 4 gun kala test yapmaya baslarsaniz daha net sonuclar gorebilirsiniz. Ama bazilarinda gec yumurtlama vs. oluyor ve idrar testinde cikmayabiliyor. En kesin sonuc adet gectikten sonra kan testi yaptirmak. Orda beta degerinizden anlasiliyor. Eger negatif gorsem de etkilenmem yapayim icim rahat etsin diyorsaniz adet gunune kadar gebelik testi de yapabilirsiniz. Ben 3. Gebeligimde adete bir hafta kala yaptim cikmadi ama adete 4 gun kala yaptigimda pozitifi gormustum. Benim tecrubelerim bu sekilde 6 gun kala goren var mi bilemiyorum. Hakkiniz da hayirlisi olsun

Amiin Allah razi olsun canim evet en hayirli zaman da saglikla olsun insaallah

Ben avakadoyu cok severim normal salatalarin icine ve yumurta salatasina eklerim.
-Bence yumurta ile cok yakisiyor yag da yumurta yapip ince kestigim avakado ile sandwich yaparim
-Krebin icine krem peynirle birlikte surerim.
-Guacamole diye bir tarif var o da cok guzel dip sos gibi you tube dan tarifine bakabilirsiniz.
-Limon cok yakisiyor. Dogradiktan sonra limon ve tuzla biraz bekletip kullanirsaniz alismak daha kolay olur sonra her turlu yiyorsunuz zaten.Afiyet olsun

Yumurtlama gününü bilmiyorsan en doğrusu adet gününü beklemek olacaktır. Geç yumurtlama olduysa geç çıkabiliyor testlerde.

Perlitik güzelimm nasılsın?aklıma sen geldın bu sabahherşey yolunda ılerlıyormuumarım guzel ilerliyordur

Canım iyiyim sen nasılsın bitanem dr um şimdilik coraspirin yeterli gelme erken dedi rahat olmaya çalışıyorum. 6+0 da bu cuma gideceğim ilk kez doktora kuzum. Tikabasa gibi bu hamileligimde stres panik yapmak istemedim

Tarifler için teşekkürlerrr canımm benim deneyeceğim

Günaydın kuşum degerlendir bakalım pik gördünmü canım ne zaman pik oldu ay bende cuma pikti değerlendirdim ama malesef dün değerlendiremedik dunde testim hafif siliklesmeye başlamisti bugün de olur mu bilemiyorum Basakbasak1 tatlım sen ne yaptım bende bu sabah atarliyim

Kuzum ben dün geceyi değerlendirdim şükürler olsun ama akıntımı anlayamadım bi türlü dün geldi çoğaldı dedim sonrasında yok oldu acaba bugün de değerlendirmem gerekir mi bilemedim ayyy noldu sizee misafir mi geldi tartıştınız mı

Kan verdin mi hiç canım takip nasıl yaptın

Kuzum doktorumun ısrarı ile geçen pazar kan verdim sonra salı tekrar istedi %65 civarı artınca perşembe de kan istedi 3 kata yakın artmıştı perşembe verdiğimde tamam daha vermene gerek yok dedi. Bana kalsa hiç kan vermeyecektim canım ama doktor takip etmek istedi. Hesapladı salı veya çarşamba gel vajinal görürüz dedi ben karından görülsün istiyorum vajinal baktırmak istemiyorum bu sebeple cumaya randevu aldım. Eşimde bende 1 gün yıllık izin alacaz. İnşallah güzel şeyler duyarsak gezeriz kafamızı dağıtırız dedik. Umarım hersey güzel geçer bu defa stres yapmamaya rahat olmaya çalışıyorum

Yok canım dün dışarı çıktık ailece gün boyu yoruldum gezince akşam da hal kalmadı eşim de pek istekli değildi saldım bugün de olacağını sanmıyorum annemlere gidecem eşim de işe gitti daha akşamda o enerji olur mu bilmiyorum benim yumurta zaten çatladı dün az önce yine test yaptım tamamen silik

Çok sevindim canım bende hamile kalırsan bu sefer erken gidip stres yapmak istemiyorum 6 hafta da gitmek daha iyi oluyor güzel haberlerini bekliyoruz canım mutlaka haber ver umarım bu sefer sağlıkla ilerlesin inşallah

Çok sevindim canım bende hamile kalırsan bu sefer erken gidip stres yapmak istemiyorum 6 hafta da gitmek daha iyi oluyor güzel haberlerini bekliyoruz canım mutlaka haber ver umarım bu sefer sağlıkla ilerlesin inşallah

Amin kuzum inşallah. Rabbim inşallah sana imagination forever isteyen herkese nasip etsin kızlar 1 yıl olacak kurtaj olalı. Sonrasında her ay baya takipli ve denemeli bir şekilde denedim. Bu ay anlattım ya hiç beklemiyordum. Sadece 2 ilişki olmuştu. İlk gebeligimde de acaba dediğim hatta olasiliklari yazıp dalga geçtiğim zaman olmuştu. Rabbim bu ay güzel haberler almayı nasip etsin size de

Maşallah bebegımyapma stres tabıkı tadını cıkariyi olmana cok sevındım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…