Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Teşekkürler canım çok tatlısın🥰😍hoşgeldin❤️kalbinden geçen hersey senınle olsun..ne kadar zamandır denıyorsun
Sekiz ay kadar oldu geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim erken belirtilerle öğrenmiştim şimdide öğrendiğim zamanlarda ki belirtilerimi yaşıyorum burada çok okudum kimyasal sonrası sağlıklı gebelik oluşan anneleri Allah ın izniyle onlardan biri olurum inşallah 💕

Kızlar günaydın, ekstra neler yapıyorsunuz bu ay? Ben 37 yaşıma geliyorum artık, geçtiğimiz yıl 2 kurtajim oldu, genetik test sonuclarim normal ama her ihtimale karşı coraspin kullanmami soyledi Dr. Genetik sonuclarim normalse bu düşükler kalitesiz yumurtadan olmuş olabilir mi acaba? Bu ay c life kullanıyorum, bir de inofolic combi HP, bır de bol su ve hafif egzersiz inşallah. Bir de böyle deneyeceğim bakalım. İnşallah hepimiz için en güzeli en hayırlısı olsun.

Nasip kismet canim birde kafanin rahat olmasi onemli sanirim cunku ben ilk evlendigimde bir dergide okumustum genelde 14.gun yumurtlama olur diyordu ama ben adet dongum kac gun bilmiyordum🫣 14.gunu ve oncesini 12,14,16… diye planlayip adet gunune kadar birliktelige devam ettik oglum bu sekilde oldu. 2. Gebeligim de de ayni sekilde planladim ama 12,14 degilde 15.gun birliktelik olmustu sonra gunler bu sekilde bir gun kaydi ama yine adet gunune kadar birliktelik olmustu.Kizim da bu sekilde oldu.
3. Gebeligim de de yine boyle adet sonrasi 12, 14 diye planladim ama yine yumurtlama gunu olamadi ertesi gun birliktelik olunca yine gunler bir kaydi ama bu sefer sadece 3 birliktelik olmustu cunku hasta oldum devam edemedik adete 4 gun kala pozitifi gordum ama gebelik devam edemedi nasip degilmis malesef. Hayirlisi ile zamanini bekliyorum artik. Allah kolaylastirsin, hepimizin gonlune gore versin🌸
Kafa rahatlığı kesinlikle adet günüme yumurtlama şu kadr kaldı diyorum arkads ben hiç bilmem adet günümü diyor bende burda adet yumurta hesaplayacağım diye profesör çıktım 😄

Ahh canımmm😍 nasılsınnnn ? Güne silah zoruyla başladım asla işe gelesimm yok ama yine pozitif etkim üstümde 😂
Bende zor geldım bebegm ama bende çok pozitifim🥰 hep guzel dusunelım guzel olsun🥰birazdan ovulasyon testı yapcam bakalım son durum nedır.atarım yapınca.
Sekiz ay kadar oldu geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim erken belirtilerle öğrenmiştim şimdide öğrendiğim zamanlarda ki belirtilerimi yaşıyorum burada çok okudum kimyasal sonrası sağlıklı gebelik oluşan anneleri Allah ın izniyle onlardan biri olurum inşallah 💕
İnşallah canım🙏❤️hiç merak etme en kısa sürede saglıklı bir minnoş haberı alacaksın,bızımle alırsın ınsallah🥰
Kızlar günaydın, ekstra neler yapıyorsunuz bu ay? Ben 37 yaşıma geliyorum artık, geçtiğimiz yıl 2 kurtajim oldu, genetik test sonuclarim normal ama her ihtimale karşı coraspin kullanmami soyledi Dr. Genetik sonuclarim normalse bu düşükler kalitesiz yumurtadan olmuş olabilir mi acaba? Bu ay c life kullanıyorum, bir de inofolic combi HP, bır de bol su ve hafif egzersiz inşallah. Bir de böyle deneyeceğim bakalım. İnşallah hepimiz için en güzeli en hayırlısı olsun.
Canım gunaydın.evet kalıtesız yumurta neden oluyor bence.avokado cevız kabak cekırdegı tuketmenı onerırım hergun.bırde balık yağı.hadi o gün bugun olsun guzel haberlerını beklıyorum❤️🥰

Askım ben sana bısey soyleyımmı senle benım hsg cekılınce hamıle kalmamızın tek nedenı yolların acılıyor olması,bence bazı kadınların rahmı gerıde hafıf egımlı vs vs olabılıyor,ondan zor hamıle kalıyoruz,o yuzden bızım bıraz daha sık ılıskı yapmamız gerekıyo bence.çünkü başla bir sorun yok.evde varsa kecıboynuzunu kaynat 5 dakıka tadı ıyı olsun dıye karanfılde koy hatta eşine ıcır aksam bebegım.bugunu es gecme ama pikten sonra 72 saate gecıkebılıyor catlama işi,üç gün önemli.bu ay sana aşırı yükseliyorum haberın olsun🥰aksam degerlendırınce yaz mutlaka.
gunaydın kuşum malesef degerlendirme olmadı artık pik yaptıgımız çalışma tutarsa tutar ondan da pek ümit degilim sende durumlar nasıl

olur olurrr kuzumm anneannemin bir sözü vardır istettiriver göynünü😂😂😂 olmazsa da canın sağolsun yaa senden önemli mi belki de önceki yaptıklarınız tutacaktır😍 zaten deneyimlerimiz o yönde 😂 akıntın var mı peki şuan acaba benimde mi dün çatladı bilemedim
akıntım kesildi canım heralde cuma pikti cumartesi catladı dünde bugünde pek akıntı yok yani

Günaydın canm sıkma canını olacağı varsa tek ilişkiden bile oluyor hayırlısı herşeyin 😊
yok canım hiç sıkılmıyorum çünkü gecen ay 3 günüde degerlendirmiştim yine olmamıştı o yüzden nasip burda duyuyoruz zaten olacagı varsa oluyor ben öncesini degerlendirdim bakalım artık sen ne durumdasın canım başladı mı sende ekşin😍

gunaydın kuşum malesef degerlendirme olmadı artık pik yaptıgımız çalışma tutarsa tutar ondan da pek ümit degilim sende durumlar nasıl
Piki değerlendırdıysen yeter bebısm ama bugunude degerlendır genede.pıkten sonra 3 gün şans çok yüksek sen bana güven🥰bu ay relax oluyoruz.bugunu kesın degerlendrı sadece senden tek ıstegım bu😂

Piki değerlendırdıysen yeter bebısm ama bugunude degerlendır genede.pıkten sonra 3 gün şans çok yüksek sen bana güven🥰bu ay relax oluyoruz.bugunu kesın degerlendrı sadece senden tek ıstegım bu😂
canım biliyormusun hiç içimden gelmiyor artık ilişkide soguttu beni ya bide dün tamamen silikleşti yumurta coktan yok olmuştur 😂

Yaptım bebısler.silinmeye başlamış.üstteki dünkü alttaki az önceki.bugun yada yarın çatlayacak bence bu ıkı gunu ıyı degerlendırmem lazım.sakin olcam☺️🥰stres yapmıycam🥰hersey guzel olacak🥰 beyons beyons O _okyanus Basakbasak1 Basakbasak1

Eklentiler

• A181BB74-F9C7-44BC-96DE-671F246D623A.jpeg
    A181BB74-F9C7-44BC-96DE-671F246D623A.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar ben de regl oldum ve cumartesi günü bitti, hemen çalışmalara başladık 🤭 . Yumurtlama dönemini nasıl anliycam tam onu kestiremesem de ( bildiğim kadarıyla şeffaf bir akıntı oluyor) her gün deniycez bakalım 🤭🥰

X