Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canımm benimmm çok teşekkür ederimmm

kuzumm teşekkür ederim çokk sağoll takılllmıyorummmm
Canım sen maydonoz süt kürünü yapmıştın demi?yaptıktan sonra bahsedilen şekilde akıntın falan oldumu maydonoz süt kürünü yapan herkes benden bişeyler söküldü diyorda merak edıyorum oluyormu gerçekten

Bende olmadı kuzum ama sağ yumurtalığımda bir hareketlenme olmuştu şubat ayında yapmıştım bende martta denemedim

Bende olmadı kuzum ama sağ yumurtalığımda bir hareketlenme olmuştu şubat ayında yapmıştım bende martta denemedim
Anladım canım Bende 24. Gunde regl oldum erken oluyorum yumurtlamamda döngünün 11. Gününde oluyor genellikle. Şimdi 9. Gunundeyım aslında adet biter bıtmez degerlendırmeye başlamamız lazımdı. Ama kızımdan dolayı fırsat bulamadık bi turlu.bu ay bıraz kacırmıs gıbı hıssedıyorum ama henüz yumurtlamam olmadı ovulasyon takıbı yapıyorumBızede dua et ınsallah kan testınde pozıtıf çıkar bugun baharın ilk hedıyesını almış olursun

e hala fırsat var canım bu akşam yarın değerlendirebilirsen aslında hala kaçırmış değilsin bence o yüzden tabiki dua ederim kuzum etmezmiyim allahım sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin hepimize sende dua et olur mu ekimde dış gebelşk geçirdim o yüzden benim için değerler önemli

Ederım kuzum ınsallah her şey cok güzel gıder kan testınde güzel ilerler ben senden hep pozıtıf haber beklıyordum ama içime doğuyordu sen her buraya yazdığında.

Aynen kuzum aşılamanın 15. Günü düşük çıktı değer ben de şüphelendim ama yine de bir umut dedim. Doktorum adet olunca görüşelim dedi bugün kan değerim 1.72 çıktı. Progestan fitili bıraktım olurum muhtemelen bugün yarın tam anlamıyla

Aynen kuzum biraz üzüldüm ama rabbimin vardır bir bildiği diyip ona teslim oldum. Bakalım görelim mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler bugün değerim 1.72 çıktı doktorum progestanı bırakalım adet olunca haberleşelim yazdı. Bakalım hayırlısı inşallah rabbim nasip eder ona güveniyorum çok teşekkür ederim desteğin için

Verdim kuzum bugün 1.72 çıktı değerim düştü yani hayırlısı rabbim ne derse o olur. Allahım hepimize en güzelini hayırlısı ile nasip etsin inşallah

Ya aynen ben de onu düşündüm 20 ayda ilk kez hamile kalabildiğimi gördüm Rabbim yavaş yavaş hazırlıyor belki de. Doktorum progestanı bırakalım adet olunca haberleşelim yazdı. Değerim bugün 1.72 ye düştü. Devam bakalım inşallah hayırlısı olur çok teşekkür ederim

Çok duydum 2. Ya da 3. Aşılamada tutunduğunu. Üzülme gerçekten. Olacağı varsa ne olursa olsun oluyor. Bekliyorsak en güzeli geleceği için. Allah doğru zamanda en güzelini nasip edecek bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…