Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ay maşallah kuşum gayet güzel çıkmış değerin bir gün sonra tekrar ver bakalım inşallah sağlıkla artar sağlıklı bir hamilelik olur tsh için aile hekimi ilaç yazıyor mu bilmiyorum ama genelde dahiliye bakıyor sen yine sor kuşum dr mutlaka yönlendirir

Ay masallah canımKasık ağrısı göğüs ağrısı galan varmıydı peki
Göğüs ağrım oldu hep yumurtlama sonrası kuzum kasık ağrısıda geçen hafta başladı 2 damla yerleşme kanaması geldi çarşamba günüde başkada birşey yok
Kuzum 19 kasım-10 aralık arası aralık görünüyor muhtemel doğum çokk teşekkür ederimm senin tarihler ne peki ben şuan 3+6 yım bu arada
Hiç korkma tsh için dahiliye bölümüne git ilaç düzenliyorlar
i arkadaşım şu an 26 haftalık hamile 100 tsh şu an ilaç kullanıyormçok şükür ni bir sıkıntısı yok
aile hekimide verebiliyor mu kuzum ? Sıra bulmam çok zor şuan da çünkü
Çarşamba yine gidicem kuzummm o zaman yönlendirecek sanırım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Tarlusal değilde dupbaston kullansan daja iyi olur canım doktiruna danışarak tabi dupbaston bebek varsa rahimr tutunmasini sağlıyor yoksa adet yaptiriyor direk en azından tarlusal.gibi bi düşük riski yok deyim

Kimyasal olmuş demek ki kuzum ama hamile kala bildiğini gördük çok şükür ❤

Hakkınızda hayırlısı nasılsa öyle olsun canım çok şükür büyüyor teyzesi, ellerinden öper

Kimyasal aşkım. Bugün kan sonucum 1.72 çıktı. Ama hayırlısı olsun durmak yok devam bakalım Allahım en güzelini bilir
Hep hayırlısı diyoruz canım, Rabbim en hayırlısını en güzel vakitte nasip etsin benim kimyasalı hatırlasana sağlıklı bir hamilelik olsaydı 3 4 aylık hamile olacaktım depremde ve belki kaldıramayacaktım... Rabbim en iyisini bilir ve kulu için ister

Veriliyor sağlık ocağında ama onlar ilaç düzenlemiyor diye biliyorum

Niyeyse bende bu aydan umutluyum♥ , senin gibi aynı takviyeler almayı düşünüyorum bu ay inş faydası olur .

Kızlar birşeyle görüyor musunuz bat tahmini 7-8 nisan takip yapmadığım için tam bilmiyorum.
Cancağızıııımmmm ikincide ben görüyorum vallahiiii eğer 7 8ini takip ediyorsan bu harika bir şey sabah tekrarla. Hatta şöyle 6 7 tane test depola her gün yap bakalım bat'a kadar koyulaşacak mı? Çok heyecanlandım ya. Allah'ım nolur olsuun çokca Amiinn

Sizde polistik over mı var ınofolıc genelde bu hastalar için kullanım sunar diye biliyorum da

Tarlusal değilde dupbaston kullansan daja iyi olur canım doktiruna danışarak tabi dupbaston bebek varsa rahimr tutunmasini sağlıyor yoksa adet yaptiriyor direk en azından tarlusal.gibi bi düşük riski yok deyim
Aslında oda var elimde bi tane tarlusal içtim artık testte bir şey çıkmayınca yarın zaten doktora gideceğim

Verdim kuzum bugün 1.72 çıktı değerim düştü yani hayırlısı rabbim ne derse o olur. Allahım hepimize en güzelini hayırlısı ile nasip etsin inşallah
Kuzum olmuş olması bile çok güzel kimisi değeri yukselmiyo benim degerimde 9.72 çıkmıştı bugün kan verdim bakalım sabah çıkacak inşallah yukselmistir senelerdir bekliyorum bende ama yinede hakkımızda hayırlısı olsun o değeri öyle yüksek görmek bile ayrı bir duygu umarım düşmez sabah yüksek bir değerle açarım gözlerimi ama oldu ki düştü durmak yok Allah'ım nasip edene kadar cabalicaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…