Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

kızlarr ben geldimm😍😍 tiroidim biraz yüksekmiş ama çarşamba yeniden bakacak doktor peki bu durumda olup ne yapmam gerektiğini söyleyecek biri var mı☺️ aile hekimliği tiroid ilacı verebiliyor mu yoksa genel cerrahiye mi gitmem gerek ? Bright-1619 Bright-1619 beyons beyons imagination forever imagination forever Z zesamu93 ay aklıma gelmediiii başkalarıı gören yazabilir😍

Eklentiler

• 71854899-7F99-497F-8CA5-B79BDE2439ED.jpeg
    71854899-7F99-497F-8CA5-B79BDE2439ED.jpeg
    74,1 KB · Görüntüleme: 52
Aynen kuzum aşılamanın 15. Günü düşük çıktı değer ben de şüphelendim ama yine de bir umut dedim. Doktorum adet olunca görüşelim dedi bugün kan değerim 1.72 çıktı. Progestan fitili bıraktım olurum muhtemelen bugün yarın tam anlamıyla
Evet progestan hap olarak vermişti bana baş dönemedi kaşık ağrısı çok umutlanmıştım. doktor çok önemli aşılamada ben o doktora çok pişmanım mesela belki de tutacaktı neyse artık nasip değilmiş.

Canım coook sevındım rabbım hayırlı uğurlu etsın Sağlıklı hayırlı evlat olsun ınsallah 😍🥰🥰 içim açıldı yemın ederım umutlarım yeşerdi cok cok mutlu oldum içimi açtın kız bu aralar cok melankolıktım ben iyi geldi bu haber☺️Kuzu nasıl degerlendırdınız baştan sona bı Özet gecermısın sana zahmet regl ne zaman oldu bıttı ne zaman yumurtladın kac ilişki oldu ayyy soruları sonralarım arka arkaya😀

Aynen kuzum aşılamanın 15. Günü düşük çıktı değer ben de şüphelendim ama yine de bir umut dedim. Doktorum adet olunca görüşelim dedi bugün kan değerim 1.72 çıktı. Progestan fitili bıraktım olurum muhtemelen bugün yarın tam anlamıyla
Canım hakkında hayırlısı olsun artık umutsuzluğa kapılma bak 20 ay sonra pozıtıf cızgı gördün demekki döllenme olmuş bıdaha olur🥰 Allah hayırlısını nasıp etsın

Ya aynen ben de onu düşündüm 20 ayda ilk kez hamile kalabildiğimi gördüm Rabbim yavaş yavaş hazırlıyor belki de. Doktorum progestanı bırakalım adet olunca haberleşelim yazdı. Değerim bugün 1.72 ye düştü. Devam bakalım inşallah hayırlısı olur çok teşekkür ederim 🤲🏻♥️
Ya sen böyle yazınca acaba bendeki kimyasal geçirdim diyorum. Hiç test yapmadım benim aşılamanın 11. Günü çatlatma iğnesinin 14. Günüydü hafif bi pembemsi akıntı geldi sonra 3 gün sonra fitili bırakınca adet oldum yani aşılamanın 14. Günüydü iğnesinde 17. Günü sonra 2 gün sonra dr gittiğimde hcg 2,85 filan çıkmıştı. Adetin 3. Gününe göre yüksek bir rakamdı sanki

Canım coook sevındım rabbım hayırlı uğurlu etsın Sağlıklı hayırlı evlat olsun ınsallah 😍🥰🥰 içim açıldı yemın ederım umutlarım yeşerdi cok cok mutlu oldum içimi açtın kız bu aralar cok melankolıktım ben iyi geldi bu haber☺️Kuzu nasıl degerlendırdınız baştan sona bı Özet gecermısın sana zahmet regl ne zaman oldu bıttı ne zaman yumurtladın kac ilişki oldu ayyy soruları sonralarım arka arkaya😀
heycandan etiketi unutmusum Basakbasak1 Basakbasak1 😀😀

heycandan etiketi unutmusum Basakbasak1 Basakbasak1 😀😀
Yaa sende bana mutluluk verdin kuzummm😍😍 çok ama çokk teşekkür ederimm 😍amiinn amiiin inşallah rabbim isteyen herkese versin çokkk amin❤️ 5 martta oldum son reglimi kuzum 12sinde bitti 2 gün sonra değerlendirmişiz sonra 2 gün sonra yine🙈 21 i yumurtlama görünüyor ama bence değildi akıntımdan öyle anladım kuzum☺️

Yaa sende bana mutluluk verdin kuzummm😍😍 çok ama çokk teşekkür ederimm 😍amiinn amiiin inşallah rabbim isteyen herkese versin çokkk amin❤️ 5 martta oldum son reglimi kuzum 12sinde bitti 2 gün sonra değerlendirmişiz sonra 2 gün sonra yine🙈 21 i yumurtlama görünüyor ama bence değildi akıntımdan öyle anladım kuzum☺️
🥰🥰🥰sadece 2 kere mi ilişki oldu tabi maşallah maşallah😍🥰🥰

kızlarr ben geldimm😍😍 tiroidim biraz yüksekmiş ama çarşamba yeniden bakacak doktor peki bu durumda olup ne yapmam gerektiğini söyleyecek biri var mı☺️ aile hekimliği tiroid ilacı verebiliyor mu yoksa genel cerrahiye mi gitmem gerek ? Bright-1619 Bright-1619 beyons beyons imagination forever imagination forever Z zesamu93 ay aklıma gelmediiii başkalarıı gören yazabilir😍
Ay canım benim hayırlı uğurlu olsun, sen de Kasım annelerine geliyorsun değil mi 🥰 Çok çok sevindim sağlıkla ilerlesin, sağlıkla kucağına al inşallah ❤️ Tiroidle ilgili fikrim yok benim, aile hekimin yönlendirir seni

Canım nasılsın, az kalmış doğuma, sağlıkla su gibi kavuş kuzuna🤲🤲🤲 doğum tarihi belli mi yoksa akışına mı bıraktın
Evet canım az kaldı. 37. Haftadayım normal olsun istiyorum o yüzden akışa bıraktım diyebilirim. Biraz tansiyon problemi yaşadım. Ondan dolayı sezaryen olabilir beklemedeyiz. Sen naptın büyüttün mü bebişi

Hiç korkma tsh için dahiliye bölümüne git ilaç düzenliyorlar
i arkadaşım şu an 26 haftalık hamile 100 tsh şu an ilaç kullanıyormçok şükür ni bir sıkıntısı yok

Benimde geçikmenin 4 . Günü değeri 150 küsür cıkmıştı sağlıkla ilerlesin inşallah

X