Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ben de aynı durumdayım canım bir ayın 15 günü böyle ağrıyla geçiyor neden bilmem

Ay o zaman bişey sorcam canım fibrokistik nasıl oluyor ? Eline nasıl geliyor büyüklüğü ne kadar ?
Elimle çok hissedilmiyor aslında canım 6 ayda bir ultrason kontrolüne gidiyorum en büyüğü 1 cm civarında olmak üzere solid lezyonlar var iyi huylu geçiyor o yüzden müdaheleye gerek yok diyor doktorlar. Hiç baktirmadıysan kontrolünü öneririm

Benimde öyle. Bu yüzden her ay belirli dönem acaba hamile miyim? Düşüncesi yaşıyorum
Canım benim de öyle korunmayı bıraktıktan sonra başladı ilk 2 ay ağrılar başlayınca direkt kadın doğuma gittim bir şey çıkmadı doktor hanımcım bana açık açık bunları at kafandan çok bekleme dedi şimdi agrisa bile düşünmüyorum gelip geçiyor sanki önceden agridiginda düşününce daha çok ağrıyordu eger kontrolünü olduysan başka şeylerle ilgilenmeye çalış tavsiyem budur

Anladım canım benimde 10 yıldır falan sol gögsümde bezelyeden biraz daha küçük yuvarlak bişey var meme ultrasonu falan yaptı ama doktor bişey demedi.

Canim degerler herkes de farkli sekillenebiliyor o yuzden en iyisi detayli bir muayne olup doktorun dediklerini yapmakdir. Bebek dusundugunu mutlaka belirt ki gerekirse ona gore bir tedavi uygulasin.

Ya arkadaşlar 70 kilodan 64 kiloya düştüm hormon değerlerim normal fakat yumurtalıklardaki polikistik görüntüden ve yumurtlayamamaktan kurtulamadım isyan etmek istemiyorum ama bu işin çözümü yok mudur boşuna mı zayıflayıp sağlıklı hayata geçiyoruz anlamıyorum ki ne yapmak lazım

Bende de pko var doktorum zayıflaman gerekiyor demişti ekimde 7 kilo verdim gebelik oldu hemen ama kimyasal oldu doktorunuz herhangi yumurta geliştirici bir takviye vermedimi benimki klomen ve pikassos verdi

Bende de pko var doktorum zayıflaman gerekiyor demişti ekimde 7 kilo verdim gebelik oldu hemen ama kimyasal oldu doktorunuz herhangi yumurta geliştirici bir takviye vermedimi benimki klomen ve pikassos verde

eylülde 72 kiloyla hamile kaldım 10 haftalıkken kalbi durdu sonrasında zayıfladım ama pkos görüntüsünden kurtulamıyorum. İnofolic combi hp verdi onu kullanıyorum bu 2. Ayım. Yumurtlama tedavisi uygulayabiliriz isterseniz dedi

Bende aralıktan beri tekrar düşüyorum ama bir sonuç alamadım stres yapmayın vakti vardır sağlıklı bir bebeginiz olur inşallah bende de var yumurta tembelliği malesef ama adetlerim düzenlidir eşimi ikna etmeye çalışıyorum sperm testi için

Nasıl kullanmışlar peki?elimde var kullanayım bari

Kizlar ovulasyon testlerini yorumlayın lutfeeennn dünden beri yaptığım testler bunlar. En sağdaki en son bu sabah yaptığım.ondan önceki dün akşam ve onun yanındaki de dün sabah . Sırayla koydum. Pcosum var adetim 6 gün geçti. Bu normal mi geç yumurtlama mi sizce lütfen yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG20240308094133.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…