Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ben de aynı durumdayim. inofolic ten çok umutluydum ama ...adetim geçti bu ay 6 gün. Deli gibi gebelik testi yaptım günlerdir hep negatif. Dünden beri ovulasyon testi yapıyorum sanki bana yumurtlama oldu ve çatladı gibi geliyor. Adet günüm geçmesine rağmen,pcosta böyle lh dalgalanmaları olduğunu bildigim halde hala umutluyum bu aydan nedense

Dün akşam yumurtlama olmuş bugun çatlamış görünüyor

Eger adet olmadıysanız belki geç döllenme olmuş olabilir ben adetim geçtikten sonra 7. Günde ögrenmiştim oda çok çok silik bir çizgiydi

Eger adet olmadıysanız belki geç döllenme olmuş olabilir ben adetim geçtikten sonra 7. Günde ögrenmiştim oda çok çok silik bir çizgiydi
Benim de 6 gün geçti an itibarıyla. Eğer dün catlamissa da garip bı durum bu iyice kafam karıştı,o zaman gebelik durumunda 15 gün sonra falan öğrenebilirim bunu

Doktora gittim dün yumurtlamamışsın dedi sanırım test yanlış

Teste yanlışlık yoktu bende öle yorumladım 5martta pik olmuş 6martta çatlamış dedim sen 7martta doktora gitmişsin catladigini söylemiş sağlıklı sonuçlarımız olsun

Umarım hamilesinizdir ama pkostan dolayı bu yumurtlama testlerinede güvenmeyeceğiz bence çünkü doğru sonucu vermiyor benim 5 maartta pik gördüm ben dün doktora gittim hayır yumurtlama yok sende daha dedi

Teste yanlışlık yoktu bende öle yorumladım 5martta pik olmuş 6martta çatlamış dedim sen 7martta doktora gitmişsin catladigini söylemiş sağlıklı sonuçlarımız olsun
Çatladığını söylemedi ki bana ben böyle bi test yaptım sonuçlar bu dedim hayır yumurtlama yok sende daha dedi yumurtlasam ve çatlasa muayene esnasında görürdü ultrasondan değil mi

Umarım hamilesinizdir ama pkostan dolayı bu yumurtlama testlerinede güvenmeyeceğiz bence çünkü doğru sonucu vermiyor benim 5 maartta pik gördüm ben dün doktora gittim hayır yumurtlama yok sende daha dedi
Evet haklısınız pcos olayı çok yanıltıyor. Ben de adetin 11 günü pik gormustum. 14.gunu kontrole gittiğimde ölçebileceğim bir yumurtan yok dedi.kucukmus yumurtalar. Şimdi de 35.gunde pik gördüm . Umarım rabbim sizin de gönlünüze göre versin Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Amiin inşallah hepimizin en kısa zamanda sağlıklı evlatlara kavuşacağı günler yakındır

Çatladığını söylemedi ki bana ben böyle bi test yaptım sonuçlar bu dedim hayır yumurtlama yok sende daha dedi yumurtlasam ve çatlasa muayene esnasında görürdü ultrasondan değil mi
Ben yumurtlamişsın diye okudum Yumurtalikta sadece folikul görür yumurtanın çatlayıp catmadigini anlamak istiyorsan ovü testinde yumurtayı gördükten 7.8.9 günlerden birinde progesteron hormonuna baktirman lazım özel hast bakıyorlar 3ve üzeri ise çatlamış demektir

Arkadaşlar İstanbul Anadolu Yakası Devlet ya da özel iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum. Hamile değilim. Sürecimi takip edecek gerek aşılama, gerek çatlama yaptırabileceğim. Berna Haliloğlu diye bir doktor varmış? Duyanınız var mı?

selam kızlar ben de bu ay bebek isteyenler kervanına katıldım denemelere başladık çook heycanlıyım daha ilk ayımız ama ilk aydan bu kadar düşünmek kafaya takmak çok zor elimden geldiğince kontrol etmeye çalışıyorum ama asla olmyuorr sürekli kendimi dinliyorum sizlerde böylemiydiniz ya

Bizim de ilk ayımız canim korunmayi yeni bıraktık bende öyleyim ya kendimi dinledim bu ay hep ama dinlemicem artık psikolojik belirtiler oluyor sonra kasik ağrım falan olmuştu ilişkiden 1 hafta sonra baya şuan regle 4 gün kaldı test yapmadim daha ama olmaz gibi şuan belirti yok çünkü. hemen olacak sanıyoruz ama ben 1 sene süre tanıdım ki erken olursa sevineyim umarim senin de hemen olur

Eğer maddi anlamda problem etmiyorum diyorsan Prof. Gazi Yıldırım’ı öneririm canım. Kendisi gerçekten hem benim hem de bir velimin kahramanı oldu. İçime sinen hiçbir doktor olmamıştı. Çok titiz ve gerçekten uzman biri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…