Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kuzum ücreti nedir?
Muayene nakit 2500 yavrucum. Ama mesela gerekli gördüğü bazı durumlarda çağırdığında ücretsiz gidiyorsun. Beni 2 regl sonrasına kontrol için çağırdı ücretsiz diyerek altını çizdi. Bana da ilk bi pahalı gelmişti ama arkadaşımın acıbademde bir doktora 4 bine gittiğini duydum normal gelmeye başladı Öncesinde pendik medikalparka gidiyordum. Bir tane içime sinen ve takibi güzel yapan doktor bulamadım maalesef. Zaten yapsalardı önceden öğrenirdim poliplerimin olduğunu

Bende iki devlet hastanesi doktora gittim. İkiside rahmin temiz, kist,miyom, polip herhangi bir şey yok dedi. Hsg çekiminde bir tane 5*6 mm polip olduğunu gördük. O yüzden Berna Haliloğlu var aklımda şuan. Ama araştırmaya devam edip o şekilde gitmek istiyorum. Berna Haliloğlu ' nu burda okudum. Çok iyi olduğunu. Googleden de araştırdım alanında baya iyi. Ama yine araştırmakta fayda var. Manisa da bir doktor var Nurhan Ulupınar Kılıç. Aklımda son çare o da var. 3 saat yol bir şey değil diyorum kendi kendime.

5 gün adet gecikmesi ile adet oluyorum sanırım ağrılarım başladı şimdi gecikmiş adet ağrısı da hiç çekilmez valla çok yoruldum her şeyi yapıyorum olmuyor olmuyor olmuyor ne zormuş şu bebek işi

Çok takma canim akışına bırak kimden duyduysam hiç beklemediği anda ya da pes ettiği anda olmuş. Ya da pes etmiş gibi yapalim biz de

Çok takma canim akışına bırak kimden duyduysam hiç beklemediği anda ya da pes ettiği anda olmuş. Ya da pes etmiş gibi yapalim biz de
Bu sözü var ya bana benden 1 yıl sonra evlenip ilk aylardan çocuğum olmuyor diye sızlanan arkadaşım söyledi hamile kaldığı ay önceden ona söylenince çok kızardı bir de rahim filmi bile çektirdi 1 yıl dolunca o ay takmamış nasıl oluyorsa sürekli sızlanıyordu

Neyse en azından hamile kalmış bakalim biz ne zaman kalırız umarim en kısa zamanda

Valla kim iyiyse kim içimize siniyorsa oraya gitmek lazım. Olan hem psikolojimize hem de paramıza oluyor sonra. Dilerim bundan sonrası için her şey çok güzel olur canım benim

Kızlar catlatma iğnesiyle hamile kalan var mı iki gün önce iğneyi vuruldum testler pozitif çıkarmış denemek için yaptım ama çok da çıkmadı silik çıktı sizce nasıl halsizlik ve uyku çok fazla iki gündür

Eklentiler

• 20240308_183804.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20240308_183421_Gallery.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 40
  • 20240308_183046.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 39
Ben de ondan şüphelenmiştim de test yapmıştım. Ve ben havada yakaladım gebeliği bat'a 6 gün vardı
Ya canım afedersiniz, bi şey sorucam. Erken döllenme diye bir şey var mı cidden? Benim adetime 9gün var ve ben hissedebiliyorum bir şeylerin olduğunu ama erken diyorum kendi kendime..ama 4 5gündür kahve renkli akıntım var ama yani idrara çıktığım zaman en sonra geliyor 2 3damlacık sonra gelmiyor. Aşırı bitkin gibiyim hep uyumak istiyorum, elim hiç bi işe gitmiyor ve ben hamile olmayı 1.5 yıldır istiyorum...nolur bana biri umut olsun

bende öyleyim şuan gün aşırı deniyoruz 7 mart yumurtlamam görünüyodu 5 martta ilişki yaşadık 6 martta inanulmaz kasıklarım battı nromalde yumurtlma döönemlerinde batardı ama bu defa çok daha fazlaydı bıcak saplanır gibi ağrılar ertesi gün bişey yoktu dün tekrar başladı kasıklarımda böyle dolgunluk hissi bacağıma belime vuran kramp gibi sağ kasığımda ağrılar var döllenme belirtisi acabamı diye kurmaya başladım şimdide

bu arada bende o düşünceyle girişmiştim bu işe ama eşim saolsun kafamı allak bullak etti d ilk aydan hamile kalcan sen hissediyorum ben die diye manyak etti beni şuan d

bunu bende çok merak ediyorum ya normal şartlarda araştırmalarıma göre yok çünkü mantıken adet bitiminden sonra yumurtanın gelişmesi çatlaması gibi bi süreç var buda adetten sonra bir haftayı buluor en erken yani erken döllenme gibi bişey olması için adet bitiminde hamile kalmış olmamız lazım ama ortada daha yumurta yok kafalar karışık ama bu bebek işinde okadar çok mucize varki herşey mümkün olabilir gibi geliyor banaa bu arada benimde 13 gün var yumurtlama günümden beri kasıklarım batıyor ama bence piskolojik bekleyip göreceğiz

Aynen ya yemin ederim ben çok klas biriydim yani hiç bir şeyi takmazdım bu bebek olayı neymişşş arkadaş bende kafa kalmadı inşallah sizinde olur inşallah. Bu bitkinlik bana mutluluk veriyor hamilemiyim acaba düşüncesiyle hepimiz kafayı yedik yeminle

valla bu ay olmazsa biraz salmayı düşünüyorum çünkü kimden duyduysam hep kafama takmadığımda oldu diyor sadece gün aşırı birlikte olarak gerisini sallamamak en iyisi yapabilirsek insallah

Tabi ki var erken yumurtluyorsan erken döllenir. Ben ilk denememde 10 11 12 13 14. Günlerde ovu testi yaptım hiç pik yakalayamadım. Sonraki zamanlarda da günlük yapmadım ama yine pik olmadı. Yani önceden yumurtlamışım. Biraz daha sık dişini bat'a 3 4 gün kala çıkmaya başlıyor erken döllenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…