Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ohh Tamm canm ne güzel 🥰 o zaman hemen kafandan atıyorsun bu çocuk olayını haziran geldiğinde düşünürüm ne yapacağımı diyorsun vee keyfine yemeğe icmene gezmene eşinle ailenle arkadaşlarınla guzell zamanlar geçirmeye bakıyorsun kuzum ☺️☺️🙏
inşallah bebişim bakarsın peşinden bu ay geliriz 🙏 senin durumun nasıl kimseye söylediniz mi

Bugün de böyle. Olsa koyulaşırdı ya da pembişlenirdi sanırım. Ama dün alttakinden yaptığımda bi şey yoktu:KK43:

Eklentiler

• IMG_3688.jpeg
    IMG_3688.jpeg
    740 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar yabancı bir blogda gördüm muconex diye bir ilaç kullanıyormuş kadınlar aslında balgam sökücü gibi bir şeymiş bunu kullandıktan sonra hamile kalanlar olmuş rahim ağzındaki mukozayı diyeyim inceltip spermlerin tüplere ulaşmasını kolaylaştırıyo diyorlar hiç duymuş muydunuz böyle bir şey :KK53: :halay:

Kızlar yabancı bir blogda gördüm muconex diye bir ilaç kullanıyormuş kadınlar aslında balgam sökücü gibi bir şeymiş bunu kullandıktan sonra hamile kalanlar olmuş rahim ağzındaki mukozayı diyeyim inceltip spermlerin tüplere ulaşmasını kolaylaştırıyo diyorlar hiç duymuş muydunuz böyle bir şey :KK53: :halay:
İlk kez senden duyuyorum 🙈

Kızlar son adetim 1 martta bitti 5 martta pik gördüm 6 martta çatladığını düşündüm ama bugün 7 mart testi yaptım yine ama dün ile aynı koyulukta çıktı sayılır çatlama olmadı ama acaba yorumunuz nedir

Eklentiler

• CECD2099-944B-4AAD-803C-14C30809B8E2.jpeg
    CECD2099-944B-4AAD-803C-14C30809B8E2.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar son adetim 1 martta bitti 5 martta pik gördüm 6 martta çatladığını düşündüm ama bugün 7 mart testi yaptım yine ama dün ile aynı koyulukta çıktı sayılır çatlama olmadı ama acaba yorumunuz nedir
5 martta pik olmuş 6 martta çatlamış bu haftayı iyi değerlendir silik önemli olan c çizgisinden daha koyu olan t veya çile tnin aynı koyulukta olması

Kızlar ben daha test yapmadim regle 5 gün var bu ay bence olmadı gibi de o kasık ağrısı neden oldu anlamadim onun cevabını bulamıyorum hadi diğerleri psikolojik desek😸 ilk korunmasız ilişki olduğu için mi acaba neyse artık hayırlısı.

Kızlar bi şey sorcam ya size de oluyor mu ? Yumurtlamayı değerlendiriyorum sonra adete kadar alt karın, kasıklar, bazen göğüsler , vücutta alakasız yerler o kadar ağrıyorki.. yani hepsi psikolojik olamaz gibi geliyor bi ben miyim bunu yaşayan ? Adet olunca geçiyor …

X