Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Aa öyle mi? Bende gebelik yoksa kanama yapar diye biliyordum. Bugün daha almadım zaten. Muhtemelen akşama olurum o zaman. Teşekkür ederim
O ilaç hamileliğede yardımcı yalnız düşük önleyici olarakta kullanılıyormuş.
Benüm nasılsa adet söktürücü diye yanıldığım ve hamile kaldığım süreöte kullanıyordum

Yok ya bulantu falan 6 haftada basladi benim bosver bence olumsuz tum yorumlara kulagini tika ve hamileliginin tadini cikar

O ilaç hamileliğede yardımcı yalnız düşük önleyici olarakta kullanılıyormuş.
Benüm nasılsa adet söktürücü diye yanıldığım ve hamile kaldığım süreöte kullanıyordum
Evet bana da öyle dediler. Hamileysen tutunmasını sağlar. Değilsen adet söktürür diye. Bi karın ağrım var ama nolcak bilemedim. Bugün de olmazsam tekrar test yaparım. Teşekkürler

Aa öyle mi? Bende gebelik yoksa kanama yapar diye biliyordum. Bugün daha almadım zaten. Muhtemelen akşama olurum o zaman. Teşekkür ederim

Hahhah bende sende nim progestan kullanıyorum bugün almadım 10gun kullandım bende senin gibi sanıyordum bebek olursa tutunmasini sağlıyor eğer yoksa regli olmamı sağlar diye biz sanırım regliyi geciktir dik tek sevindiğim şey lekelenmem bitti yumurtlamadan 7.gunu başlardı lutuel faz dusuklugu vardı dün kestim bugün gelen giden yok umarım sağlıklı sonuçlarımız olur

Benim de 24 26 arası oluyor bugün 23.günüm. Ama yeni kürtaj olduğum için geçen ay 28 gündü döngüm
Merhaba canım testını gördüm var gıbı duruyor varsa sımdıden hayırlı olsun ınsallah benımde döngüm 24 26 arası degısıyor genelde 11. Gun oluyor yumurtlamam bu ay hangı gunlerı degerlendırdınız ovulasyon testı yaptınmı? Bıraz anlatırmısın bıze de yol gosterıcı olur belkı.

Benim kahverengi akıntım devam ediyo. Sanırım benden bu ay pas

Kızlar ya bi ovulasyon testinde pik görene kadar kaç tane test gidiyor tahminen ben diğer ay yapacaktim bu ay da biraz dayanamadim yaptım da yetecek mi acaba diğer aya bilemedim 26 tane kaldı şimdi

Ya kızlar İlk yumurtlama üzerinden 15 gün geçti 2. nin üzerinden 7 gün. Bir şey görebileniniz var mı ya? Erken mi davranıyorum bilmiyorum ki :/ kör oldum bakmaktan

Eklentiler

• FAC4BE3F-E3B4-450B-8FCA-CD3D26C5F9CB.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 57
Amin canım inşallah çok teşekkür ederim rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın bir an önce hayırlı kavuşmalar nasip etsin benim de aynı senin gibi 11.gün oldu bu ay yumurtlamam. Ovulasyon testi yaptım evet ama ondan bağımsız hareket ettim açıkçası biraz. 8. 10. 11. 12. Günleri değerlendirdik. O gün hariç üstüne 11 gün sayınca da testim böyle çıktı inşallah yanılmam

Kızlar test yaptım şimdi bat 3 Mart görünüyor ama güzel bir tek çizgi gördüm çok su içmek testin kaderini değiştirir mi acaba ne dersiniz yoksa olsa çıkar mıydı bu zamana kadar belirtim yok sadece yumurtlama dönemi itibariyle kasik ve bel ağrım var geçen ayda aynısı olmustu gecikme yaşamıştım insan uzulmeden de yapamıyor yahu

Ya benim de kasık ve bel ağrım var ama hafif ovu da yapmadim eğer erken yumurtladiysam beyaz sıvı geldiği günün üzerinden 8 gün geçti bu kadar da erken olur mu bilemedim bata da var daha(12 Mart)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…