Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Allah bağışlasın Allah uzun ömür versin aşkım benim aile de ve eşim de ikiz yok o yüzden sıkıntı olduğunu biliyorum bu değerlerin 😔 1489 4 hafta 5 günlük için çok fazla
Kese gitmedim henüz pazartesi gideceğim doktor sonucu bekliyor şuan 4000 5000 çıkmaması lazım diyor
Bence suan cok normal cikmis ben bi yükseklik goremedim benim bat gunu 200 kusur cikmisti bat gunu tam 4 hafta oluyordu sonrasinda tam 4+5 te kan verdim doktor keseyide goruruz belki dedi 1300 ve uzeri cikmisti labratuvar o kadar olcuyormus keseyide baya ugrasip gormustu bana cok normal geldi deger saglikli bi sekildede kucagima aldim cocugumu bence hic sorun etme

Kızlar Merhaba, bu ay gonal f ve ovitrelle kullanmıştım. İğneden 10 gün sonra duphaston kullanmamı istedi doktorum. Dün iğne gününden sonra ki 16. Günümdü. Kahverengi bi akıntım oldu. Akşam da aynı şekilde. Adet oldum kesin dedim. Yine de test yaptım negatif. Normal şartlarda sabaha adetimin tam kanaması başlaması lazımdı ama şu an gelen giden yok. Olacakmışım gibi ıslaklık hissi var yalnız. Yerleşme kanaması olabilir mi diye düşündüm bi an ama 16. Gün geç değil mi? Çoktan çıkardı sanki testte🥺

Kızlar merhaba 27 Şubat öğlen 10.50 civarı iğne vuruldum akşam 11 gibi ilişkimiz oldu şu an hiç bir belirtim yok miden yanması var sadece iğnenin verdiği etkimi acaba? Yardımcı olursanız sevinirim 🙏

Günaydın hanımlar ben bu ay özellikle diğer aylara göre yaptığım farklılıklardan bahsetmek istiyorum belki sizlerede faydası olur.. Bende pcos vardı, ama sendrom olanından değil yani kilo kıllanma artışı vs sorunum yok ama yumurtalarımda pco vardı. 33-34 günde bir adet olurum yıllardan beri.. 1 senedir çocuk istiyorduk, ilk başlarda akışına bıraktık ben rutin kontrollerimi oldum hormonlarım amh vs normaldi pco da direk engel değil demişti doktorum 4-5 normal yolla denedik. Sonra olmayınca bir türlü (çünkü insan hemen olacak sanıyor..) ben bir ay klomen kullandım olmadı, yine normal akışına bıraktım diğer ay olmadı, sonra femara çatlatma iğnesi inofolic yaptık. Olmadı, inofolik hpye hep devam ettim olmadı (eşim test verdi çok iyi çıktı) taki bu şubat ayına kadar. Bu ay başında yakın arkadaşımın gebeliğini öğrendik ve kendisinde kist vs de vardı şaşırmıştık, doktoru ona proxfemin diye saşe toz bi ilaç önermişti ilk aydan hamile kaldı. Bende hemen aldım, ve doğru düzgün bi doktora gittim İstanbulda olanlar için bagçeşehirde müberra namlı kalem, kendisi yumurta takibi femara (5gün) gonal f f(3 gün)ve çatlatma iğnesi uyguladı. Bu sırada 14 gün ilişki olmadı birde çünkü hsg filmi istedi. Tıkanıklıklar olabilir dedi. Adet bitimi(2 şubat başlangıçtı) 6 şubatta yani adet bitimi 1 gün geçince hsg çekildim ve yaklaşık üstüne 1 hafta lişki olmadı sadece ilaçlara devam ettim. Çatlatma yapılan gün 15 şubatta ve sonraki iki gün ardarda üç gün yani ilişki oldu sonra ise biz denk getiremedik günaşırı 3 gün bir oldu.. toplam 5 kez falan ilişki olmuştur maksimum. Ama çatlatmanın 14. Günü çift çizgi, beta 105 geldi 🫠🫠🫠 Çok mutluyum size hsg filmini, doktorumu ve proxfemin takviyemi öneririm💙💙 Allah hepimizin kucaklarını bebişlerle doldursun..
Bu ilacı doktor önermeden alabiliyor muyuz canim

Bence suan cok normal cikmis ben bi yükseklik goremedim benim bat gunu 200 kusur cikmisti bat gunu tam 4 hafta oluyordu sonrasinda tam 4+5 te kan verdim doktor keseyide goruruz belki dedi 1300 ve uzeri cikmisti labratuvar o kadar olcuyormus keseyide baya ugrasip gormustu bana cok normal geldi deger saglikli bi sekildede kucagima aldim cocugumu bence hic sorun etme
Aşkım zaten bana diyorlar ki orada kadınlar sen de diyor bulantı yok ağrı yok sızı yok baş dönmesi yok kanama yok belirti olacak hiçbir şey yok diyorlar değerler de yüksek filan diye beni iyice öldürdüler

Kızlar bugün reglimin 34.gunu laboquick hcg yaptım kuruma çizgisi mi normal mi algilayamadim ilk 5dkika sonra bıraktım sonra yarım saat sonra falan baktım buarada progestan ilaci kullanıyordum 10gun kullandım hala gelen giden yok birde benim mutlaka leke şeklinde regli gelirdi leke de yok

Buzamana kadar laboquick hiç ne silik nede kuruma çizgisi görmedim hep bembeyaz di yorumlarınız nedir bacılar 😓

Eklentiler

• 20240301_105045.jpg
    20240301_105045.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 58
  • 20240301_104528.jpg
    20240301_104528.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 58
  • 20240301_104549.jpg
    20240301_104549.jpg
    174,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20240301_131615_Gallery.jpg
    Screenshot_20240301_131615_Gallery.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar bugün reglimin 34.gunu laboquick hcg yaptım kuruma çizgisi mi normal mi algilayamadim ilk 5dkika sonra bıraktım sonra yarım saat sonra falan baktım buarada progestan ilaci kullanıyordum 10gun kullandım hala gelen giden yok birde benim mutlaka leke şeklinde regli gelirdi leke de yok

Buzamana kadar laboquick hiç ne silik nede kuruma çizgisi görmedim hep bembeyaz di yorumlarınız nedir bacılar 😓
ilk 5 dk da cıkmadıysa kuruma cizgisi olabilir o yüzden sabah ilk idrarla tekrar bakalım inşallah vardır canım 🙏

Kızlar Merhaba, bu ay gonal f ve ovitrelle kullanmıştım. İğneden 10 gün sonra duphaston kullanmamı istedi doktorum. Dün iğne gününden sonra ki 16. Günümdü. Kahverengi bi akıntım oldu. Akşam da aynı şekilde. Adet oldum kesin dedim. Yine de test yaptım negatif. Normal şartlarda sabaha adetimin tam kanaması başlaması lazımdı ama şu an gelen giden yok. Olacakmışım gibi ıslaklık hissi var yalnız. Yerleşme kanaması olabilir mi diye düşündüm bi an ama 16. Gün geç değil mi? Çoktan çıkardı sanki testte🥺
Duphaston kanamayı kesiyor canım doktoruna danış sana duphastonu bırak diyecektir büyük ihtimalle kanaman olur sonrasında

ilk 5 dk da cıkmadıysa kuruma cizgisi olabilir o yüzden sabah ilk idrarla tekrar bakalım inşallah vardır canım 🙏

Vallahi ilk defa çizgi görünce şaşırdım okdar test denemesi yapmıştım laboquick bem beyazdı yorum yazdığın için teşekkür ederim 2gun daha bekleyim tekrar sabah yapayım umarım Rabbım daha fazla bekletmeden nasip eder bizlere 🤲🏻

Vallahi ilk defa çizgi görünce şaşırdım okdar test denemesi yapmıştım laboquick bem beyazdı yorum yazdığın için teşekkür ederim 2gun daha bekleyim tekrar sabah yapayım umarım Rabbım daha fazla bekletmeden nasip eder bizlere 🤲🏻
canım hamilelik olunca anında cıkıyor ikinci çizgi silikte olsa o yüzden dedim hani çok umutlanıp sonra üzülme evet laboquıkte kolay kolay yanlış çıkmaz ama test bekledikçe kuruma oluyor malesef bata kac günün var onuda hesaba katarak tekrarla canım testini

canım hamilelik olunca anında cıkıyor ikinci çizgi silikte olsa o yüzden dedim hani çok umutlanıp sonra üzülme evet laboquıkte kolay kolay yanlış çıkmaz ama test bekledikçe kuruma oluyor malesef bata kac günün var onuda hesaba katarak tekrarla canım testini

Hep umutlaniyoruz zaten sıkıntı değil alıştık 🤣 belki dedim bir ihtimal ilk defa silik bile görünce acaba dedim inanki regli tarihim bilmiyorum 21.gun yumurtlama gördüm progestana 24.gun başladım birde benim yumurtlamadan 7gunden lekelenme başlardı bu sefer leke bile olmadı hiç bu ay ondan belkide umutlandım ne yapalım umut bizim soy adımız oldu 🤣 bugün 34.gun 10gun progestan kullandım sanırım regli ertelenmiş te olabilir 😀 pazartesiye kadar olmazsam tekrarliyim bakalım Rabbım dualarımızı kabul etsin 🤲🏻🤗🤎👩🏼‍🍼

X