Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar bugün adet olmam gerekiyordu olmadım az önce yaptım ilk beş dakika
F89E344A-5394-4CF5-95F6-1B910734AD1D.jpeg
B056D9CC-FD2A-454A-B39D-C4B17A9C9535.jpeg

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var ben bu ay ilk defa progestan ilaç kulllanamay başladım servikal mukus takibi yapıyorum ve en belirgin pozitif yakın reglimin 21.gunu gördüm 24.gun sabah vajinadan progestan kullanmaya başladım bugün tam 10.gün progestan ilacı kullanmaya başlayalı

Yumurtlama ol dumu 21.gunden önce bilmiyorum çünkü geç başladım.. 4gun sonra progestan ilaci kullanmaya başladım

Buarada bende lutuel faz dusuklugu var ayrıca mutlaka ama mutlaka yumurtlamadan 8.ile 10gun arasi leke ile gelir dı öle 1kac gün sonrada regli olurdum..

Bugün 33.gunum ve ne leke var ne başka birsey ara ara batmalar üşümeye başladım

Reglilerim çok duzensiz geçen ay 37.gun regli oldum 26.gun pik görmüştüm çünkü

Sorum şu progestan regli gecikmesi yapıyor mu?
Progestan kaç gün kullanmak lazım?

Ben ne zaman test yapayım devamlı leke geliyordu eskiden şimdi lekede yok ne yapacağımı şaşırdım 2gun daha bekleyim mi?
Y Yaseminnn35
Progestan adetle hiç ilgisi yok kuzum inşallah hayırlı haberdir 😍

Amin canım inşallah çok teşekkür ederim rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın bir an önce hayırlı kavuşmalar nasip etsin 🤲🏻 benim de aynı senin gibi 11.gün oldu bu ay yumurtlamam. Ovulasyon testi yaptım evet ama ondan bağımsız hareket ettim açıkçası biraz. 8. 10. 11. 12. Günleri değerlendirdik. O gün hariç üstüne 11 gün sayınca da testim böyle çıktı inşallah yanılmam 🤲🥲
İnsallah yanılmazsın kuzucum😇😇

Hahaha yaaa canım benim hiç hamile kalamayam sanıyordum inanabiliyor musun inşallah sağlıkla devam eder 🥹 inşallah Rabbim herkese nasip eder
Sen ki her gelen testi alttan üstten kontrol eden. Işık tutup türlü türlü filtreden geçiren güzel kalpli kadın. Girmiyorum buraya eskisi kadar. Haberini aldım hemen koştum. Cansın kalpsin senim gibi minnak bi kalp atacak inşallah 😍 ama kan ver ve etiketle girmiyorum çünkü haberim olsun bal. Kucağına da alacaksın inşallah 🙏

Şimdilik testle takip etmeyi planlıyorum kuzum. Sabah tekrar yapıcam inşallah koyulaşır 🙏🙏🙏
Ayy ınsallah ınsallah 😌😌benım gıbı belırtı kovalıyordun sende demı. Ama hıc belırtım yok dıyordun Geçenlerde yazışmıştık hatta. Bu ay nasıl bı yol ızledınız ovulasyon testı kullandınmı kuzum kac gun arayla ilişki oldu bıraz aydınlat bızı 🥰🥰🥰

Sen ki her gelen testi alttan üstten kontrol eden. Işık tutup türlü türlü filtreden geçiren güzel kalpli kadın. Girmiyorum buraya eskisi kadar. Haberini aldım hemen koştum. Cansın kalpsin senim gibi minnak bi kalp atacak inşallah 😍 ama kan ver ve etiketle girmiyorum çünkü haberim olsun bal. Kucağına da alacaksın inşallah 🙏
Canımsın yaa herkese umut olmaya çalışıyorum işte çünkü benimde bir okadar ihtiyacım var umuda 🥹 inşallah 🙏

X