Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Allah bağışlasın Allah uzun ömür versin aşkım benim aile de ve eşim de ikiz yok o yüzden sıkıntı olduğunu biliyorum bu değerlerin 1489 4 hafta 5 günlük için çok fazla
Kese gitmedim henüz pazartesi gideceğim doktor sonucu bekliyor şuan 4000 5000 çıkmaması lazım diyor
Bence suan cok normal cikmis ben bi yükseklik goremedim benim bat gunu 200 kusur cikmisti bat gunu tam 4 hafta oluyordu sonrasinda tam 4+5 te kan verdim doktor keseyide goruruz belki dedi 1300 ve uzeri cikmisti labratuvar o kadar olcuyormus keseyide baya ugrasip gormustu bana cok normal geldi deger saglikli bi sekildede kucagima aldim cocugumu bence hic sorun etme

Kızlar Merhaba, bu ay gonal f ve ovitrelle kullanmıştım. İğneden 10 gün sonra duphaston kullanmamı istedi doktorum. Dün iğne gününden sonra ki 16. Günümdü. Kahverengi bi akıntım oldu. Akşam da aynı şekilde. Adet oldum kesin dedim. Yine de test yaptım negatif. Normal şartlarda sabaha adetimin tam kanaması başlaması lazımdı ama şu an gelen giden yok. Olacakmışım gibi ıslaklık hissi var yalnız. Yerleşme kanaması olabilir mi diye düşündüm bi an ama 16. Gün geç değil mi? Çoktan çıkardı sanki testte

Kızlar merhaba 27 Şubat öğlen 10.50 civarı iğne vuruldum akşam 11 gibi ilişkimiz oldu şu an hiç bir belirtim yok miden yanması var sadece iğnenin verdiği etkimi acaba? Yardımcı olursanız sevinirim

Bu ilacı doktor önermeden alabiliyor muyuz canim

Aşkım zaten bana diyorlar ki orada kadınlar sen de diyor bulantı yok ağrı yok sızı yok baş dönmesi yok kanama yok belirti olacak hiçbir şey yok diyorlar değerler de yüksek filan diye beni iyice öldürdüler

Kızlar bugün reglimin 34.gunu laboquick hcg yaptım kuruma çizgisi mi normal mi algilayamadim ilk 5dkika sonra bıraktım sonra yarım saat sonra falan baktım buarada progestan ilaci kullanıyordum 10gun kullandım hala gelen giden yok birde benim mutlaka leke şeklinde regli gelirdi leke de yok

Buzamana kadar laboquick hiç ne silik nede kuruma çizgisi görmedim hep bembeyaz di yorumlarınız nedir bacılar

Eklentiler

• 20240301_105045.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 58
  • 20240301_104528.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 58
  • 20240301_104549.jpg
    174,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20240301_131615_Gallery.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 56
ilk 5 dk da cıkmadıysa kuruma cizgisi olabilir o yüzden sabah ilk idrarla tekrar bakalım inşallah vardır canım

Duphaston kanamayı kesiyor canım doktoruna danış sana duphastonu bırak diyecektir büyük ihtimalle kanaman olur sonrasında

ilk 5 dk da cıkmadıysa kuruma cizgisi olabilir o yüzden sabah ilk idrarla tekrar bakalım inşallah vardır canım

Vallahi ilk defa çizgi görünce şaşırdım okdar test denemesi yapmıştım laboquick bem beyazdı yorum yazdığın için teşekkür ederim 2gun daha bekleyim tekrar sabah yapayım umarım Rabbım daha fazla bekletmeden nasip eder bizlere

canım hamilelik olunca anında cıkıyor ikinci çizgi silikte olsa o yüzden dedim hani çok umutlanıp sonra üzülme evet laboquıkte kolay kolay yanlış çıkmaz ama test bekledikçe kuruma oluyor malesef bata kac günün var onuda hesaba katarak tekrarla canım testini

Hep umutlaniyoruz zaten sıkıntı değil alıştık belki dedim bir ihtimal ilk defa silik bile görünce acaba dedim inanki regli tarihim bilmiyorum 21.gun yumurtlama gördüm progestana 24.gun başladım birde benim yumurtlamadan 7gunden lekelenme başlardı bu sefer leke bile olmadı hiç bu ay ondan belkide umutlandım ne yapalım umut bizim soy adımız oldu bugün 34.gun 10gun progestan kullandım sanırım regli ertelenmiş te olabilir pazartesiye kadar olmazsam tekrarliyim bakalım Rabbım dualarımızı kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…