Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Progestan adetle hiç ilgisi yok kuzum inşallah hayırlı haberdir

İnsallah yanılmazsın kuzucum

Hahaha yaaa canım benim hiç hamile kalamayam sanıyordum inanabiliyor musun inşallah sağlıkla devam eder inşallah Rabbim herkese nasip eder
Sen ki her gelen testi alttan üstten kontrol eden. Işık tutup türlü türlü filtreden geçiren güzel kalpli kadın. Girmiyorum buraya eskisi kadar. Haberini aldım hemen koştum. Cansın kalpsin senim gibi minnak bi kalp atacak inşallah ama kan ver ve etiketle girmiyorum çünkü haberim olsun bal. Kucağına da alacaksın inşallah

Şimdilik testle takip etmeyi planlıyorum kuzum. Sabah tekrar yapıcam inşallah koyulaşır
Ayy ınsallah ınsallah benım gıbı belırtı kovalıyordun sende demı. Ama hıc belırtım yok dıyordun Geçenlerde yazışmıştık hatta. Bu ay nasıl bı yol ızledınız ovulasyon testı kullandınmı kuzum kac gun arayla ilişki oldu bıraz aydınlat bızı

Canımsın yaa herkese umut olmaya çalışıyorum işte çünkü benimde bir okadar ihtiyacım var umuda inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…