MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

bende cumartesi regl oldum yarın doktor kontrolüm var tahminimce martın ilk haftası olacak transfer çok heyecanlıyım . Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Kontrolün nasıl geçti güzel haberler ile gel inşallah

Mardinden gelip gidiyoruz 2 saat sürüyor

Oh ne güzel önemli olan doktor zaten. Garanti olsun diye elinden geleni yapacak yani sen yumurtalarini buyutmeye bak o zaman

Ayyy bende küçüklükten beri hayalim yaaa rabbim nasip etsin isteyen herkese
Amin canım benim teyzemin ikizleri var doğduklarında falan çok zorlanmıştık o zaman hiç istemezdim ama şimdi tüp bebek falan işin içine girince içten içe istiyormuşum onu fark ettim. Ayrıca çift emriyo transferi şansı artıyor gibi geliyor. İnşaAllah isteyen herkese içinde bize nasip olsun canım

Benim yaşım 30 koyarlar mı 2 embriyo bilmiyorum

Kızlar merhabalar benimde 5 martta dondurulmuş çift embriyo transferim olacak inşallah… 2.denemem olacak Aralık ayında negatif almıştm…umarım hepimizin hakkında en güzeli olur

Emeklerimiz çabalarımız çift çizgi ile sonuçlansın canım

Benim yaşım 30 koyarlar mı 2 embriyo bilmiyorum
Devlette yaptırıyorsan koymuyorlar canım bende 29 yaşındayım. Benim doktorum özelde o yüzden eğer hormon ve rahmin iyi olursa koyacam dedi cuma kontrol var 03.03.2022 transfer bakalım ne diyecek

Devlette yaptırıyorsan koymuyorlar canım bende 29 yaşındayım. Benim doktorum özelde o yüzden eğer hormon ve rahmin iyi olursa koyacam dedi cuma kontrol var 03.03.2022 transfer bakalım ne diyecek
Ozeldeyim canım benim. Ay hadi bakalim dualarimda olacaksin kardeşim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…