MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Bende ısrarla birşey görünmüyor dedi. Olsa rahim kalınlaştıkça görünür hale gelir dedi..

Benim doktorumda bir gördü sonra bir daha görmedi. Ama histeroskopide yapalım demedi. Tekrar bakıcak duruma göre Martta transfer.
Bir görünüp bir kaybolması normal mi anlamadım.

henüz ilaçlara başlamadım. 31 ocakda opu oldum sonra doktor d.kontrol hapı verdi reglim ile tekrar gidicem.

Sanırım benimki grip gibi. Varsa covid bu hafta belli olur zaten

Benim doktorumda bir gördü sonra bir daha görmedi. Ama histeroskopide yapalım demedi. Tekrar bakıcak duruma göre Martta transfer.
Bir görünüp bir kaybolması normal mi anlamadım.
Rahim kalınlaştıkça polipte büyüyor görünür hala geliyor. Başta görünmüyorsa küçüktür. Ama gebelik oluştukça büyüyeceği icin tutunmayı engeller…
Bende kaç keredir soruyorum görmüyor

Benim hiç tüp bebek denemem olmadı. Kimyasal da yaşamadım. Hiç gebelik olusmadı yani.

Martta trasnferim olacak öncesinde sizce genetik bölümünde baktırayım mı ?

Canlarim sizin yumurta toplama islemi adetin kaçıncı günü oldu. Bugun benim 8. Gun kontrole cagirdilar daha ilac kullanmam gerekiyormus biraz üzüldüm açıkçası yani normalde hangi gün aliniyor merak ettim

Canlarim sizin yumurta toplama islemi adetin kaçıncı günü oldu. Bugun benim 8. Gun kontrole cagirdilar daha ilac kullanmam gerekiyormus biraz üzüldüm açıkçası yani normalde hangi gün aliniyor merak ettim
Benim herşey yolundaydı 14. günü topladılar, moralini bozma, pozitif ol ki herşey yolunda ilerlesin...

Herkese merhaba. Biz de tüp bebek tedavi sürecine başladık. Hala yumurta büyütmek için iğne vurulma aşamasındayım. Bende amh düşüklüğü var. Daha önce 2 kez negatif sonuçlanan aşılamam oldu. Süreç gerçekten maddi manevi insanı yıpratıyor. Yorumları okudum da, benim gibi hisseden başkalarının da olduğuna sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.. Fazla ümit olunca, yere çakılınca çok canı yanıyor insanın.. Ama olumsuz da düşünmemek lazım, iyi düşünelim iyi olsun inşallah

Benim de dün 8. Gündü. Bugün tekrar kontrol var. İğnelere devam edip etmeyeceğim bugün belli olacak. Herkesin süreci farklı işliyor, stres yapmamaya çalışın

olumsuz olursa zaten yapacak birşey yok ve üzüleceğiz. Madem şu an yeni başlayan bir süreç var umudun tadını çıkarmak lazım :) neden olmasın ki :)

Yaaa canim kardeslerim ne de guzel samimiyetle yazmissiniz. Dilerim rabbimden rabbim de size guzellijle kolaylikla nasip etsin. Hepimiz için kolayi güzeli olsun emeklerimiz bosa çıkmasın samimi mesajlariniz icin de kucak dolusu teşekkürler

Merhaba arkadaşlar benimde ilk tüp bebek denemem yaklaşık martın ikinci haftası 5.gün donmuş transferim olacak estrofem kullanıyorum hepimiz için en güzeli olsun hem heycanlı hem tedirgin bir süreç

Merhaba arkadaşlar benimde ilk tüp bebek denemem yaklaşık martın ikinci haftası 5.gün donmuş transferim olacak estrofem kullanıyorum hepimiz için en güzeli olsun hem heycanlı hem tedirgin bir süreç
Kesinlikle insan madden manen yıpranıyor. Emeklerimiz boşa gitmesin rabbim yardim etsin hepimize

Benim de dün 8. Gündü. Bugün tekrar kontrol var. İğnelere devam edip etmeyeceğim bugün belli olacak. Herkesin süreci farklı işliyor, stres yapmamaya çalışın
Naptun canim kontrol oldu mu ignelere devam mi. Doktor benimkini 225 ml den 300 e çıkardı birde hap verdi letrol diye sabah aksam onu alacagim pazartesi kontrol bakalım. Bu ara da incir kürü de mi yapsam diyorum kızlar siz ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…