MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Kızlar bu süreçte okuduğunuz özel dua varmı? Neler yapıosunuz
Ben her namazımda dua ediyorum, transfere girmeden bi kaç kez gece hacet namazı kıldım rabbimden istedim, meryem suresini okudum, okuttum, halam transfere gırmeden bana haber ver demıstı bısı okucam; kenzülarşı okumuş meğersem :))) yani bence özel bişi okumaya yapmaya gerek yok içinden ne geliyorsa o sekılde rabbime yalvarmalısın )

Teşekkür ederim canım bende aynılarını düşünmüştüm zaten yapmak için Rabbim dualarımızı kabul etsin.

Teşekkür ederim canım bende aynılarını düşünmüştüm zaten yapmak için Rabbim dualarımızı kabul etsin.
Bende ta bekarliktan beri furkan suresi 74. Ayeti okurum. Her namazimin arkasinda zekeriyya aleyhisselamin duasi kuranda geçen evlat icin dua ayetleri hamdolsun ezbere biliyorum onlari yapıyorum. Samimi şekilde gönülden geçen dua ile gitmek gozyasi ile gitmek ondan baskasinin bize nasiplendirmeyecegini bilerek gitmek yetiyor bence

Elhamdülillah ne güzel İnşaAllah Rabbim vericek bizlerede

Kızlar istanbulda olanlar için söylüyorum; benim 2. düşüğüm olduğu zaman çapaya dahiliyeye randevu aldım dedim böyle böyle, herşeyime baktıklar, maşallah bakılmadık hiç bişi bırakmamışlar yıllar sonra şu da bakılmış mı acaba diye dosyalarını karıştırdığımda yapıldığını gördüm herşeyimin...

insallah transferin çok güzel geçer canım. hayırlı haberlerini alırız

bende cumartesi regl oldum yarın doktor kontrolüm var tahminimce martın ilk haftası olacak transfer çok heyecanlıyım . Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Covid geçirme durumunda transfer ne kadar erteleniyor? Martta transferim var , suan coivd belirtilerim. İptal mi olur transfer?

Covid geçirme durumunda transfer ne kadar erteleniyor? Martta transferim var , suan coivd belirtilerim. İptal mi olur transfer?
Bende opudan 3 gün önce covid oldum, dr. hiç bir işlemini iptal etmedi. O doktorun ve hastanenin kararı. Çok ağır geçirmediğimiz sürecinde de yumurtalıklarda ve sperm de herhangi bir etkisi olmuyor... inşallah bişeyin yoktur, moralini bozma doktorunla konuş...

Ben transfere 5 gün kala covid oldum, bir ay ertelendi transferim, karantinadayken adet oldum bir sonraki adetle tekrar başlayacağım inşallah

Selam kızlar. Bende regl bekliyorum 2ci transfer yapacağız. 28 ocak histeroskopi oldum polip almışlar. İnşallah bu sefer tutar

Selam kızlar. Bende regl bekliyorum 2ci transfer yapacağız. 28 ocak histeroskopi oldum polip almışlar. İnşallah bu sefer tutar
İnşaAllah Rabbim nasip etsin. En kısa zamanda güzel haberler alalım.

Covid karantinası 5 gün die biliyorum. Umarım değilsindir ama İnşaAllah transfere kadar negatife dönersin şuan transfer için ilaç kullanma sürecindemisin?
Bende opu öncesi test verdim çok korktum iptal olacak die şükür negatif çıktı haftaya transfer var ve çok dikkat etmeye çalışıyorum. İnşaAllah bir sıkıntı olmadan transfer olur doktordan doktora değişiyor iptal bazı dr transferi iptal ediyor bazısı etmiyor. Ama pozitif isen tutunma olmayabilir. 1 ay daha beklemen daha hayırlı olur belki zamanı o zamandır.

Hadi inş.. Bende 2.hazırlanıyorum. Ama doktor histeroskopi gerek yok dedi
Benim normalde 31 aralıkta transfer olacaktı.ben estrofem kullanmaya başladım ve 2ci ultrasonda Dr polip gibi birsey görüyor. Tam emin değilim histeroskopi yapmak lazım. Transfer iptal oldu. 28 ocakta yaptırdık, evet polip vardı.ilk transfer eylülde bence onun yüzünden tutmadı .yani polip eylülde de vardı ama doktor görmemiş. Bor tane 4ab çöpe gitti(((şimdi bor tane daha vardı onu denecegiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…