MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Benim normalde 31 aralıkta transfer olacaktı.ben estrofem kullanmaya başladım ve 2ci ultrasonda Dr polip gibi birsey görüyor. Tam emin değilim histeroskopi yapmak lazım. Transfer iptal oldu. 28 ocakta yaptırdık, evet polip vardı.ilk transfer eylülde bence onun yüzünden tutmadı .yani polip eylülde de vardı ama doktor görmemiş. Bor tane 4ab çöpe gitti(((şimdi bor tane daha vardı onu denecegiz
Bende ısrarla birşey görünmüyor dedi. Olsa rahim kalınlaştıkça görünür hale gelir dedi..

Benim normalde 31 aralıkta transfer olacaktı.ben estrofem kullanmaya başladım ve 2ci ultrasonda Dr polip gibi birsey görüyor. Tam emin değilim histeroskopi yapmak lazım. Transfer iptal oldu. 28 ocakta yaptırdık, evet polip vardı.ilk transfer eylülde bence onun yüzünden tutmadı .yani polip eylülde de vardı ama doktor görmemiş. Bor tane 4ab çöpe gitti(((şimdi bor tane daha vardı onu denecegiz

Benim doktorumda bir gördü sonra bir daha görmedi. Ama histeroskopide yapalım demedi. Tekrar bakıcak duruma göre Martta transfer.
Bir görünüp bir kaybolması normal mi anlamadım.

Covid karantinası 5 gün die biliyorum. Umarım değilsindir ama İnşaAllah transfere kadar negatife dönersin şuan transfer için ilaç kullanma sürecindemisin?
Bende opu öncesi test verdim çok korktum iptal olacak die şükür negatif çıktı haftaya transfer var ve çok dikkat etmeye çalışıyorum. İnşaAllah bir sıkıntı olmadan transfer olur doktordan doktora değişiyor iptal bazı dr transferi iptal ediyor bazısı etmiyor. Ama pozitif isen tutunma olmayabilir. 1 ay daha beklemen daha hayırlı olur belki zamanı o zamandır.

henüz ilaçlara başlamadım. 31 ocakda opu oldum sonra doktor d.kontrol hapı verdi reglim ile tekrar gidicem.

Sanırım benimki grip gibi. Varsa covid bu hafta belli olur zaten

Benim doktorumda bir gördü sonra bir daha görmedi. Ama histeroskopide yapalım demedi. Tekrar bakıcak duruma göre Martta transfer.
Bir görünüp bir kaybolması normal mi anlamadım.
Rahim kalınlaştıkça polipte büyüyor görünür hala geliyor. Başta görünmüyorsa küçüktür. Ama gebelik oluştukça büyüyeceği icin tutunmayı engeller…
Bende kaç keredir soruyorum görmüyor 😄

Benim hiç tüp bebek denemem olmadı. Kimyasal da yaşamadım. Hiç gebelik olusmadı yani.

Martta trasnferim olacak öncesinde sizce genetik bölümünde baktırayım mı ?

Canlarim 💖 sizin yumurta toplama islemi adetin kaçıncı günü oldu. Bugun benim 8. Gun kontrole cagirdilar daha ilac kullanmam gerekiyormus biraz üzüldüm açıkçası 😔 yani normalde hangi gün aliniyor merak ettim

Canlarim 💖 sizin yumurta toplama islemi adetin kaçıncı günü oldu. Bugun benim 8. Gun kontrole cagirdilar daha ilac kullanmam gerekiyormus biraz üzüldüm açıkçası 😔 yani normalde hangi gün aliniyor merak ettim
Benim herşey yolundaydı 14. günü topladılar, moralini bozma, pozitif ol ki herşey yolunda ilerlesin...

Herkese merhaba. Biz de tüp bebek tedavi sürecine başladık. Hala yumurta büyütmek için iğne vurulma aşamasındayım. Bende amh düşüklüğü var. Daha önce 2 kez negatif sonuçlanan aşılamam oldu. Süreç gerçekten maddi manevi insanı yıpratıyor. Yorumları okudum da, benim gibi hisseden başkalarının da olduğuna sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.. Fazla ümit olunca, yere çakılınca çok canı yanıyor insanın.. Ama olumsuz da düşünmemek lazım, iyi düşünelim iyi olsun inşallah 😇😇

Benim de dün 8. Gündü. Bugün tekrar kontrol var. İğnelere devam edip etmeyeceğim bugün belli olacak. Herkesin süreci farklı işliyor, stres yapmamaya çalışın 😊

Herkese merhaba. Biz de tüp bebek tedavi sürecine başladık. Hala yumurta büyütmek için iğne vurulma aşamasındayım. Bende amh düşüklüğü var. Daha önce 2 kez negatif sonuçlanan aşılamam oldu. Süreç gerçekten maddi manevi insanı yıpratıyor. Yorumları okudum da, benim gibi hisseden başkalarının da olduğuna sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.. Fazla ümit olunca, yere çakılınca çok canı yanıyor insanın.. Ama olumsuz da düşünmemek lazım, iyi düşünelim iyi olsun inşallah 😇😇
olumsuz olursa zaten yapacak birşey yok ve üzüleceğiz. Madem şu an yeni başlayan bir süreç var umudun tadını çıkarmak lazım :) neden olmasın ki :)

Merhaba arkadaşlar benimde ilk tüp bebek denemem yaklaşık martın ikinci haftası 5.gün donmuş transferim olacak estrofem kullanıyorum hepimiz için en güzeli olsun hem heycanlı hem tedirgin bir süreç
Kesinlikle insan madden manen yıpranıyor. Emeklerimiz boşa gitmesin rabbim yardim etsin hepimize🤗

Benim de dün 8. Gündü. Bugün tekrar kontrol var. İğnelere devam edip etmeyeceğim bugün belli olacak. Herkesin süreci farklı işliyor, stres yapmamaya çalışın 😊
Naptun canim kontrol oldu mu ignelere devam mi. Doktor benimkini 225 ml den 300 e çıkardı birde hap verdi letrol diye sabah aksam onu alacagim pazartesi kontrol bakalım. Bu ara da incir kürü de mi yapsam diyorum kızlar 🤔 siz ne dersiniz

X