MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Arkadaşlar bişey sorucam 5.güne giden emriyodan biyopsi alınamıyomu yani genetiğe gidemiyomu niye 6.güne bekliyorlar ters giden birşeyler var sanki
Sağlıksız mı oluyo da 6.güne bekleniyor?

Arkadaşlar bişey sorucam 5.güne giden emriyodan biyopsi alınamıyomu yani genetiğe gidemiyomu niye 6.güne bekliyorlar ters giden birşeyler var sanki
Sağlıksız mı oluyo da 6.güne bekleniyor?
Gelişimi geri oluor o yüzden canım benim de 2 tane öyle vardı. 6. Gün beklenilecek dediler ama olmadı gittiler zaten transfer olsada tutmazdı heralde

Ya canım aynen çok güzel oldu tam da mübarek şaban ayının gecesi ben gündüzü sen banada dua et canım benim ismim Ceyda 🤱🤱
Ah canim yaa edilmez mi dua herkesi kalbime alacağım insaAllah ikizlerine hamile kalir uzuunca guzel bi ömür sürün ailecek ❤

Canım elhamdülillah herşey yolundaymış. 🎉🎉
Protestan fitile başlıyorum bu akşam Rahim iyi dedi.
3 mart perşembe günü 2 emriyo trasnfer edilecek İnşaAllah
Rabbim bizleri mübarek 3 aylar hürmetine geri çevirmesin.
Çifter çifter nasip etsin. 🤲🏻🤲🏻
Ohh çook sevindim canım hadi hayırlısıyla tutunsun insallah minnoslar🤲🏻🤲🏻🥰🥰❤️

Gelişimi geri oluor o yüzden canım benim de 2 tane öyle vardı. 6. Gün beklenilecek dediler ama olmadı gittiler zaten transfer olsada tutmazdı heralde
Senin yaş kaç acaba yaşlamı alakalı acaba gelişiminin geride olması çok canım sıkıldı ya beynim yanıyo yemin ederim.

Canım bende pcos var eşiminde ileri hareket hızı %3 o 1,5 yıl denedik çatlatma iğnesiyle beraber gebelik oluşmayınca zaman kaybetmeden tüp bebeğe geçelim dedik.. ekim ayında yumurtalarım toplandı 10 aralıkta transfer oldm negatif sonuçlandı. 28aralıkta histereskopi oldum rahmimi yıkadı rahim çizik attı 30 aralık ve 30ocakta lucrin vuruldm(geçiçi menopoza soktular) hiç adet olmadan transfer hazırlığına başladım işte 5 martta 2.transferim olck canm…
Allah’ım inşallah gönlünün muradını verir canım hayırlı haberlerini okuruz burda inşallah herkesin hikayesi başka dermanı başka 🙏🏻

Senin yaş kaç acaba yaşlamı alakalı acaba gelişiminin geride olması çok canım sıkıldı ya beynim yanıyo yemin ederim.
29 yaşındayım canım 11 yumurta toplandı 5 kaldı 7 taneydi işte 2si de bekleyecez die 6. Gün gitti. Başkada bişi demediler kendim araştırdım sonra baktım 5. Gün olması gerekirken 4. gün gibi oluolarmış 6. Güne aslında 5. Gün gibi bölünsün die bekliyorlar bölünmeyince çöp kalitesiz oluor
Canını sıkma vardır bunda da bir hayır transfer olup negatif olabilirdi yada kimyasal düşük ilede sonuçlanabilirdi emriyoda bir sorun olmasa dayanırdı.

Belkide haklısın aslında senin yaşın küçük ben 40 yaşındayım biraz geç kaldım tedaviye pandemi para pul derken bu zamana kaldık tekrar başladınmı tedaviye sen.

Belkide haklısın aslında senin yaşın küçük ben 40 yaşındayım biraz geç kaldım tedaviye pandemi para pul derken bu zamana kaldık tekrar başladınmı tedaviye sen.
40 gayet genç bi yaş lütfen 😊😊
Benim ilk transferi bekliyorum önceden hiç yaptırmadım.
İlk ve son olsun İnşaAllah
Eminim Rabbim şifanı verip annelik duygusunu nasip edicek hepimize sadece vakti var. ❤️
Rabbim hiç birimizi başkasının beşiğine boynu bükük baktırmasın. AMİN🤲🏻🤲🏻🤱

Kızlar bi ricam var. 🌹🌹🌹
Miraç Kandiline dualanmak üzere adıma Yasini Şerif dağıtıyorum. Hacı Bayram Veli camisinde yapılacak pazar öğlen duası
Ankara da olan varsa pazar orada olacağım.
Transfer için adıma okuyabilecek yada annesi kayınvalidesi okuyabilecek olan varmı? Bende size okurum okuturum. Biliyorsunuz en çabuk kabul olan dua kulun kula ettiği duadır. Dua eder. Dua beklerim
İsmim Ceyda ❤️

Kızlar bi ricam var. 🌹🌹🌹
Miraç Kandiline dualanmak üzere adıma Yasini Şerif dağıtıyorum. Hacı Bayram Veli camisinde yapılacak pazar öğlen duası
Ankara da olan varsa pazar orada olacağım.
Transfer için adıma okuyabilecek yada annesi kayınvalidesi okuyabilecek olan varmı? Bende size okurum okuturum. Biliyorsunuz en çabuk kabul olan dua kulun kula ettiği duadır. Dua eder. Dua beklerim
İsmim Ceyda ❤️
Ceydacım 2 tane okurum ben, inşallah sonucum yarın negatife dönmezde adet olmazsam, yarın 1, kandil günü 1 olmak üzere. Bi yere verilecek mi?

Ceydacım 2 tane okurum ben, inşallah sonucum yarın negatife dönmezde adet olmazsam, yarın 1, kandil günü 1 olmak üzere. Bi yere verilecek mi?
Allah razı olsun canım valla camideki hocaya sordum senin adına okusunlar Miraç kandili programı yapcaz pazar öğlen hatimlerle beraber dualarız dedi.
İnşaAllah o değer yükselecek bende araştırdım baktım değeri yükselen çok
Rabbim sanada nasip etsin.
Bir oh çek elhamdülillah diyelim hep beraber aklım hep sizde resmen buranın bağımlısı oldum
Normalde hiç girip yazmadım. Allah sizlerin duasını bana benimde duamı size nasip etmiş 😥🤲🏻🤲🏻

Gebelik testi yapmayı düşündün mü? Nasılsın bir belirti bi lekelenmen falan olduğumu kendini nasıl hissediyorsunuz.

40 gayet genç bi yaş lütfen 😊😊
Benim ilk transferi bekliyorum önceden hiç yaptırmadım.
İlk ve son olsun İnşaAllah
Eminim Rabbim şifanı verip annelik duygusunu nasip edicek hepimize sadece vakti var. ❤️
Rabbim hiç birimizi başkasının beşiğine boynu bükük baktırmasın. AMİN🤲🏻🤲🏻🤱
Allahım İnş nasip eder güzel haberlerini bize iletirsin.

Ooo masaAllah transfer olacaklar siraya bile girdi 3 mart 4 mart 🤭 yarın yumurta toplama olan kardesler de var ohh mis hersey guzelce kolayca olsun. Yarin tahlil verecekti arkadasin birisi de bütün gelismeleri yazalım. Benim ne olacagim belli olmadığı için simdilik sizi izliyorum 🤗
Merhaba canım. Baya yazılanlar olmuş, yoğunluktan yetişemedim ben. Sen tekrar gittin mi kontrole? Ben bugün gittim. Pazartesi opu yapılacak inşallah 😇 bugün ve yarın iğneye devam edeceğim. Seninle 1 gün vardı aramızda, merak ettim seni.

X