Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar bugün transferimin 6. Günüm5. Gün embriyosu erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. O kadar ümidim kırıldı ki? Bu kadar çok isterken çabalarken her gece uyumadan önce dualar ederken, hayatımı yaşama sevincimi bırakıp bebek istemiyle yanıp tutuşurken Allahım bana bizlere neden nasip etmiyor diyorum. Vardır bi bildiği geciktiriyorsa güzelleştiriyodur diyorum. Çok zor süreçlerden geçiyoruz. Allah inşallah gerçekten isteyen herkese nasip etsin. Çok çok yıprandım, yıpranıyoruz. Allahım dayanma gücü versin hepimize

Bence cok erken canim lutfen guzel dusun guzel olcak insallah vaktinde yap test

merhaba umarım hayırlı sonuçlar alırsın canım.hic bir transferimde öyle bi yapışıklık hissetmedm ama kullandığın ilaçlardan akintin olabilir.kotu bişey olduğunu düşünüyorm ama sende düşünme hayırlı sonuçlarını bekliyrz insallah

Canım daha kana yeni karışıyorken idrarda çıkmaması doğal yani erken test yapmayın nolurbu moralle olacak şey de oldurmuyosunuz sonragününde yap canım hadi bilemedin bir gün önce....

Canım daha kana yeni karışıyorken idrarda çıkmaması doğal yani erken test yapmayın nolurbu moralle olacak şey de oldurmuyosunuz sonragününde yap canım hadi bilemedin bir gün önce....
Çok haklısınız. Bilseydim yapmazdım. Ama o kadar meraklıyım ki şeytan dürtüyor sürekli yap yap diye.

Ya maşallah darısı başımıza... tek embriyo mu bu değer... belirtin var mıydı nasıldı sürecin

Ben de çok merak ediyorum canım böyle güzel bir değere belirti diyebileceğin ne yaşadın MinigimiziBeklerken

Canım cem hocanın soyadı nedir? Sen bence herkese umut oldun 11 yumurtadan döllenen 1 yum varmış ve o da büyük ihtimal 3.gün embriyosdur. Tekrar tebrik ederim
Çok teşekkür ederim arkadaşlar, daha iyisi tez vakitte sizlerin olsun inşallah Benim doktorum Prof. Dr. Cem Çelik, zorlu tedavilerin doktoru diyebilirim. Benim 5. güne 3 embriyom gitti, 6. Güne tek embriyom kaldı ve sadece gebelik vadeden embriyoyu dondurdukları için son ana kadar bekledik. Transferimin gecesinde ilk olarak yoğun bağırsak hareketliliği ile gaz oldu. İkinci günden itibaren progestan kapsülü iterken vajina darlığı başladı bende. İlk iki gün her hareketime dikkat ettim, bol bol istirahat ettim. Anaokulu öğretmeniyim ve beş gün rapor aldım riske atamazdım... Üçüncü günden itibaren yemek ısıtmaya başladım. 4. Gün evde yaptığım erken gebelik testinde bir ihtimal belki çıkar dedim ve pozitifi gördüm

6. Gün embr.demek direk çıkıp tutunmuş anladığım kadarıyla Bu fitili itememek de cidden gebelik belirtisi onu onu da anladımAlahım sağlıkla nasip etsin canım

Normalde 4 embriyo ve altındaysa riske atmamak için 2 sini 3.gün donduruyorlar diye biliyorum. Sizin gerçekten risk alınmış eğer 6 ya gitmeseymiş bu sefer de neden 5 ken koymadık derler miydi acaba. Ama tek kurşunla direk doğru adım atılmış tebrkler

Aynen demekki bir sekilde karar veriyorlar en iyisini secip transfer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…