Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Yeme içmeyle çok alakası var bence çünkü beni de doktorum uyardı ananas kuru üzüm çiğ fındık çiğ badem ceviz ye dedi en az 3 litre su iç dedi alakası olmasaydı bunları söylemezdi diye düşünüyorum üç gün dikkat et demişti sonra normal hayatına dön dedi ama ben birşey olursa benim yüzümden oldu diye kafaya çok takan birisi olduğum için çıkmıyorum evin içinde de yatıp kalmıyorum ama ilk transferim de 9 haftalıkken kalbi durmuştu kürtaj oldum sürekli ben bişey mi yaptım diye düşündüm Rabbimin takdiri tabiki ama benim vicdanım rahat etsin istiyorum
Yatmakta kabız yapiyo

İnşallah canım eşim uyuyordu testi yaptım dedim baktı negatif bu dedi geri uyudu yarın yapsam daha belirginleşir mi acaba
Esiniz cok komik😅😅😅 ne bilsin cift cizgiyi bosver bosver surpriz olsun yarin ilk idrarla yaparsaniz daha belirgin olr

Esiniz cok komik😅😅😅 ne bilsin cift cizgiyi bosver bosver surpriz olsun yarin ilk idrarla yaparsaniz daha belirgin olr
Bide eline verdim testi yan tutma üzerime damlayacak diye temizledim ben onu dedim bir bardak idrar boşaltmadım sonuçta üstüne testin 😂 uyku sersemi çok komik uyanınca anlatırım demedim ben öyle der

merhaba kızlar bnde nasipse martta 5. tüp bebek için başlıyacağım dondurulmus 5 embryom var bu ay dış gebelik yaşadım laparoskopi oldum .mart başında adet olucam ve yine başlıyacağım.yıldım sanırım artık
Merhabalar, umarım bu sefer olumlu sonuç alırsınız. Tecrübeli olduğunuz için size sormak istediğim bir soru var. Cevaplarsanız çok sevinirim. Bugün benim de transferim oldu, fakat vajinanın dışında hafif yapışıklı ıslaklık hissettim. Bunun sebebi ne olabilir acaba? Siz de yaşadınız mı?

Arkadaşlarım gerçekten çok zor bir süreç gerçekten yaşamayan asla bilemez... Her adımımız bilinmezlikle dolu, sonraki adımda ne olacağı belli değil ve gerçekten sağlam bir psikoloji gerekiyor. Benim 11 yumurtam toplandı ve sadece bir tanecik embriyom oluştu. Opu sonrası, transfer sırası ve sonrası döktüğüm gözyaşlarının haddi hesabı yok, tarif edemem. Ama Cem hocanın sadece bir embriyo gerekiyor zaten bize sözü umut oldu bana. (Allah ne muradı varsa versin, resmen ayaklarım ona götürdü beni, iyi ki🙏🏻🙏🏻🙏🏻)Asla ama asla umutsuzluğa kapılmayın, dondurulmuş embriyolarınız varsa yatın kalkın dua edin🥲 En kısa zamanda, hayırlısıyla bugün negatif olan canım arkadaşlarım da pozitifi görecekler, inanıyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Canım cem hocanın soyadı nedir? Sen bence herkese umut oldun 11 yumurtadan döllenen 1 yum varmış ve o da büyük ihtimal 3.gün embriyosdur. Tekrar tebrik ederim

X