Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Pozitif diye sevinmek dogrumu acaba kimyasal gebelik diye bi gercek var sonucta

Kızlar bişey sorucam sabahları ilk idrarınızda koku oluyor mu? İlaçlardan mı yoksa enfeksiyon mu diye bi korktum. Çok fazla ilaç var sonuçta onlar mı yapıyo acaba?Sonraki idrarlar tertemiz bişi yok çok da su içiyorum. Enfeksiyonsa da derhal müdahale etmem lazım. Neden oluyor olabilir?

Kızlar bişey sorucam sabahları ilk idrarınızda koku oluyor mu? İlaçlardan mı yoksa enfeksiyon mu diye bi korktum. Çok fazla ilaç var sonuçta onlar mı yapıyo acaba?Sonraki idrarlar tertemiz bişi yok çok da su içiyorum. Enfeksiyonsa da derhal müdahale etmem lazım. Neden oluyor olabilir?
Ilaclarin etkisinden degilmidir acapa

Yanma kasinti gibi seyler yoksa ilaclardandir

Sağol canım yaa bi rahatladım. Gece gece kafayı taktım geçmişte çok sık idrar yolu iltihabı olurdum da gene mi oldu dedim. İnsan böyle böyle o mu bu mu diye deliriyo herhalde 🤣
Aynen canim ben de kafama taktiklarimi yazdim dr uma bugun hepsi normal deyince rahatladim😂

X