Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Yatmakta kabız yapiyo

İnşallah canım eşim uyuyordu testi yaptım dedim baktı negatif bu dedi geri uyudu yarın yapsam daha belirginleşir mi acaba
Esiniz cok komik ne bilsin cift cizgiyi bosver bosver surpriz olsun yarin ilk idrarla yaparsaniz daha belirgin olr

Esiniz cok komik ne bilsin cift cizgiyi bosver bosver surpriz olsun yarin ilk idrarla yaparsaniz daha belirgin olr
Bide eline verdim testi yan tutma üzerime damlayacak diye temizledim ben onu dedim bir bardak idrar boşaltmadım sonuçta üstüne testin uyku sersemi çok komik uyanınca anlatırım demedim ben öyle der

Bide eline verdim testi yan tutma üzerime damlayacak diye temizledim ben onu dedim bir bardak idrar boşaltmadım sonuçta üstüne testin uyku sersemi çok komik uyanınca anlatırım demedim ben öyle der
hahaha neyse o kanda ogrensin daha iyi buyuk surpriz

Merhabalar, umarım bu sefer olumlu sonuç alırsınız. Tecrübeli olduğunuz için size sormak istediğim bir soru var. Cevaplarsanız çok sevinirim. Bugün benim de transferim oldu, fakat vajinanın dışında hafif yapışıklı ıslaklık hissettim. Bunun sebebi ne olabilir acaba? Siz de yaşadınız mı?

Canım cem hocanın soyadı nedir? Sen bence herkese umut oldun 11 yumurtadan döllenen 1 yum varmış ve o da büyük ihtimal 3.gün embriyosdur. Tekrar tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…