Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

İlaçlardandır bir sürü ilaç içiyoruz çünkü enfeksiyon olsa diğerlerinde de olurdu

Merhaba herkese
Benim geçen perşembe transferim oldu. 3. gün embriyosu hepsi orta kalite diyebiliriz çünkü fragmantasyon varmış çeşitli oranlarda. Tutunma kısmı zorlayıcı olabilir dedi doktorum. O kadar ağladımki... transfer öncesi ve transferimde. Ama doktorum benimle çok güzel konuştu, onunla sakinledim. Ve dedi ki ister A kalite koyalım ister düşük sonuç Allah’a bağlı. Eğer A kalite olsalardı da ben seninle aynı konuşmayı yapacaktım..
İlk defa hayırlısı dedim ve bıraktım... zaman zaman regl olacak gibi hissiyatım oluyor ve dün ilk defa kahve içemedim. Ağzımda zehir gibi tat oluştu. İlk defa umutlandım. Ama bir yanımda kendimi frenlemeye çalışıyor.. herkes için en hayırlısı olsun inşallah

Canım dr çok doğru söylemiş ama işte gel gönüle anlat hepimiz biliyoruz aAllahım ol derse olacak bunun kaliteyle alakası yok ama nefis her şeyi dört dörtlük istiyor en iyisi olsun istiyor buna da engel olamıyoruz insanız....benim kuzenim 30 yaşındaydı 6 yıl çocuğu olmadı işte 30 yaşında tüp bebeğe başladı sadece 2 yum.çıktı biri 3. Günü bile görmedi diğeri 5. Güne çıktı tek atış tek yum.başka yok yani ve o tek atış şuan ilkokula başladıVe çooook zeki gelceğin genetik müh olacakmış öle diyorsonra 2. Denedi yine sadece 1 tane çıktı yum.1 tane 5. Güne gitti ve şuan bir yaşında yani her şey açık ortada biz elimizden geleni yaptık mı evet gerisi bizi aşıyor gönlündeki seni bulsun inşallah sağlıcakla

Bikere kahve tupbebekte asla ve asla icilmemesi gereken bisey

Gözün aydın hayırlı olsun inşallah kanda da güzel çıkar sonucun.

Günde 1 taneyi geçmemek şartıyla içebilirsin dediler bana. Ama ben kendim kafeinsiz aldım onu içiyorum her gün canım istemiyor zaten.
Yeri gelmişken transfer sonrası yeme içmede ve dikkat edileceklerde bana söylenenleri yazayım ben de. Yardımcı olur belki transfer olacak arkadaşlara.
Dinlenin, sürekli yatmayın. Ağır kaldırma, ani hareketler, ani eğilme kalkma dikkat edin. Ağır spor yok. Sıcak duş ve küvet doldurma yasak, ayakta ılık suyla kısa kısa ve transferin günğ değil ertesi günü ilk duş alınabilir. Seks yok. Her şeyi yiyin ama abartmayın. Kararında yiyin öyle kür vs şeylere gerek yok. Kabız yapıcı şeylerden, paketli ve ağır yağlı şeylerden kaçının. Bitki çaylarından uzak durun her türünden. Kahve ve çay 1 tane günde olabilir. Çok ağrı olursa parol, kabızlık olursa yarım ölçek duphalac içebilirsiniz. Bana bunlar söylendi. Umarım herkesin dilediği gibi olur herkes kavuşur miniklerine

Kızlar 12. gün değerim 998 çıktı. 2 hafta sonra ultrason muaynesine gidin dediler. Sizce kese ve kalp atışı birlikte görülebilir mi?
Ay canım harika çok sevindim. Değer haftaya kadar artar iyice olabilir bence. Bana da 295 diye tekrar et demediler testi direkt haftaya çağırdılar. Ama ben baktırcam yarın da bi. Ben görür müyüm kese ve kalp acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…