Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canlar benim de histeroskopim oldu. İyiyim çok şükür. Ama biraz zedelenme olmuş. Doktor Birkaç ay bekleyeceğiz dedi. Ben artık transfer için şu zaman diyemiyorum. Tevekkül ediyorum. İnşallah en doğru zamanda olacaktır. Mart benim için geçti ama sizleri takip etmeye devam edeceğim.

Insallah demekten baska diyecek laf yok cok emindim cunki belirtiler bilmiyom yinede hayirlisi bu testler belaa oldu kacdefadir yapmam diyom illa tutturmus yapcaz diye ahanda yaptik
Unutun yaptığınız testi yapmamış sayın 3. Gün embriyosu geç döllenip geç idrara geçebiliyor önceki hamileliğinde idrar testi yapmışmıydın

Gecmis olsun

Olmazsada hayirlisi ama ilkinde sirt ustu 3 ay nerdeyse uzandim bunda kalkiyom isguc yapiyom cocuklarla ilgilenim bilmiyom yinede sans kismet dr dedi cok iyi embriyo biri digeri normal yinede kismet umudum rabbimden kesmicem ya selamm
Benimde çarşamba günü test günüm idrar testi yapacaktım yapmayacam artık

Kizlar benim dün pemde şeklinde bir kere lekelenme oldu devamı suanda kahverengi geliyor doktorum yerlesme dedi ama ben çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…