Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bildiğim kadarıyla döllenmeden sonraki 3.gun genetik tanı testine gönderiliyor. O yüzden demiş olabilir ama sen de haklısın çünkü deneme yanılma yöntemi değil bu işlem.

Bildiğim kadarıyla döllenmeden sonraki 3.gun genetik tanı testine gönderiliyor. O yüzden demiş olabilir ama sen de haklısın çünkü deneme yanılma yöntemi değil bu işlem.
Aa evet dondurulmus embryo cok onerilmiyor diye duymustum cozdurup gonderme tekrar dondurma seklinde o yuzden sadece bir negatif aldıysanız dondurulmusu deneyin tekrar insallh

Bizkisi onceden yapildi genetik testi sonra yerlestirildi

Kızlar benim de aklıma takılan bir şey var. S Sukuduk sen demiştin galiba ama benim evde bı sürü ovulasyon testi var. Onlarda bı şekilde fikir verio mu?
Evet canım beta hcg kanda 100 e yakın bi değer olduğunda ovülasyon testinde ikinci çizgi kontrol çizgisinden daha koyu çıkar ve ovülasyon testi pozitif görünür. Yani gebeliğin de pozitif olduğunu anlayabilirsin.

Tabiki gonderilir ilk denememiydi hangi merkezde?kac dondurulmus var kaliteler nasil?iyi bir merkez ve dr bulursaniz embryo tasima dusunebilirsiniz .rabbim yuzunuzu guldursun insallahh
Sivas cumhryt universitesiydi. Ilkti evet. 3 dondurulmus var 2si kaliteli biri orta kaliteli. Baska biryer arayisindayim cok tsk ederim

Arkadaşlarım gerçekten çok zor bir süreç gerçekten yaşamayan asla bilemez... Her adımımız bilinmezlikle dolu, sonraki adımda ne olacağı belli değil ve gerçekten sağlam bir psikoloji gerekiyor. Benim 11 yumurtam toplandı ve sadece bir tanecik embriyom oluştu. Opu sonrası, transfer sırası ve sonrası döktüğüm gözyaşlarının haddi hesabı yok, tarif edemem. Ama Cem hocanın sadece bir embriyo gerekiyor zaten bize sözü umut oldu bana. (Allah ne muradı varsa versin, resmen ayaklarım ona götürdü beni, iyi ki)Asla ama asla umutsuzluğa kapılmayın, dondurulmuş embriyolarınız varsa yatın kalkın dua edin En kısa zamanda, hayırlısıyla bugün negatif olan canım arkadaşlarım da pozitifi görecekler, inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…