Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Gözün aydın hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Valla süper gidiyor liste maşallah inşallah bizlerde size böyle güzel haberler verebiliriz.

Ya senjn testine bakıp duygulandım ağlayası m geldi, o testlerde hiç ama hiç silik 2.çizgi bile görmedim nası güzel bi histir allah bilir . İnşalllah değern katlanır hep

Gözün aydın hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Valla süper gidiyor liste maşallah inşallah bizlerde size böyle güzel haberler verebiliriz.
Canım çok teşekkür ederim inşallah kanda da kesinleşsin de artsın düzgünce bakalım hayırlısı iyi gider umarım. Darısı hepinizin başına inşallah canım dolsun liste

Tebrikler canım, darısı kanda görmeye kat kat artmasına inşallah

Yaaaa işte bana bunlarla gelin... Ne güzel bir sabahtir bu... Hep böyle haberlerle uyandırın beni... Çok tebrik ederim. Hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah..

Canımmm çok tebrik ediyorum, çok sevindimmm Senin testleri gördükten sonra benimkiler daha silik gibi ama ya Transferin 4. gününden itibaren aralıklarla test yaptım bende. Trendyoldan aldığım ilk iki gebelik testinin çizelgeleri eczaneden aldığımıza göre farklı. Dün yaptığım minik ucuz test en koyu sonucu veren test oldu Yarın kan testim var bakalım nasip

Canim benim hayirli olsun masallah harika haberler gelmeye devam ediyor

Allah Allah daha ne olsun .o minik gelmiş işte. Arka arkaya.. maşallah Seni de tebrik ederim canım. Kanda daha net göreceksiniz elbet. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kucağına almak nasip etsin inşallah..

Canııımm o kadar sevindim kii Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…