Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Eki Görüntüle 2801506 Canımmm çok tebrik ediyorum, çok sevindimmm 🙏🏻❤️ Senin testleri gördükten sonra benimkiler daha silik gibi ama ya🥺 Transferin 4. gününden itibaren aralıklarla test yaptım bende. Trendyoldan aldığım ilk iki gebelik testinin çizelgeleri eczaneden aldığımıza göre farklı. Dün yaptığım minik ucuz test en koyu sonucu veren test oldu🤔 Yarın kan testim var bakalım nasip🙏🏻
Ayyy harikaaa ❤️❤️❤️ Çizgiye takılma sonuca bak sen kuzum🤗

Kızlaaar bugun transferin 8. Günü evde test yaptım. Önce erken gebelikte görünce hassasiyeti farklı 2 tane daha vardı elimde onları da yaptım görmemiş gibi, görmemiştim zaten daha önce. Şoktayım hâlâ inanamıyorum yaa 😍😍😍
Gözün aydın canım harika görünüyor . Allah tamamına erdirsin inşaallah 🤗

Bi de anladim ki pozitif habrri almak icin belirti sart ama benim belirtiler yok az bisi var gibiydi uctu gitti hepsi:KK43:(

Amin canım 1.günden itibaren belirtin oldu mu ayrıntılı yazar mısın. Ben dün trans oldım. Sün belim azcık ağrıdı uyudum .Sabah uyandım hiç bişiyim yok şuan en ufak bi ağrı bişi
Belirti şöyle; transfer günü (6 mart) çiş sıkışması beni zorlamıştı habire tuvalete koştum ve gazım oldu biraz. Sonraları göğüslerim şişmişti, kabızlık oldu. Çarşamba ve perşembe akşamı hafif ateşim oldu böyle grip olacak gibi ve regl sancısı oldu ara ara. Cuma ve dün göğüslerin inmesi dahil hiçbiri kalmadı. Hatta ondan olmadı tutunamadı sandım ben umudum yoktu. Şimdi de kabızlık ve gaz hafif devam. Arada yine çook hafif regl sansıcı gibi oluyo belli belirsiz o da dinlersem kendimi. Yoksa pek de bir şey yok. Bir de ilginç belirti mi bilmem bi sayfada yazmıştı biri, fitilimi koyarken zorlanmaya başlamıştım birkaç gündür iyice vajina daralmış.

Belirti şöyle; transfer günü (6 mart) çiş sıkışması beni zorlamıştı habire tuvalete koştum ve gazım oldu biraz. Sonraları göğüslerim şişmişti, kabızlık oldu. Çarşamba ve perşembe akşamı hafif ateşim oldu böyle grip olacak gibi ve regl sancısı oldu ara ara. Cuma ve dün göğüslerin inmesi dahil hiçbiri kalmadı. Hatta ondan olmadı tutunamadı sandım ben umudum yoktu. Şimdi de kabızlık ve gaz hafif devam. Arada yine çook hafif regl sansıcı gibi oluyo belli belirsiz o da dinlersem kendimi. Yoksa pek de bir şey yok. Bir de ilginç belirti mi bilmem bi sayfada yazmıştı biri, fitilimi koyarken zorlanmaya başlamıştım birkaç gündür iyice vajina daralmış.
Aynı canım belirtilerimiz tıpa tıp benziyor🥰 Fitil mağduru da benim🙈 Senin çizgiler 8. günde bu kadar belirgin acaba ikiz mi olacak 😍🙏🏻

Kızlaaar bugun transferin 8. Günü evde test yaptım. Önce erken gebelikte görünce hassasiyeti farklı 2 tane daha vardı elimde onları da yaptım görmemiş gibi, görmemiştim zaten daha önce. Şoktayım hâlâ inanamıyorum yaa 😍😍😍
Bayram şekeri gibiiler😍😍😍hay maşallah tü tü tü🤲🏻Darısıı hepimizin başına bekleyenlerin inşallah canım sağlıkla ilerlesin🌹

Fitili koyarken sert bir sey geliyor mu elinize

Biz devlette olduk ne serum ne bisey islemden sonra yataga yuruyerek gectik detaylara cok takilmayin yatinca tutucak diyr bi kural yok arastirmlardada bu böyle yat yada yatma nasip olduktan sonra geridi boş
Doğru haklısınız hepsi teferruat allah ol dedikten sonra olur . Benım farklı bir hastalığım var bağışıklık sistemiyle alakalı ,serumu ondan aldım ben o da zaten dandik bir şey belki de etkili bilmıyoruz etkisini şuan.

Teşekkürler galiba evet inanamıyorum yaa 1,5 yıla yakındır şu testlerde çizgi aramaktan kör olmuştum çok garip bi his aklımı kaçıracam. Son 2 gündür hiç umudum da yoktu belirtim kalmamıştı. İsteyen herkese nasip olsun inşallah.
Kana yarın gitcez drumla konuşmuştuk gecen zaten.
Test yapmak da cesaret işi ya bu zamana kadar testlerde silik ikinci çizgi bile görmeyen biri için çok zor ya insan çok korkar. Direkt kan vermek daha mı iyi acaba

Gözün aydın canım maşallah pozitif haberler bizleri daha da heyecanlandırıyor. Rabbim sağ selamet kucağına almayı da nasip etsin inşallah

X