Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hayırlı olsun gözün aydın
Fitili koyarken bende zorlanıyorum 2 gundur falan.vajina küçülmüs gibi geliyo.7. Gunumdeyim hic agrım sızım yoktu.dun gece kasıgıma bıcak saplaması beni uyandirdı.o kadar siddetli olmasada hala arz ara devam ediyo

Test yapmak da cesaret işi ya bu zamana kadar testlerde silik ikinci çizgi bile görmeyen biri için çok zor ya insan çok korkar. Direkt kan vermek daha mı iyi acaba
Erken yapmadiktan sonra idrar testi yapilabilir aslinda. Ben iki transferimde de direk soylenen günde kanda baktirmistim cok sabirliymisim masallah simdi naparim bilmiom

Hayirlisi olsun cumlesinin ve bizim hakkimizda

Maşallah maşallah Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canimm gozunaydinn saglicakla kucagina al inşallahhh bende 1.5yili gecti nerdeyse hic pozitif goremedim ben olsam 10tane bile test yapardim darisi basimiza

Günaydın kızlar :)

T The best agustos72 nejlaa 86 MinigimiziBeklerken B bebeqimyoldamrc Emelguclu89 7mizin yarın test günü :) Hepimizin yüzü gülsün inşallah. Sabah erkenden gideceğim ben kan vermeye. İnşallah yarın burası cennet olur :)

Canimm gozunaydinn saglicakla kucagina al inşallahhh bende 1.5yili gecti nerdeyse hic pozitif goremedim ben olsam 10tane bile test yapardim darisi basimiza
Ben de 8 yilda bir kez gordum o da once kan vermistim sonra cift cizgiyi gormek icin yaptim sirf saklamak icin Allah tum isteyenlere nasip etsin anne olabilmeyi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…