Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Evet yaa allah yardımcımız olsun sonu güzel olsunda değiyor geçip gidiyor inşallah.

Kizlar uyumayan varsa Allah rizasi icin meryem suresi okuyablrmi bir kisi bi tane?41 e tmmlicktk esim de rahatsiz bugubkuni okuyamadi ben de regl:s

Umarım pozitif görürsünüz benim ilk tedavide 22 folikülden 4 olgun çıktı ikisi transfer oldu ama düşük yaptım ikisi de çok iyi dondurmayalım dediler ama 5. Gün embriyosu gayet iyi görünüyordu. Şimdi tekrar başlayacağım

Kizlar bana sivilce basti bugun 7.gun oldu hala agrilarim giymedi neden acaba

Günaydın güzellerim. Kahvaltıdan sonra listemize güncelleme yapacağım. Eklenmek isteyen arkadaşlar ayrıntılarını yazarsa onları da eklerim. Güzel bir haftasonu diliyorum
Benn 3.gun emriosu taze transfer 2 emrio transfer 8 mayis ilk transferim

Biz devlette olduk ne serum ne bisey islemden sonra yataga yuruyerek gectik detaylara cok takilmayin yatinca tutucak diyr bi kural yok arastirmlardada bu böyle yat yada yatma nasip olduktan sonra geridi boş

Kızlaaar bugun transferin 8. Günü evde test yaptım. Önce erken gebelikte görünce hassasiyeti farklı 2 tane daha vardı elimde onları da yaptım görmemiş gibi, görmemiştim zaten daha önce. Şoktayım hâlâ inanamıyorum yaa

Eklentiler

• 0A4F4FB7-968E-4F86-9516-EF70F1741ADF.jpeg
    49,1 KB · Görüntüleme: 56
Ya cok sevindim hayirli olsun hamissinkan verckmsn bugun

Ya cok sevindim hayirli olsun hamissinkan verckmsn bugun
Teşekkürler galiba evet inanamıyorum yaa 1,5 yıla yakındır şu testlerde çizgi aramaktan kör olmuştum çok garip bi his aklımı kaçıracam. Son 2 gündür hiç umudum da yoktu belirtim kalmamıştı. İsteyen herkese nasip olsun inşallah.
Kana yarın gitcez drumla konuşmuştuk gecen zaten.

Canim baya belirgin bence degerin 100 den fazla suan saglikla kucagina al insallahhh harika bize umut oluyrsnz

Hadi gozun aydin canim Rabbim kucagina almayi nasip etsin

Cok sukur Rabbim emekleri bosa cikarmasniyi ki yapmssn test yarina kdr daha rahat olrsn aerk

Seninle benim aramda bi gun var benim hala agrilarim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…