Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kız doğru olur mu kii
Bence doğru çünkü lh hormonuda betahcg ile kardeş bi hormon. Benzer yapıdalar. Bu yüzden eğer gerçekten beta hcg idrarda da yüksekse çıkabiliyor. Ama tabi ki kesin diye bişey yok sen yüne de normal gebelik testiyle yap birde bugün. Ne olursa olsun boş umutlara kapılmanı da istemem çok üzülürüm. Ama bence herşey tıkırında ilerliyor.

Aslinda veriyosun migdem agriyo dicen ama hamilelik suphem var diycen bak nasil aliyolar kan
Ben karnım ağrıyor dedim beta hcg bakabilir misiniz dedim hayır bakamayiz deyip giriş kağıdımi iptal etti

Sana amaaaan ufurme ben de yapayım da gör ikinci silik çıkar demek için yapmıştım yaaaa gidip gebelik testi mı alsam

Ben karnım ağrıyor dedim beta hcg bakabilir misiniz dedim hayır bakamayiz deyip giriş kağıdımi iptal etti
Sağlık ocağı geç çıkar özele git ver ya da normal bi gebelik testi al yap. Ovülasyonda böyle çıkan gebelik testinde silik te olsa çıkar kesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…