Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben. Bugün tekrar test yaptım bu arada hem normalinden hem erkenden gene negatif çıktı 6.gün

Merhaba son durum nedir Tutundumu bebişlrinz

Merhaba son durum nedir Tutundumu bebişlrinz

Evett çok şükür 17. Haftamızdayız. Kızımızı bekliyoruz. sakın üzülmeyin belirtiniz yoksa. Ben Hiç transfer olmamış gibiydim. Hatta görmesem içime kaydığını transfer etmediler derdim. orta kalite 2 embriyo transfer edilmişti. 1 tanesi tutundu.

Yaa çok sevindimm ben aslında şu sebebten sordum şimdi doktor bize şey dedi bende çok fzla yumurta toplandıgı için ohss olmuşum bu sebebten dolayı bugün dondurduk. Dört tane blast embriyomuz oluştu doktor ikisini transfer edicem biri giderse biri kalsın diye dedi ama ikisinin tutma ihtimali de var dedi korktum açıkcası ikiz olursa naparım diye bu ara da 21 yaşındayım yani şimdi tek koydursam tutmazsa da çok üzülürüm napacagım bilmiyorum aynı klinikte yaptıran tanıdığım varona da aynısını demiş doktor o ısrarla ikiz istemediği için tek koydurmuş nasipte varsa buda olur demiş ve tutmuş onun kide 5. Gün blast embriyo bilmiyorum açıkcası bende sizin yazınızı görünce sizdede ikisi tuttumu diye merak ettim

Bu ara da mesela cevremdekiler ikisinin tutması daha yüksek diyor çünkü embriyolar en son kalitetmiş bizimki doktor öyle dedi bundan kalitelisi yok dedi

Bu ara da mesela cevremdekiler ikisinin tutması daha yüksek diyor çünkü embriyolar en son kalitetmiş bizimki doktor öyle dedi bundan kalitelisi yok dedi
Evet canim yuksek ihtimal rahimle ilgili bir durum olmazsa tutablr benim de orta ve dusuk iki embryo transfer oldu biri tuttu

Bana da 2 tane 5 aa embriyo transfer edildi fakat 1i yoluna devam etti, sizin gibi tek transfer ettirmeyi düşündüm, eğer tutunmazsa kendimi hep suçlarım dedim ve yine çift koy dedim Dr a %15 dedi 2sinin de tutma olasılığı. İlk kese görmeye gittiğimizde çiftti kese kalp atışına 1i kalmıştı

Bende bu durumu yaşarsam diye korkuyorum ama ya tutarsa diyorum bu seferde siz kaç yaşındssınız bu arada ilk denemenizmi

Çok istedim 2 tutmasını. Ama kısmetimde yokmuş. Tüp bebek denemek zaten zor tek seferde 2 beyiyle olayı kapatırdık
Ya keşke olsunda bazende Allahım sen affet diyorum hem bu kadar şsteyip hem iki tane oşmasını istememekte tuhaf geiıyor ama işte ben ailemden uzagım eşimin mesleği yogun bi meslek tek başıma ikisinede nası bakarım diyorum hep

Çok istedim 2 tutmasını. Ama kısmetimde yokmuş. Tüp bebek denemek zaten zor tek seferde 2 beyiyle olayı kapatırdık
Yaa olsun inşallah diğerleri kendiliğinden olur Olmazsa da bak bir tane olmuş ne güzel Rabbim eksikliklerini göstermesin bu ara da yaşınız kaç ilk denememi szinde

Yaa olsun inşallah diğerleri kendiliğinden olur Olmazsa da bak bir tane olmuş ne güzel Rabbim eksikliklerini göstermesin bu ara da yaşınız kaç ilk denememi szinde

27 yaşındayım. Malesef 5. Denememde oldu.

1. Deneme 2 transfer negatif
2. Deneme 2 transfer 1 tanesi tuttu düştü
3. Deneme 2 transfer kimyasal gebelik
4. Deneme 1 transfer kimyasal gebelik
5. Deneme 2 transfer 1 tuttu

Yani 1 tane tutması için toplamda 9 embriyo transferi oldum. Tabi herkeste benim gibi olacak diye birşey yok. Inşallah sizin ilk seferde tutar

Sonuc aldın mı canım doğal siklus da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…