Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ay evet. Sanırım hamilelik rutine bindi diye. Ben de cinsiyeti öğrendikten sonra sayfaya girmez oldum. Heyecanı kalmadı mı ne

BU LISTE NE GUZEL

Benim 2. Negatif denemem bu topikte oldu yani o zaman üye oldum ilk girdiğim topik di
şuan 3. Deneme hazirliklarindayimm. Ne kadar hızlı geçiyor zaman
Ben hala umutla devam ediyorum ....
Doğum yapan arkadaşlarım evlatları hayirli sağlıklı imanlı bir kul olup rabbim kendilerine bağışlasın.. doğum yapacak olanlara da rabbim kolaylık versin inşallah

Hiç umudunu kaybetme. Allah bittim dediğin yerde yetişiyor. 5. Denememde pozitifi gördüm ben. İnşallah benim kadar beklemek zorunda kalmazsın. 3. Denemen pozitif sonuçlanır.

Selam kızlar benim de Mart taki ilk denemem kimyasal olmuştu ama çok şükür ikinci denemede pozitifi gördüm
O günler bana çok destek olmuştunuz. Zamanı var demekki demiştiniz. Gerçekten öyleymiş. Rabbim bekleyen herkese nasip etsin inşallah

Hiç umudunu kaybetme. Allah bittim dediğin yerde yetişiyor. 5. Denememde pozitifi gördüm ben. İnşallah benim kadar beklemek zorunda kalmazsın. 3. Denemen pozitif sonuçlanır.
Aminnn Allah razi olsun canim insallah bu sefer hayırlısı ile olur seninde gözün aydın olsun canım rabbim evladını sana bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…