Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben sisli memoriala gdyrm hemen ertesi ay transfer yapıyolar histeroskopi sonrası beklenmiyor

Merhaba kızlar, Transfer öncesi Yapay HCG iğnesini nasıl vuruyorsunuz?
Şırınga içinde sıvı hazır. büyük iğneyi taktım, sıvıyı flakon içindeki tozla karıştırdım. Sıvıyı HCG ile karıştırdıktan sonra toplam sıvıdan 0,4ml çekmem gerekiyordu ve 0,4 mlye gelince iğneyi flakondan çıkarmaya çalıştım anda bir miktar sıvı dışarı cıktı... Neyse dedim Sırınga içinde 0,4 var, kısa iğneyi taktım ve iğneyi yaptım. Flakon içinde kaç ml kaldı acaba dedim, boş bir sırıngayla çektim malesef yarına yetmez dedim çöpe attım. Flakondan sıvıyı nasıl istenilen oranda çekip yapabiliyorsunuz?

Eklentiler

• gonasi.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 23
Kızlar günaydın, bütün annelerin ve anne adaylarının günü kutlu olsun. Rabbim sağ salim evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin, isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin
Amin insallah tum isteyenlere bu duyguyu yasatsin Rabbim❤

Kızlar günaydın, bütün annelerin ve anne adaylarının günü kutlu olsun. Rabbim sağ salim evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin, isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin
Canım ben de seni merak ediyordum. Hiçbir yerde görmüyorum yazdığını. Nasık gidiyor ikiz hamilelik? Kaç haftalık oldular?

Hahaha canım ikiz değil tek çok şükür bi sıkıntım yok kalp atışınıda gördüm 20sinde kontrolüm var bakalm şimdilik herşey yolunda
Aaa doğru şimdi hatırladım. Değerler ikiz gibi ilerliyordu ama doktor sonrasında gelişimi ileriden seyrettiği için değer yüksek çıkmış demişti di mi. Maşallah canım, bebişin sağ salim devam etsin gelişimine. Ben de en son geçtiğimiz perşembe gittim, kendi doktorumu seçtim tedaviden sonra. Her şey yolunda dedi. Bir dahakine 20 gün sonra gel dedi. 27si gibi oluyor yani. Bakalım o civarlarda gideceğiz inşallah.

Aynen öyle olmuştu canım. Zamanda geçmiyor ki ayda bir ayda bir 2 haftada bir gitsek ne güzel olacak doktor seçene kadar devlette bir randevu bile bulamadım. Doktorumuda seçtim artık onunla devam edeceğim hayırlısıyla. Senin ne kadarlık oldu şimdi

Benimki şu an 7+5 günlük. Seninki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…