Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ya tabiki ümit her zaman var kan verdim 1 saat oldu bekliyorum bakalım
Hiç dert etme ben ettim de ne oldu. 6. Gün erken gebelikte yaptım ben çift gördüm silik. 7. Gün kan verdim 73.91 çıktı. Normalde 12. Gün vermem gerekiyordu. 12. Gün verdim ay kesin yükselmedi şöyle böyle kafayı taktım bi baktım 783 çıktı. 14 gün yine aynı yükselmedi kesin bişey oldu. Bi baktık 2040.62 ondan sonra kese telaşı şükür onuda gördüm içinde evladımla şimdi de pazartesi kalp atışına gidicem 7+3 olucam pazartesi şimdi de tekrar bunun stresi. Çok takılma bence daha neler neler var kendimden örnek verdim sana . Hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın

Cnm estrofem prolteks kullanıyormusun ilaçlar devam mi

Suanki beni anlatmışsın canım kafaya takmadan olmuyor malesef. Ben daha 4+5 im daha yolum uzun galiba

Ay aldm aldım 255 çıktı sonuç çok teşekkür ederimm inşallah ilerler sağlıkla benimde sağlıkla alırsın sende kucağına inşallah şuan hala elim titriyor yazamıyorum bile

İlaçlara devam ediyorum. Prolutexsi bulamadım bu sefer progestan aldım aynısı dedi hemşirem. İğneye 12. Haftaya kadar devam dedi. İlaçlar ne olur pazartesi sorucam.
Ya bende iğne ucu bulmada zorlanıyorum birde göbeğimde sertlikler oluştu profestan ile değiştirmeyi düşünüyorum bende pazartesi gidicem bakalım nasipse 10 12 haftaya kadar devam dedi merkezdeki Dr umda

Ya bende iğne ucu bulmada zorlanıyorum birde göbeğimde sertlikler oluştu profestan ile değiştirmeyi düşünüyorum bende pazartesi gidicem bakalım nasipse 10 12 haftaya kadar devam dedi merkezdeki Dr umda
Valla kalcanin acisi daha kotu diye ben devam ederim herhalde prolutex

Bende öyle sewinemedim walla herşeyin fazlası zarar, yarın kese için gideceğim ama doktorla bugün tekrar görüştüm adam sonuçlar karşısında şok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…