Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Aaaaa ama takip ediyorum ben tüp bebek 2.kanı haber ver demişti,o zaman aradm hemşireyle görüştüm iyi bundan snra gebe polikliniğine git dedi. O yüzden hırs yaptım kendi takibimi yapıyorum

Evet benmde bakmıyorlar, direk kadın doğuma yönlendirdiler ama benmki devlet normaldir yani allahtan orada tanıdığım bi doç.var, tüp bebekteyde kuruldaydı. Kalp atışınıda duyduktan sonra özele devam edeceğim bende doktor araştırıyorum

Sen hangi ildeydin cnm,)istanbul yokmu

Netlessin durumum da ist da bir ozel klinik buldum yeni arayacgm bakalm fiyat vs

Ayni doktorla devam etmek istersen pahalı mı olur ki acaba yada kabul ederler mi ? Sen devlette mi arastiriyorsun canım?
Bahceci gebelik takibi yapmiyor diye biliyorum zatenn asiri pahali 750 tl kalp atisa kdr bakiolr ama para verrsen ben ozel isterm devlet ilgilenmio ya ne zmn gitsem memnun kalmiom

Bahceci gebelik takibi yapmiyor diye biliyorum zatenn asiri pahali 750 tl kalp atisa kdr bakiolr ama para verrsen ben ozel isterm devlet ilgilenmio ya ne zmn gitsem memnun kalmiom
benim merkez doğum falan yaptırıyor ama pahalı mıdır acaba hiç bilmiyorum sormadım da. Gidince bir sorayım yoksa benim de araştırmam gerek daha hic bakmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…