Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

slm kızlar... ben geldim... en son gece nişanım geldi diye yazmıştım... dün sabah hastaneye gittim.. saat 14.50 de doğurdum... normal epiduralsız... kızım 3070 gr.. 51 cm... adı Elif Naz... listeye beni de eklersiniz artık... darısı bekleyenlerin başına...

Allah analı babalı saglıcakla buyutmeyı nasıp etsın Insallah.

bu arada 40+7 de doğurdum...

40+7 mi? 7 ne olakisırnaşık şey o 41+0 olmasın.. Şu anda listeye göre Mart annelerının en gec doguranısın kaydirigubbakcemile5

flash flash flash,
son dakika golü yedim kızlar oğlumun kafası yukarı çıkmış doktor akşam kararını ver ona göre dedi ve asistanına dedi ki yarın 8 de sezeryan büyük ihtimalle dedi. yarın doğuma giriyorum şaşırdım kaldım yaa.
Oğluşumun kafasını yanda ayaklarını da aşağıda kendi gözlerimle gördüm yaaa. Ayy bu kadar olur. Doktor dedi ki demek ki kanala girmede problem yaşadı ve döndü doktorluk hayatım boyunca 2. kez karşılaştım bu olayla dedi. Bende bir güzel ağladım napim yaa hakkımda hayırlısı buymuş demek ki.

Canım herşeyde vardır bir hayır. Hayırlısı ne ise o olsun. Belki böylesi çok daha iyi olacak. Sağlıklı bir şekilde gelsinde nasıl gelirse gelsin. Kolay doğumun olsun inşallah..

flash flash flash,
son dakika golü yedim kızlar oğlumun kafası yukarı çıkmış doktor akşam kararını ver ona göre dedi ve asistanına dedi ki yarın 8 de sezeryan büyük ihtimalle dedi. yarın doğuma giriyorum şaşırdım kaldım yaa.
Oğluşumun kafasını yanda ayaklarını da aşağıda kendi gözlerimle gördüm yaaa. Ayy bu kadar olur. Doktor dedi ki demek ki kanala girmede problem yaşadı ve döndü doktorluk hayatım boyunca 2. kez karşılaştım bu olayla dedi. Bende bir güzel ağladım napim yaa hakkımda hayırlısı buymuş demek ki.

Bunu bana yapamazsiinnn delikafadulden damla gercekten cok sasirdim hic belli olmuyo su dogum isi ya :1shok: hayirlisi olsun bacim senide keyifle listeden cikartacagim :1hug: yarin icin dualarim seninle Allah yardimcin olsun insallah. biz birazdan yuruyuse cikcaz sonrada yemege, eve gec gelirim artik gorusemeyiz ama yarin senin msjini yada cagrini bekliyorum.

REBECA cim masallah bebisine Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah.

bende yeni uyandim nasil acilicam diyodum damlanin haberi sagolsun :roflol:

flash flash flash,

anaaaaaaaaaaaam hadi hayırlısı.bizim içinde dua et.spinalmi olcak genel mi?güzel haberlerelle bekliyoruz seni...lülülülülülü

damlacmmm şok oldum inan ya bu sıpacıklar ne kadar seviyorlar bizimle oyun oynamayı hee...hayırlısı böyleymiş canım demekki bak ne zaman doğuracam ne zaman doğuracam derken al sana işte tarih ne güzel yarın bu saatlerde minişin kollarında olacak Allahın izniyle hadi hayırlısı

biz de yeni geldik eve kızımla misafirliğe gittik heralde artık kızım doğmadan son misafirliğim olur annem de perşembe geliyor kızım bu kadar bekledi umarım anneannesi gelene kadar da sabreder...

damlacım hakkında hayırlısı,allah yardımcın olsun inşallah sağlıkla alırsın oğlunu kucağına
dualarımız seninle:Saruboceq:

kızlar umarım iyisinizdir ,benim kız yine bilgisayar başına oturduğumu hissetti ağlıyor şimdi
bizde bi düzene giricez inşallah

slm kızlar... ben geldim... en son gece nişanım geldi diye yazmıştım... dün sabah hastaneye gittim.. saat 14.50 de doğurdum... normal epiduralsız... kızım 3070 gr.. 51 cm... adı Elif Naz... listeye beni de eklersiniz artık... darısı bekleyenlerin başına...
Gözün aydın canım, analı babalı büyütün inşallah. Maşallah Elif Naz'a, :nazar: nazarlardan saklasın rabbim.
flash flash flash,
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Damlaaaa!!!! Şoklardayım bacım!!! Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Hakikaten çok enteresan... Allah'ın takdiri işte. Ağlama, korkma, vardır her işte bir hayr. Ne güzel, yarın anne olacaksın, oğlunu kucağına alacaksın inşallah!!!
Bak dündü galiba, Çerez'e diyodun ki, bu kadar anne ve anne adayı arasında ne işim var benim diye... Yarın yalıyacan bu lafını, sen de anne olacan, NABBBEERRRRR???? :roflol:

flash flash flash,

canım hakkında hayırlısı böyleymiş ay çok heyecanlandım ya sanki ben dogurcam delikafadulden allah yardımcın olsun bitanem dualrım seninle ikinizde inş sağlıklı bi şekilde dönersiniz aramıza güzel haberleri bize tez ilett Şeniz

hadi gözün aydın canım kavusmussun yavruna allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım hoşgeldin aramızaaa

Kızlar geçen gün size bişey sordum ama ya cevap veren olmadı ya da ben kaçırdım. Bu nedenle yeniden sormak istiyorum:
Sorum doğum yapanlara...
Sizin bebeklerinizin gözü de lacivert mi? Bütün bebekler lacivert gözlü doğuyorlar sonra göz renkleri yavaş yavaş değişiyor diye biliyorum. Son halini de 9. ay veya en geç 1 yaşında alıyor bildiğim kadarıyla. Renkli olacaksa ondan sonra açılıyor veya koyulaşıyormuş... Sizlerde durum nedir merak ettim?

Kızlar geçen gün size bişey sordum ama ya cevap veren olmadı ya da ben kaçırdım. Bu nedenle yeniden sormak istiyorum:
Sorum doğum yapanlara...
Sizin bebeklerinizin gözü de lacivert mi? Bütün bebekler lacivert gözlü doğuyorlar sonra göz renkleri yavaş yavaş değişiyor diye biliyorum. Son halini de 9. ay veya en geç 1 yaşında alıyor bildiğim kadarıyla. Renkli olacaksa ondan sonra açılıyor veya koyulaşıyormuş... Sizlerde durum nedir merak ettim?

Dilekcim bu arada bişey dicem... Biz bebişi sarı giydiriyorduk doğduğunda, hastaneye gittiğimizde doktor ve hemşireler bize kızdı. Sarılık olasılığı geçene kadar çocuğa sarı ve turuncu giydirmeyeceksiniz, yansıma yapıyo yanıltıyo. Çocuğun gerçek ten rengini gözlemleyemiyoruz/gözlemleyemiyorsunuz dediler... Aklında olsun, bu açıklama benim aklıma yatmıştı. Çocuk sararırsa anlamayabilirsiniz. Avatarda sarı giydirmişsin de ordan aklıma geldi...

bu arada 40+7 de doğurdum...
rebeca gözün aydın, gçmiş olsun canım. Allah analı babalı sağlıklı huzurlu büyütsün Elif Naz'ı inşallah :nazar::Saruboceq:
flash flash flash,
Damlacım hayırlı olsun canım, hiç ağlama sezeryandan da korkma inşallah benim gibi rahat bir doğum geçirirsin, sana naçizane tavsiyem rahat gir doğuma kendini sıkma, dr.una güven. yarın sabah inşallah sağ salim Ozan'ına yakışıklı oğluna kavuştu diye haberini alırız :Saruboceq:.
Sorum doğum yapanlara...
Sezin'ın gözleri de lacivert Denizcim.
Dilekcim bu arada bişey dicem... Biz bebişi sarı giydiriyorduk doğduğunda, hastaneye gittiğimizde doktor ve hemşireler bize kızdı. Sarılık olasılığı geçene kadar çocuğa sarı ve turuncu giydirmeyeceksiniz, yansıma yapıyo yanıltıyo. Çocuğun gerçek ten rengini gözlemleyemiyoruz/gözlemleyemiyorsunuz dediler... Aklında olsun, bu açıklama benim aklıma yatmıştı. Çocuk sararırsa anlamayabilirsiniz. Avatarda sarı giydirmişsin de ordan aklıma geldi...
o dediğinde haklısın canım, ben de turuncu ve sarı giydirmiyorum sen demiştin bana da, geçen turuncu giydirdim tekrar çocuk saramış gibi geldi hemen çıkardım.

Canım herşeyde vardır bir hayır. Hayırlısı ne ise o olsun. Belki böylesi çok daha iyi olacak. Sağlıklı bir şekilde gelsinde nasıl gelirse gelsin. Kolay doğumun olsun inşallah..
canım haklısın ben hep hayırlısı ne ise o olsun dedim annem çok zor doğum yapmış çatısı darmış ben çok zor doğmuşum tersmişim falan o yüsden hayırlısı buymuş...
Bunu bana yapamazsiinnn delikafadulden damla gercekten cok sasirdim hic belli olmuyo su dogum isi ya :1shok: hayirlisi olsun bacim senide keyifle listeden cikartacagim :1hug: yarin icin dualarim seninle Allah yardimcin olsun insallah. biz birazdan yuruyuse cikcaz sonrada yemege, eve gec gelirim artik gorusemeyiz ama yarin senin msjini yada cagrini bekliyorum.

REBECA cim masallah bebisine Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah.

bende yeni uyandim nasil acilicam diyodum damlanin haberi sagolsun :roflol:
yaaaa benle dalga geçiyodunuz:dilcikar: nooolduu heheee:roflol: canım bende şok oldum. evet hiç belli olmuyo yaa sıpa gol attı forvet oyuncusu olcek sıpaaa.kaydirigubbakcemile3
anaaaaaaaaaaaam hadi hayırlısı.bizim içinde dua et.spinalmi olcak genel mi?güzel haberlerelle bekliyoruz seni...lülülülülülü
tatlım ben spinal istemiyorum genel istiyorum spinale karşı negatif bir tutumum var daa.
damlacmmm şok oldum inan ya bu sıpacıklar ne kadar seviyorlar bizimle oyun oynamayı hee...hayırlısı böyleymiş canım demekki bak ne zaman doğuracam ne zaman doğuracam derken al sana işte tarih ne güzel yarın bu saatlerde minişin kollarında olacak Allahın izniyle hadi hayırlısı

biz de yeni geldik eve kızımla misafirliğe gittik heralde artık kızım doğmadan son misafirliğim olur annem de perşembe geliyor kızım bu kadar bekledi umarım anneannesi gelene kadar da sabreder...
he valla canım yaa maymun oldum he. daha geçen hafta kafası aşağıdaydı. demek ki çıkış yolunda problem var o yüsden kafasını yukarı çıkarmış dedi. hayırlısı olsun.
damlacım hakkında hayırlısı,allah yardımcın olsun inşallah sağlıkla alırsın oğlunu kucağına
dualarımız seninle:Saruboceq:
canım benimde dualarım sizlerle olacak doğuma girerken teşekkür ettim.
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Damlaaaa!!!! Şoklardayım bacım!!! Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Hakikaten çok enteresan... Allah'ın takdiri işte. Ağlama, korkma, vardır her işte bir hayr. Ne güzel, yarın anne olacaksın, oğlunu kucağına alacaksın inşallah!!!
Bak dündü galiba, Çerez'e diyodun ki, bu kadar anne ve anne adayı arasında ne işim var benim diye... Yarın yalıyacan bu lafını, sen de anne olacan, NABBBEERRRRR???? :roflol:
yaaa bende süpriz yaptıııımmm sizeee. canım bende şok oldum normale çok alıştırmıştım ya bebemin golüne canım sıkıldıydı şimdi iyiyim. ya demi daha dün öyle dediydim hayırlısı.
canım hakkında hayırlısı böyleymiş ay çok heyecanlandım ya sanki ben dogurcam delikafadulden allah yardımcın olsun bitanem dualrım seninle ikinizde inş sağlıklı bi şekilde dönersiniz aramıza güzel haberleri bize tez ilett Şeniz
canım sağol yaa valla nasıl süpriz oldu demiiii! inşallah kısa zamanda oğluşumla kavuşcam aranızaaa. hamiş hamiş son saatlerim.:CüvCüv:kaydirigubbakcemile3

kıslaaar hepinize teşekkür ederim yarın sabah 6 da hastanede olcam 8 de ameliyata gircem. hepinize dua etcem sizde dualarınızı eksik etmeyin. annemler burdalar hazırlıklarımız falan tamamlıycam bıcı bıcı falan yapcam saçlarımı düzleştircem oğlum beni güzel görsün.
demi dileeeek oğlum beni güsel görsünnkaydirigubbakcemile3

Damlacım hayırlı olsun canım, hiç ağlama sezeryandan da korkma inşallah benim gibi rahat bir doğum geçirirsin, sana naçizane tavsiyem rahat gir doğuma kendini sıkma, dr.una güven. yarın sabah inşallah sağ salim Ozan'ına yakışıklı oğluna kavuştu diye haberini alırız :Saruboceq:.

canım çok sağol inşallah rahat olur. ya ben son dakika gölü yediğime kızdım sadece ama şimdi iyiyim hatta çantama makyaj malzemelerimi koydum hehehhe:roflol:
güsel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim canlar görüşmek üzereeee.

1- ecrinyagmur................12 mart
2- elifzeyneb...................14 mart
3-doga........................... 17 mart
4-hekat............................18 mart
5-altunummm.................20 mart
6-fencidmlrms................21 mart
7-iklimsu.........................21 mart
8-candy200.....................22 mart
9-sewill............................23 mart
10-mertaş..........................23 mart
11-rainxxx..........................29 mart
12-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
13-MTS..............................30 Mart
14-betül19.........................01nisan
15-ege-deniz.....................03 nisan
16-HAYATist.....................04 nisan
annaaaa 5. c sıraya düşmüşüm yaaaa
flash flash flash,
damla canım hayırlısı böyleymiş demekkiii. beni geçtin sanırım sabahh 8 e kadar doğurmam çok zor yaniii :)

ayyy kızlar bugün annemle yorgunluktan öldük valla bebişime yorgan ve yatak hazırladık yastık yaptıkkk... hepsi çok şeker olduu..
veeeeeeeeeeee aylar sonra çocuk odam geldi şu anda ustalar onu kuruyorlar.. sonunda yaa keyfim fena halde yerinde artık ciddennn doğurabilirimmmm

ne kadar geniş insanım yaaa 39+4 de daha yeni oda kuruyorumm daha doğrusu krabiliyorummm. olsun bunada şükürr..

allah analı babalı büyütsünn canım gözün aydın

ayyy kızlar bugün annemle yorgunluktan öldük valla bebişime yorgan ve yatak hazırladık yastık yaptıkkk... hepsi çok şeker olduu..
veeeeeeeeeeee aylar sonra çocuk odam geldi şu anda ustalar onu kuruyorlar.. sonunda yaa keyfim fena halde yerinde artık ciddennn doğurabilirimmmm

selam
bugun bızde annemleydık pasta pogca yaptık buzluga attık gelenlere ıkram ıcın
yatak yorgan gecen haftaydı
annelerımızde olmasa yanmısız
sımdı bızde beklıyoruz anne olmayı :CüvCüv:

X