Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

heyy bende varım damlacım unutma beniii

heee sende sıramı alcan demi biliyom:çok üzgünüm:
ben burda tek başıma yazcamsonra kendim sorcam kendim cevaplıycam herkesler benle alay etcek biliyom başıma gelcekleri:roflol:
şaka bir yana 21 martta doğsun istiyorum ben ya. beklerim rahatım çok şükür de şu telefonlar sıktı beni. herkes alo yerine doğurdun mu diyo hehehehe:roflol:

ay evet yaa millet bizden meraklı valla doğurmamıza doğursak haberleri olur heralde demii

canlar ben kaçtımm azcık evde dolanayım sonra kocişimle sohbet edeyim tv isleyeyim gelirim gene

zaragcım eşinmi gitti canım evetse nereye

Evet canım, biz Katar'da çalışıyoruz, ben doğum için geldim İzmir'e annemin yanında daha rahat olur diye... İlk ayları da burada geçirip dönmeyi planlıyoruz ama ayrılmanın ne kadar zor olduğunu hesaplayamamışız... senağlama

canımm allah yardımcınız olsun inşallah zordur tahmin edebiliyorum benim de eşimin askerliği var şimdiden düşünüyom napcaz diye..
ben çıkıyorum canlar kocem geldi yemek yicez sonra komşuya çaya davetliyiz öptüm sişzleriii

herkeze iyi akşamlar ya giremedim bugun bi türlü piskolojim bozuk ya aglama krızlerı gecırıyorum nıye dıye sormayın bılmıyorummm :1no2:

dünürüm allah kavustursun kıyamam sana yaaa :teselli: keşke elimden gelen bişey olsaa :KK43:

bengeldim hatıunlar kızmda bende çok şükür iyiyiz bugün 10 da çıktık hastaneden biraz dikişlerim acıo o kadar aslında dikişlerimde pek degil bnm hemoroid sorunum vardı orasıdaha çok acıo ama kuzum bütün acıları unutturuo muhteşem bişeymiş darısı geride kalntüm arkadaşlarımız başına denizcim çok teşekkür ederim iyi haberlerimizi ilettiğin için
hepiniz çok sağolun arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok öptüm

şükret bee var ki emiyo :mymeka:maşallah
hem ne güsel daha çok temas bebeğinle :asigim::asigim:
kızz şükrediyom da, sıkıntım şu ki, bu kadar zaman emdikten sonra bile doymuyo bazen mama veriyoz üstüne..
Geçmişi okudum anca geldim...
Ali bugün gitti, o varken pek uğramıyordum, daha doğrusu arada bakıyor çıkıyordum, malum zamanımız sınırlı idi... senağlama Şimdi yine beklemeye geçtik, ama bu sefer yalnız değilim... kaydirigubbakcemile5
Zelalcım Allah kavuştursun canım. Umarım göz açıp kapayıncaya kadar çabuk geçer zaman sizin için... :teselli:
herkeze iyi akşamlar ya giremedim bugun bi türlü piskolojim bozuk ya aglama krızlerı gecırıyorum nıye dıye sormayın bılmıyorummm :1no2:

dünürüm allah kavustursun kıyamam sana yaaa :teselli: keşke elimden gelen bişey olsaa :KK43:
Dilekcim okusunlar seni... Söyle evdekilere... Lohusalıktan oluyor bu... Sen de sık sık oku içinden. Allah'ım al bu vesveseyi içimden de... Kırmızı tacını da tak hemen. :teselli:
bengeldim hatıunlar kızmda bende çok şükür iyiyiz bugün 10 da çıktık hastaneden biraz dikişlerim acıo o kadar aslında dikişlerimde pek degil bnm hemoroid sorunum vardı orasıdaha çok acıo ama kuzum bütün acıları unutturuo muhteşem bişeymiş darısı geride kalntüm arkadaşlarımız başına denizcim çok teşekkür ederim iyi haberlerimizi ilettiğin için
hepiniz çok sağolun arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok öptüm
Hoşgeldin Burcucum. Gözün aydın tekrar. Rica ederim hayatım ne demek, zevkle verdim haberinizi. Sen bi daha doğur, ben bi daha haber veririm.. kaydirigubbakcemile3

canımm allah yardımcınız olsun inşallah zordur tahmin edebiliyorum benim de eşimin askerliği var şimdiden düşünüyom napcaz diye..
ben çıkıyorum canlar kocem geldi yemek yicez sonra komşuya çaya davetliyiz öptüm sişzleriii

Sağolasın canım... Sağlıkla gidip gelir inşallah senin eşinde, bizimkinin askerliği 21 gün olduğundan bu daha uzun ve zor geliyor bize... Bebek varken daha zormuş ayrılmak ya, her iki taraf içinde... Ali de şimdi daha daha çok özlüyor, ben de hem özlüyorum hem de yanımda desteğini arıyorum... Neyse hayırlısıyla sağlıkla kavuşuruz inşallah :Saruboceq:, ilk günler biraz sulu göz dolanıcam ortalıkta...

dünürüm allah kavustursun kıyamam sana yaaa :teselli: keşke elimden gelen bişey olsaa :KK43: [/b]

Sağolasın dünürüm, amin canım sağlıkla inşallah, daha ne yapasın desteğin yeter...

kızz şükrediyom da, sıkıntım şu ki, bu kadar zaman emdikten sonra bile doymuyo bazen mama veriyoz üstüne..

Zelalcım Allah kavuştursun canım. Umarım göz açıp kapayıncaya kadar çabuk geçer zaman sizin için... :teselli:

Denizcim sende çok sağol... ınşallah zaman çabucak geçer canım, ama bugün öyle zor geçiyor ki...

Bu arada bizimkide Oburiks modunda aynen, maşallah iştahı yerinde:nazar:... Bazen bir saat emiyor, bazen de sağdığım sütten emdikçe emiyor, hoop bir saat sonra yeniden başlıyoruz... Yakında mamaya başlayabiliriz gibime geliyor benim de... Kilo alımı iyi olduğu için doktor verme diyebilir ondan ne yapmalıyım bilmiyom... :uhm:

merhaba arkadaşlar.. bende yarın kayseriye doğuma gidiyorum. kaynım ve eltim kadın doğum doktoru. sezeryan yapıcaklar bebiş iriymiş. geriye kalan diğer mart annelerine hayırlı doğumlar, doğum yapanlara da bebişleriyle çooookkk mutlu günler diliyorum..

merhaba arkadaşlar.. bende yarın kayseriye doğuma gidiyorum. kaynım ve eltim kadın doğum doktoru. sezeryan yapıcaklar bebiş iriymiş. geriye kalan diğer mart annelerine hayırlı doğumlar, doğum yapanlara da bebişleriyle çooookkk mutlu günler diliyorum..

ooo supermis insanin kendisini akrabalarina emanet etmesi eminim, icini cok daha rahatlatmistir. Allah yardimcin olsun kolay dogumlar bebisinle saglikli uzun bi omur diliyorum. :1hug:

1- ecrinyagmur................12 mart
2- elifzeyneb...................14 mart
3-doga........................... 17 mart
4-nehiray………………...17 mart
5-hekat............................18 mart
6-nita85...........................18 mart
7-altunummm.................20 mart
8-fencidmlrms................21 mart
9-iklimsu.........................21 mart
10-candy200.....................22 mart
11-sewill............................23 mart
12-mertaş..........................23 mart
13-rainxxx..........................29 mart
14-memure06....................29 mart
15-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
16-MTS..............................30 Mart
17-betül19.........................01nisan
18-ege-deniz.....................03 nisan
19-HAYATist.....................04 nisan

Sana hayırlı yolculuklar ve kolay doğumlar diliyorum. İyi haberlerini göndermeyi unutma.

Kızlar bu arada akşamüstü Aslı ve Elif le konuştum, sesleri çok iyi geliyordu. Sizlerle de paylaşayım istedim. Selamları var.

aaa ne güsel yaaaaaa hadi bakalım hayırlısıııı sağlıkla kucağına al inşallah.

denızım aldık selamları getıren gonderen saolsun bızdende cok soyle konusursanelıf ve aslıyaa

denizim saol cnm dedıklerını uygulcam ama kırmızı tacsıkıyor benı ya bıde ev hamam gıbı bebek hasta olmasın dıye asılıyorum dogalgaza allah sonumuzu hayra cıkarsın bu gece nobetcıyım haberınıız olsun kız butun gun uyudu sımde benım uykum geldı o gozlerıni actı -tatlicadiarzu-

iyi geceler hatın kızlar yarın randevum var saat 3,5ta bakalım nolcek hadi öpüldünüzzzzzz

X