Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

selam kızlar... kaşlarımı aldırdım geldim... her şey hazır... ama kızım hazır değil galiba benneyaptımki

melek senin kızkardeşin de geç doğurmuştu suni sancıyla mı oldu yoksa kendi sancısı mı başlamıştı canım...

ayyy yarın 39+0 olacağım son haftaya gireceğimmmmm çok heyecanlıyım yaaaa
pazartesi annem salı kayınvalidemler (2 görümcem, kaynanam, kayınpederim ve görümcemin kızııı) gelecek.. şaka gibi yaaa misafir mi ağırlayacam kendime mi bakacammm :)
valla kesin kararlıyım baktıracam kendime :9

kaç günün geçti canım

lazanyacım füsunun niki neydi bizim listede duruyorsa çıkarıyım ben bitsin şu liste hepimiz doğuralım
selam kızlr son durum nedir doğurmyan kaç kişi kaldık :)

ben varıııımmmmmmmkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

allah kolaylık versin sana canım bence sadece annen olsa hem yeterli hem de daha uygun olurdu kayınvalidenler de sonra gelirlerdi.. benim annem yanımda bekliyoz kızımı bakalım...:çok üzgünüm:

sağol cnım öyle ama gelenede gelme denmiyoo.. eşim tek oğlan onlarda çok heyecanlı tabii destek olmak istiyorlr bişey diyemiyom bakalım neler olacak..

fusunda doğurdu mu..ayy canım ya hadi hayırlı olsun Allahım analı babalı büyütsün inşallah..
ne var ne yok gacılar

gülşahcım hiçbir şey yok anacum yaaa :::::DDDDD bizde artık bişiler olsun diye bekliyoz ama nerdee demi rebecacım? hehehee tıık yok bizde.

günümün geçtiğini duyan herkes aaaaa bu erkek o zamaaannn diyolar ayaklı ultrason heryerde damlacım anlıyacağın....

günümün geçtiğini duyan herkes aaaaa bu erkek o zamaaannn diyolar ayaklı ultrason heryerde damlacım anlıyacağın....

benim normalde kalçalarım geniştir. bana diyolarki kalçan geniş o zaman kız bu hahahha kimisi de diyo ki yok ayol görmüyo musun sivri karnı var erkek bu aaa diyor hehehehe komikkkk çok komikkkkkkk. doktor kırk defa gösterdi bamyasını oğlumun doğsun şu kız diyenlere yedircem :roflol:hahahha nasılsa sünnet olcak doğunca pilavlarına katcam hehehehe:roflol:

tabi baktırcan kendine allah allah yok bir de hizmet etseydin. klava: bak sakın ha kendini yorma gelenler yabancı değil kalkıp çalışsınlar işe yarasınlar. tamam mııı?

canım evet kardesımde normal dogumda ısrarcı oldugu ıcın bekledı sunnı sancı verdıler ama dıyor sunnı sancı beter bıseymıs.

olur kızlar olur siz doğurunca diceksiniz keşke içimde kalsaydı diye..
inanın daha çok stres sahibi oluyorsunuz.ben kendi adıma öyle oldum..

füsun (exsthunter) ile gorustum az once
masallah nisan bebek 3300 gr ve 50 cm mis.
gayet saglikliymis cok sukur
ayrintilari da aldik yani,
füsunun da durumu oldukca iyi masallah
hemen gidip dogurasim geldi onun sesini oyle duyunca

haberleri dinlediniz...

iyi geceler.. allah acil şifalar versinn.. dikişler benide çok korkutuyor.. inş. çok dikişim olmaz yaaa..

Teşekkür ederim kızlar.
füsundan haber var;

biraz once aradim, esi acti,
füsunda nisan da gayet iyilermis, cok ayrtintı alamadim ama
saglikli olduklarını bilmek yeterli.

Biraz ortam sakinlesince arariz yeniden füsunu.

Bilginize

Maşallah Nisan'a ve Füsun'a. Gözleri aydın, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

Kızlar ben dün geceyi sabah edene kadar çatladım. Valla en son pijamamla donumu bir kenara fırlatmış, kanamama rağmen, alt kısmım anadan üryan yatıyordum. Sabah da öyle uyandım zaten.. Tabii göz yaşları içinde. Ayakta ve ağlayarak yapılan bir kahvaltının ardından hastaneye gittim. Doktor baktı, benim dikişlerden iyileşmeyen bir tane kalmıştı; düğüm yeri... Orası iltihaplanmış... Ve bana dünyayı dar etmiş. Doktorun ufak bir operasyonu ile iltihaptan kurtuldum. Bir torba ilacımı alıp eve geldim. Meğer doğumdan beri, temiz olsun diye günde 3 kere sıcak su ile aldığım vajinal duş iltihabı tetiklemiş. Ben de mikrop kapıp, iltihaplanmasın diye habire yıkıyordum... :1no2:

Bu arada doktordan dönerken Dilek aradı. Sesi çok iyi geliyordu. Normalde Cuma günü taburcu olacaktı ama bugün eve çıkmak için doktoru ile pazarlık ettiğini söyledi. Sanırım bu saatlede belli olmuştur artık çıkıp çıkmayacağı... Hepinize selam söyledi. Sezeryanı hiç tavsiye etmediğini, dikişlerin onu çok zorladığını, bekleyebilenlerin normal doğumu beklemesini önerdiğini, mutlaka iletmemi istedi... Ben de 17. günde dikişleri nedeniyle oturamadığından, normal doğumdan şikayet eden biri olarak, ağzımın payını almış oldum Dilek'ten... kaydirigubbakcemile3Bu arada şu an size oturarak yazıyorum. Ve bunun tek sebebi, anestezik etkili bir merhem. Ay ne büyük buluşlar bunlar yaa!!! Ya bu merhem icat edilmemiş olsaydı, nasıl oturacaktım ben... :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…