Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

kiloyu dert etmiştin... ben de dedim ki; ben 90.8 ile doğuma girdim, şimdi 80.1 im... daha 15 gün bile olmadı. dert etme, zaten son günler kilo alınmıyo, hatta 1-2 kilo verilebiliyor...

cnm seni çok iyi anlıorum bendebi tuhafım bugün tairfi zor cidden duyguların senin baya yaklaşmış doğumun sanırım benmde uzaklaştı gerçi her an gelebilir hiç belli olmuo dedi doktorcum ama bakalım inşallah suni sancıya gerek kalmadan doğum gerçekleşir allah yardımcımız olsun

hala misafir bekliorum ben bu arada da geçmişe bakayım dedim yeni annelerimiz sizler nasılsınız kendimi sezeryana hazırlamıştım şimdi normal doğuma nasıl hazırlıcam yardımlarınızı bekliorum

merhaba kızlar....şimdilik bi merhaba diyim..iyi olduğumuzu söyliyim dedim...kızımda bende iyiyim..normal doğum yaptım cuma günü.(suni sancı ve epudiral olmadan doğal yollarla)..hala popomun üstüne oturamıyom ..çok zorlanıyorum...bir dikişim var...kzıımda çok şükür iyi...ilk günlerin sıkıntısını yaşıyoruz..sütüm az geliyor göğüslerim yara oldu şimdiden içim sızlıyor emzirirken...Allahtan emmeyi seviyor maşallah kızım...doğum yapacak arkadaşlarada şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum...gece uykularını terk ettik...üç gündür uykusuzum ama Allah sabrını veriyor...yine girmeye çalışıcam..geçmişe dönemiyom neler oldu bilmiyom hiç..inşallah hep iyi haberler vardır...

hala misafir bekliorum ben bu arada da geçmişe bakayım dedim yeni annelerimiz sizler nasılsınız kendimi sezeryana hazırlamıştım şimdi normal doğuma nasıl hazırlıcam yardımlarınızı bekliorum

canım hayırlısını istemişsin mevlam bunu nasip etmiş herşeyin hayırlısı inan bende 3 gunum kaldı ama dr allahlık zaten bana ne yapcagımı hiç bişey soylemıyor nasıl sancı gelir ne olur bende burdan okudugum kadarıyla biliyorum:1no2:

hoşgeldin cici anne maşallah ikinizede çok şükür iyisiniz yine inş tez zamanda resimlerini ve dogum hıkayenı paylasırsın bizimle opuyorum ikinizideee Şeniz

oooooo nazanım hoşgeldin a.s. nasılsın eren beyler nasıl biz sıramızı beklıyoruz daha dogurmadık opuyorum ıkınızıde Şeniz

ayşin canım gözün aydın..
nerdesiniz be deli karılar..buraya mı toplaştınız artık

delirmekle mesguluz gulsahım bi türlü gelmiyorrr hahah :) :roflol:

emelcim canım
yapamadım birazdan yapıcam çörek otuda yok evde aksi gibi..babam ve ya eşim gelsinde onlara aldırmam gerek

hımm güle güle kullan canım
buda benimki canım dün aldıgım

emelim sende canım allaha emanet ol belkı sen gelene kadar ben dogurmus olurum allah hepimizinyardımcısı olsun :Saruboceq:

selam kizlar.bisey sorcam. biberon almak sart mi? bazilari biberona alisirsa emmez bebek diyor ya hic almasak olur mu? steril makinasi var degisik uclari olan biberonlar var.ne yapmaliyim?

benneyaptımkimirmirmirmirbenneyaptımkifisfisfis:uhm:mirmirmirmirbenneyaptımkiCADIARZUfisfisfis:uhm:

selam kizlar.bisey sorcam. biberon almak sart mi? bazilari biberona alisirsa emmez bebek diyor ya hic almasak olur mu? steril makinasi var degisik uclari olan biberonlar var.ne yapmaliyim?

canım o konuda degisik gorusler var, almayin alistirmayin diyenler de var ama ben aldim.
yalnızım cunki istanbulda, esimle ortak bakicaz, esimin de ben uyurken geceleri beslemesi gerek.

dr brown kolik onleyici aldim ben, yeni dogan yavas akisli uc ile aldim.
anne gogus ucuna en benzeyen akisi saglayan biberon ucunu almak gerekki bebek biberona alismasin.

tesekkür ederim canim cevap verdigin icina.s.

bende bıberona alıstırmak ıstemıyorum ama ne olur ne olmaz aldım yanımızda bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…