Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

lilyum psikolojik olarak başlasaydı şimdiye ooo doğurduydum ben ay bide sıkıldım arayıp arayıp haftalardır doğurdunmu doğurmadınmı die sorular bıktım valla yarın doğurıyımda Allahın izni ile kurtulayım milletten aa hadi lilyumcum son günümüz canım bende ne derse yapacam sabrım kalmadı
aynen canım bugün kaç tane akraba aradı hatırlamıyorum bile.....
Allahım inşallah yarın ikimiz içinde hayırlı olur bebişlerimizi kucağımıza alırız

Kızlar ben yarın hastaneye gidiyorum çantamlabenneyaptımki suni sancı vercekler yani bebeğime kavuşcam heyecanlıyım ne zaman dönerde girerim bilmiyom erdem hastanesinde ki bugün doğanlara bakarsınız koyuyolar resmini adım canan bebişin adı mehmet kaan olcak ama tahminim anca akşama doğru doğar bakarsınız ordan anlarsınız çünkü giremem siteye bi süre eve gelince ancak.
benim herşeyim hazır,bende nedense hiç heyecan yok..ne olacağı belli olmadığı için olabilirömi acaba..yarın doğum yapıcam diye gidipte sonra 1 hafta daha bekle derse diye tırsıyorum galiba..ümitle gitmeyeceğim..nasip kısmet..
ben bilgilerimni mts ye msj la atarım kızlar eğer bişey olursa..
bu arada süheyla kesin doğurdu bak diyom size hiç gelmedi bugün

normal olcak canım günümün dolmasına 1 gün kala çağırde yengemin annesi ebe kızlar onunla konuştum dediki doktorlar ultrasonda bebeğin suyunun kirlenmeye başlandığını vb şeyleri görüyolar zamanın geldiğini anlıyolar rahat ol dedi yani doktor ne derse yapcam doktorumun başının etini yedim başından beri normal doğum diye o konuda doktorumdan eminim bide acılma olmasada verilebiliyomuş suni sancı korkma hiç dedi sağolsun moral oldu.
benimki 3 hafta önce kireçlenmeye başlamıştı yarın sezeryanda diyebilir..eğer sezeryan olursam epidural isteyeceğim..bende dr uma güveniyorum.eğer sezeryan yapacak olsaydı illaki,bişeyler uydurur tarih verirdi..biz anlamıyoruz çünkü ultrasondan...
kızlar bize dua edin nolur yaaa...hayırlı haberlerimizi iletelim size:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar günaydın içinizden biri nisan annelerinde doğum olmuş yazmış. ama ne yazıkki bu doğru değil çok zeki bir arkadaşımız dün bize doğurduğunu söyleyerek hepimizi kandırdı. biz de heyecanlanıp topiğimizi bile açmıştık. arkadaşımızı linç edicez yakaladığımız yerde yüreklerimizi ağzımıza getirdi die:p

ama bu arada 6 cm açılması olan ve doktorunun yatırdığı bir arkadaşımız var eli kulağında bugün yarın doğurur ilk haberi ondan bekliyoruz. bizden havadisler bööle. sizlere de hayırlı günler inşallah doğurmak isteyenler bir an önce daha fazla stres olmadan doğurur:)

ve takke düser kel görünür:roflol:
Allah yardimciniz olsun canim...
nisan annelerinden birilerini aramizda görmek de ayri bi keyif oldu, siz de bize moral veriyorsunuz sagol canima.s.

Kizlar bu arada benim cok duzenli sancilarim var nasil yani diyeceksiniz soyleki hergun sabah 4 ila 6 arasi beni uyutmuyorlar sonrasinda pek bisey yok gibi. buda duzenli sanciya giriyormu acaba:)
beyaz lilyum korkuttun beni bende 38. haftayi gormem diyorum ama sanada bakinca hic belli olmaz diyorum demekki dedigin gibi plan yapmadan bu isten zevk almaya calismak zorundayiz.

TEBESSUM cum ekledim altunumu.

seninki baska bir düzen tutturmus be askimkaydirigubbakcemile3

selam gençlik kozetten haberler varrrr!!!
spinal sezeryan olmuş oğluşunun maaşallahı varmış toramanmış hala ismi yokmuş size çoookkk selamları varrrrrr

ezgim hadi kavuşmanıza az kaldı :)))

selami veren de getirin de var olsun canim..Hadi Allah hayirli kilsin, anali babali büyütsün insallah...görüsürsen slm söyle canim..

Kizlaaarrrrr ben simdi dr dan geldim hersey yolundaymis bi sorun yok gayet saglikli bebek dedi :nazar: kilosu 2986 gr simdi baksa 3kg olmustur herhalde dana gibi yedimde ayiptir soylemesi 14gr almistir herhalde :roflol: bu son dr gorusmemizdi bi sorun cikmazsa. bundan sonra isim ebelerle aksam 4 tede ebe kontrolum var. cati muayenesi diye bisey yapilmiyormus hersey dogum aninda yapilacakmis. bebisim yuzunu sakladi bi ara gosterdi ben goremedim babasi cok net gormus dediki cok guzeldi yuzu galiba sana benziyor dedi :eek: ama foto yok elimizde :KK43: iste bizden bukadar...

masallah ne güzel haberlerle gelmissin...insallah hersey cok güzel gidecek ezgicim...walla sana da birsey kalmadi heee saka maka...Allah yardimcin olsun...

selam gençlik öncelikle ezgim süper haberler getirmişin bize maaşallah Asyama!!!!

biz de 3100 gr olmuşuz ilk 2950 çıktı sonra değişti felan neyse p.tesi testler yapmak üzere hastaneye çağırdı 16 sının olduğu hafta sezeryan ile alcağız dedi!!!(parmaklandım)

:roflol::roflol::roflol: ayy deli sey cok güldürdün beni...koptum walla...
bugün ben de parmaklandim da:roflol::roflol: ayrintilar az sonrakaydirigubbakcemile3

Kızlar ben yarın hastaneye gidiyorum çantamlabenneyaptımki suni sancı vercekler yani bebeğime kavuşcam heyecanlıyım ne zaman dönerde girerim bilmiyom erdem hastanesinde ki bugün doğanlara bakarsınız koyuyolar resmini adım canan bebişin adı mehmet kaan olcak ama tahminim anca akşama doğru doğar bakarsınız ordan anlarsınız çünkü giremem siteye bi süre eve gelince ancak.

Allah yardimcin olsun canim..hersey beklediginden cok daha kolay gecer insallah.

bacim kan tahlilim yapildi sonra bana pantolonunu indir yan yat dedi cikartmana gerek yok , dedim noluyoz :1shok: vajina girisine pamuklu cubuk surdu menenjite sebep olabilen bi mikrop varmis ondan bende varmi diye bakicaklarmis zaten hic bisey anlamadim saniyelik biseydi. neyse dogumdan konustuk korkma dedi kilolu bebekler daha kolay doguyorlarmis cunku sabitlermis kucukler ellerini agizlarina sokabilir yada kafasini one arkaya cevirebilir gibi biseyler dedi artik beni rahatlatmak icinmi dedi bilemiyorum (ben yinede artik yemek yemiycem) sancilarim var paracetamol alayimmi dedim almalisin dedi sancilar ates yaparsa ateste bebege zararli o yuzden agri kesici al dedi. hazirlikli olmamida soyledi karnim buyukmus baya. hepsi bu bacim.

aa bizden kimseye o test yapilmadi heralde degil mi? ilginc ya bunu da yeni duydum...ayrica sancilarin ates yaptigini da ögrenmis olduk,thanks:ecrin_bebek:

evet bana gelinceeeeeşakkıdı sok sok sok sanirim haftaya doguruyorum :1shok: walla soktayim kizlar ya...hemen kisaca özetliyeyim...

dünden beri kendimi iyi hissetmeyince doktora gittim..hani dedim olur ya Allah muhafaza hamilelik zehirlenmesi falan olur diye..cünkü terleme, halsizlik.. vs gibi bazi sikayetlerim vardi riske etmek istemedim..neyse iyi ki gittik icim rahatladi.. neyse...doktor kizin hala yukarda falan dedi vee sezaryan plani yapmamiz lazim artik dedi :1shok: ben sok tabi cünkü haftaya dedi ya resmen...biz tabi hani iki hafta sonra falan olur diye düsünürken 1 haftadan bile az bir zamanin kalmasi bizi sok etti..cok heyecanladim/k walla...kendime uzun bir süre gelemedim ne yalan diyeyimkaydirigubbakcemile3 neyse hersey yolundaymis cok sükür ama..kizim masallah 3.300gr mis..vee yarin kesin tarihi verecekler...ayy icimdeki mucizeyi hic bu kadar hissetmemistim..biri beni tokatlasin yaa:sm_cool:

böyle iste kizlar...umarim sizlerde de haberler iyidir...

tebessümcüm hayırlı olsun canım yaa.biz normal doğum diye yırtınanlar olarak sırayla sezercik olcaz galiba:roflol:

tebessümcüm hayırlı olsun canım yaa.biz normal doğum diye yırtınanlar olarak sırayla sezercik olcaz galiba:roflol:

aynen katılıyorum canım....galiba sonumuz sezeryan...bende cuma yatıyorum hastaneye ama doğum nasıl olacak belli değil..hayırlısı..

bende kac defa girdim nstye..hic sancim cikmadi..
aniden basladi sancilarim.. hatta 4 cm acilmada bile hala düzensizlerdi.. kafamçokkarıştı
yani dicem o ki birdende basliyabilir bu sancilar.. bide bakmissin hastaneye yatis islemlerin yapiliyor.. -tatlicadiarzu-
her an herseye hazirlikli olun
:nazar:

tek tesellim sensin çerez:teselli::teselli::teselli:ŞenizŞenizŞeniz

hepimiz hayırlısıyla doğurucz arkadaşlar telaşlanmayalım (diyene bak.....)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

oy zeynebim hadi hayırlısı nasip bu işler!!!

özge ve ayşin siz de doğurun bacım ben sabırsızlandım:))))

sibser senden naber????

Slm hanimlar nasilsiniz bakim ? Ben evime geldim ya evimi cok özlüyorum... :) Annemlerde kaliyorum hafta icleri biliyorsunuz ama esimle birlikte yarin hastaneye gidecegimiz icin esim is yerinden izin aldi ondan eve gelmeyi tercih ettik belkide son yanliz günümüz olabilir diye ama benim kizin gelmeye hic niyeti yok ? kac kisi aradi kac kisi msj yazdi tanidiklar ama yok gelmiyor yaw.. Herkes diyorki birde erken dogum tehlikesi yüzünden hastanede kaldin 26.haftada vs ama gelmiyor iste napim degilmi yani bende cok sabirsizlaniyorum... sagliklimi ? nasil görünüyor vs vs vs...Sizler nasilsiniz ?Doguran varmi arada ?

gözün aydın tebessüm
ALLAH kurtarsın...

aynen katılıyorum canım....galiba sonumuz sezeryan...bende cuma yatıyorum hastaneye ama doğum nasıl olacak belli değil..hayırlısı..

saolun kizlar..walla saka maka basindan beri hep sezaryan olmamak icin dua ettim ama sonuc böyle oldu,..neyse vardir bunda da bir hayir...ama Dilekcim dedigin gibi hakikaten trajikomik oldu bizim durumumuz:roflol::roflol::roflol:
neyse dedim ya Allahtan hayirlisi insallah...

Slm hanimlar nasilsiniz bakim ? Ben evime geldim ya evimi cok özlüyorum... :) Annemlerde kaliyorum hafta icleri biliyorsunuz ama esimle birlikte yarin hastaneye gidecegimiz icin esim is yerinden izin aldi ondan eve gelmeyi tercih ettik belkide son yanliz günümüz olabilir diye ama benim kizin gelmeye hic niyeti yok ? kac kisi aradi kac kisi msj yazdi tanidiklar ama yok gelmiyor yaw.. Herkes diyorki birde erken dogum tehlikesi yüzünden hastanede kaldin 26.haftada vs ama gelmiyor iste napim degilmi yani bende cok sabirsizlaniyorum... sagliklimi ? nasil görünüyor vs vs vs...Sizler nasilsiniz ?Doguran varmi arada ?

evet degil mi bir se sen erken dogum tehlikesi yasadin:roflol: ay bunlar bizi nasil oynatiyorlar ya parmaklarindakaydirigubbakcemile3 benimki de 2 ay durdu bas asagida son 2 hafta kala hanfendi ali cengiz oyunu yapti:roflol: hayirlisi Allahtan

oy zeynebim hadi hayırlısı nasip bu işler!!!

özge ve ayşin siz de doğurun bacım ben sabırsızlandım:))))

sibser senden naber????

walla aynen öyle be aslicim..daha soku atamadim ama kaderden ötesi olmuyormus..kaydirigubbakcemile3 basindan beri sezaryan olmak istemiyorum diye dua et sen sonra bu soku yasa:roflol:
ama ben diyeyim size bu yine oyun yapacak bakin görün:roflol: gidecem sezaryan diye dönmüs olacak bakin görün:roflol: bu kiz anasinin kizi ne de olsa:roflol::roflol: aman hayirlisi ya...

ben kaçtım hatunlar mr. vitaminsiz cm oynayacak ben de keyifsizm uykum var ter basıyor midem cayır cayır hade başbaş

papay lazanyacim.. Tebessümcüm hic sorma ya gercekten benimki 26.haftadan beri asagida bekliyor ama birtürlü cikmak bilmedi .. ilk önce yüregimi agzima getirdi simdide yoH ne yaptysam gelmiycek komsuda gelmis diyorki yarin senin dogum degilmi evet diyorum diyorki bak bakim bana bakiyorum diyorki yok senin daha yarin gelmez sagol dedim günün icine ekleme yapti yani gaci anliycaginiz diger komusa gülüyor bu sefer kadin demezmi e 15tane dünyaya getir ozaman doktor oluyor insan hahaha

papay lazanyacim.. Tebessümcüm hic sorma ya gercekten benimki 26.haftadan beri asagida bekliyor ama birtürlü cikmak bilmedi .. ilk önce yüregimi agzima getirdi simdide yoH ne yaptysam gelmiycek komsuda gelmis diyorki yarin senin dogum degilmi evet diyorum diyorki bak bakim bana bakiyorum diyorki yok senin daha yarin gelmez sagol dedim günün icine ekleme yapti yani gaci anliycaginiz diger komusa gülüyor bu sefer kadin demezmi e 15tane dünyaya getir ozaman doktor oluyor insan hahaha

ya bu yurdum insanin umut veren cikarimlari beni hep bitirmistir:roflol: ne alemler yaaaa...hayir kadini motive et degil mi , iyi dileklerle rahatlat..kaydirigubbakcemile3 erken dogurcak olursun, bak aman dikkat et sen erken doguracaga benzersin derler stress yaparlar; yok dogumun gecikir en az 15 daha beklersin derler adami daha bi gererlerkaydirigubbakcemile3 hepsini protesto ediyorumkaydirigubbakcemile3 :mymeka:

vallah bende bilmiyorum ne diyim bunlara :) ardindan birde 15 cocugu duyunca düsünsene 15 cocuk her cocukta uzatmalara kaliyorum vay halime ...

zeynebim gözün aydın sende sezercik oluyon hayırlısı olsun tatlım saglıgınız yerınde olsun her ıkınızınde o yeter hayırlı zamanda gelsin bebişimiz

unutmadan bu gece erkencisin :roflol: hayırdır ???

zeynebim gözün aydın sende sezercik oluyon hayırlısı olsun tatlım saglıgınız yerınde olsun her ıkınızınde o yeter hayırlı zamanda gelsin bebişimiz

unutmadan bu gece erkencisin :roflol: hayırdır ???

tersimi döndündü bu haber..kaydirigubbakcemile3 degisik bir enerji geldi üstüme özgecim:roflol::roflol:

X